|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brak preko interneta
22.10.2016 23:55:25   
wivern

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Pa ne slažem se. Ja bar mogu da steknem itekakav utisak o nekom dok razgovaramo face to face, verujem da i većina tako misli.
To dopisivanje preko neta, ili gledanje preko skajpa menija lično ništa nebi značilo!


Pa mozes da steknes i preko neta, i to itekakav utisak. A to dokazuje RR.
Ovde sve imamo utiske o ostalim zenicama. Foliranti se foliraju i preko neta i uzivo, a oni pravi se tesko provale kako god okrenes.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Brak preko interneta
23.10.2016 0:59:35   
Khaleesi
Moje misljenje, neko moze da te folira i nekoliko godina, tj da ne pokaze pravog sebe u potpunosti vec samo deo. A deo da krije.
Mozda ja ne provalim odmah., jer sam takva naivna i verujem ljudima, ali jos teze bih preko neta ukapirala kakav je neko. Mogu samo da nagadjam i imam neko misljenje koje ne mora da bude tacno...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Brak preko interneta
23.10.2016 11:09:46   
isidora88
Ja nesto ne verujem u te ljubavi preko neta, mada citam da ima dosta njij koji su se tako upoznali i srecni su. Ja dok nekog ne vidim i ne "opipam" ne mogu da pocnem da gajim osecanja.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Brak preko interneta
23.10.2016 11:28:23   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Pa ne slažem se. Ja bar mogu da steknem itekakav utisak o nekom dok razgovaramo face to face, verujem da i većina tako misli.
To dopisivanje preko neta, ili gledanje preko skajpa menija lično ništa nebi značilo!


Pa mozes da steknes i preko neta, i to itekakav utisak. A to dokazuje RR.
Ovde sve imamo utiske o ostalim zenicama. Foliranti se foliraju i preko neta i uzivo, a oni pravi se tesko provale kako god okrenes.


Možeš da stekneš utisak, i mišljenje, ali da zavolim nekog preko neta, zaljubim se u šta, u slova? Održavam vezu, ili u krajnjem slučaju brak, to ne bih mogla nema šanse.


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Brak preko interneta
23.10.2016 12:38:20   
nata11
Ja sam toliko drugarica stekla preko neta (prvo ih upoznal na rr user posted image ) i koje su mi tolika podrska poslednjih dana da mislim da je moguce ostvariti svaki odnos preko neta.

_____________________________





(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Brak preko interneta
23.10.2016 13:43:00   
Maraj
Jao suzi ti si piš user posted image ! Nasmeja me sa ovim zaljubljivanjem u slova user posted image

ne znam , meni je jedno drugarice preko neta(kao ovde na rr) , al brak user posted image nesto mi se cini tesko
...al nikad ne reci nikad....mada opet kazem , tesko dopustam muskarcima da mi pridju

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 1:56:20   
Skockica

IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: buhla

hihihihi i mm i ja smo se upozali preko interneta pre 3 godine. ljubav je pocela tek nakon poznanstva, posle dva meseca druzenja preko neta. a posle 2 godine vencali.
moja rodjaka je upoznala svog sadasnjeg muza, na putovanju, a vec posle mesec dana vencali i sada vec imaju dvoje dece i ok im je, a opet znam neke koji su se zabavljali godinama, pa vencali i ubrzo i razveli...



boldovano moj slučaj... pa upoznam tipa na igrici.. pa počnemo da kuckamo i za manje od pola godine sam iz Srbije otišla za Sloveniju,engimengi gledaj to sa vedrije strane - uvek ćeš imati za dž letovanje


Skoro identican slucaj, prvi put 5 godina veze a brak od pocetka propast. A onda upoznas nekog sasvim slucajno i ljubav se vrlo brzo desi, ja sam videla fotografije na fb i dopisivali se tako da su leptirici u stomaku brzo proradili. Samo par meseci kasnije, vencali smo se i sad cekamo user posted image


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 10:00:31   
wivern

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Možeš da stekneš utisak, i mišljenje, ali da zavolim nekog preko neta, zaljubim se u šta, u slova? Održavam vezu, ili u krajnjem slučaju brak, to ne bih mogla nema šanse.


Cek bre Suzi, a u sta se zaljubljujes kad si face to face? U facu i izgled?
Taj sto ti prica u face to face isto to moze da ti pise, i ako te folira dobro to neces provaliti ni face to face a ni preko neta.
Kao sto se mi ovde druzimo tako krene i dopisivanje. Sad ce neko da pita sto se upoznajemo preko neta. Pa iz istog razloga iz kojeg i mi pisemo na ovom forumu.
No mozemo ti i ja ovako u nedogled, svako ima svoje mišljenje.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 10:23:22   
Ana RR
Moja drugarica je sadašnjeg muža upoznala preko fb... upoznali su se u nekoj grupi za ljubitelje fotografije, dugo se dopisivali, onda je on došao ovde da se upoznaju (on je Grk). U braku su od 2009. godine, imaju klinca, ona je sada opet trudna... Šta znam, iz njihovog slučaja to mi izgleda sasvim moguće. Naravno, treba biti oprezan sa takvim stvarima, nikad ne znaš ko je sa druge strane tastature ali verujem da se može desiti ljubav preko neta.

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.1.2017 10:44:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 10:41:16   
Sanjalicaaa
Moja drugarica prosle godine upozna nekog lika preko fejsa, dopisivali su se dugo, skontali, ludilo od ljubavi. Posle nekog vremena kupi ona avionsku kartu, ode, kad ono... Lik nije imao prebijenu paru, sve je ona platila hotel, hranu, cak mu je i pozajmila malo para. No ajde to, na kraju se ispostavi da ima neki psihicki poremecaj. Svasta je nesto o sebi i slagao. A ona, pukla 500e na to putovanje.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 10:56:15   
wivern
Sanjalice ja znam za slicne slucajeve a upoznali su se face to face. U jednom slučaju devojka ostala i trudna i onda provali da je lik potpuni folirant. Cak je i ostavi trudnu (tipa otisao da kupi cigarete).
Mada ja nikada ne bih zapucala kod nekog stranca, nemam toliko hrabrosti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 11:07:25   
Sanjalicaaa
Uh, uzas. Jos gore. Isto se ne bih usudila negde da odem. Kao klinki mi je to dopisivanje bilo ok, sad kako sam starija sve sam vise paranoicna sto se tice tih stvari.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 11:08:23   
Anck Su Nmaun
To mi je vec previse, toliki put preci radi Potpuunog neznanca. Ali da smo tu negde po Srbiji, i da se bas dugo dopisujemo mozda..ne znam, i to bih ga isproveravala na sve nacine. Mozda ne bih ni sama otisla...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Brak preko interneta
18.1.2017 12:32:46   
Skockica
Uh, da zapucati kod potpunog stranca to je ogroman rizik. Mm i ja smo zapoceli ovde vezu da bi on posle za tri meseca mog boravka u Srbiji tri puta dosao i taj treci put sam ja ovde dosla sa njim i malim.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here