|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:43:25   
Sanjalicaaa
Anck, kako uspes epilatorom da sredis pprepone? Ja dok noge sredim epilatorom umerm i pola ispreskacem, i bas dugo traje. Ovako lepo odem na depilaciju, stisnem zube 5 minuta i cao user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:47:39   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Zivota vam, kako depilatorom sredite celu gospođicu? Ja sam probala par puta, ali sve kožu čupam i pravim podlive. Gornji deo nije problem, to mogu, ali prepone i ostale delove nema teoretske šanse



E ovo i mene zanima. Mogu možda da popracim eventualno ono malo kad krene da mi raste dok sam na moru, ali to su par dlačica. I meni posle depilatora mnoooogo urastaju dlačice!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:49:52   
Sanjalicaaa
Meni i posle depilacije urastaju dlake. Nego nasla sam neki super losion, maze se par dana posle depilacije i spas mi je.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:59:00   
nikiteki
Ja brijem noge ne depiliram

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:59:16   
emicaa
Trćo nisam baš toliko dlakava ali su jake po ljepojki a po nofama trčiš trčiš pa dlaka.Prorijedile su se od epilatora samo što ga više ne koristim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 17:05:57   
IvanaSK RR
Emice, ako nemas puno dlaka, onda i nece toliko boleti. Zakazi i probaj. Ako ti bude strasno, ti odustani.
I meni od epilatora urastaju dlake. Od depilacije mi ponekad urasta na donjem delu nogu.
Sanjalice, sa cim mazes?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 17:11:54   
Sanjalicaaa
ovim ne znam jesam li uspela lepo da ubacim pošto sam preko telefona.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 21:54:39   
IvanaSK RR
Pomaze? Koja mu je cena i gde ga uzimas?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 22:02:04   
Sanjalicaaa
Odlican je. Samo neka budem lenja pa me mrzi da mazem. Kupila sam ga u trznom centru City Passage na obilicevom vencu. Cini mi se da je 4. sprat, a radnja se zove Depil Shop.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
17.3.2016 10:32:59   
IvanaSK RR
Hvala, Sanjalice :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
17.3.2016 15:01:23   
choopa choops
Ja sam čitala po forumima da je ovaj losion ekstra, ali kod nas nema da se kupi a moje noge skroz u tačkicama od uraslih dlaka i ožiljakauser posted image Prvom prilikom kad budem išla za BG ima da ga kupim user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
17.3.2016 16:25:52   
Sanjalicaaa
Choopo, i ja sam citala po forumima pa resila da probam jer ga bas hvale. I stvarno je super. Obavezno ga kupi kad dolazis

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 17.3.2016 16:26:11 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
17.3.2016 17:32:29   
Trcosava
Ja ne dobih odgovor na pitanje - kako vi izdepilirate celu gospo'icu depilatoromuser posted image i kad niste trudne, kamo li kad ste trudne

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
17.3.2016 21:42:14   
emicaa
Trćo epilator u ruke i isprobavaj dok ne uspiješ user posted image
Jesam li ja jedina ovde koja još nikad nije bila na depilaciji user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.3.2016 7:29:32   
nikiteki
Nisi emice i ja nikad nisam bila na depilaciji

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.3.2016 7:43:17   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Anck, kako uspes epilatorom da sredis pprepone? Ja dok noge sredim epilatorom umerm i pola ispreskacem, i bas dugo traje. Ovako lepo odem na depilaciju, stisnem zube 5 minuta i cao user posted image


A ne gospodjicu samo brijacem, a sve ostalo epilatorom.
Ali meni ne traje dugo, caka je u samo u tome da se Redovno epiliras, znaci nemoj da cekas da izrastu dugacke i guste vec cim vidim da ih ima odradis posao, bice ti mnooogo brze i bezbolnije.
Dlake rastu u serijama i onda kad pustis sve vise boli, takodje i kad su duze vise boli.

Ja noge i ruke zavrsim za 20 tak min.


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.3.2016 7:44:22 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.3.2016 9:45:42   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Anck, kako uspes epilatorom da sredis pprepone? Ja dok noge sredim epilatorom umerm i pola ispreskacem, i bas dugo traje. Ovako lepo odem na depilaciju, stisnem zube 5 minuta i cao user posted image


A ne gospodjicu samo brijacem, a sve ostalo epilatorom.
Ali meni ne traje dugo, caka je u samo u tome da se Redovno epiliras, znaci nemoj da cekas da izrastu dugacke i guste vec cim vidim da ih ima odradis posao, bice ti mnooogo brze i bezbolnije.
Dlake rastu u serijama i onda kad pustis sve vise boli, takodje i kad su duze vise boli.

Ja noge i ruke zavrsim za 20 tak min.


Probacu tako. Ja uvek pustim da izrastu, pa tek onda epilatorom.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 10:31:44   
emicaa
Depilirala sam ljepoticu kad smo bili u Doboju,mislila sam da ću ispustit dušu ali evo me user posted image
Nego koliko treba da prodje izmedju dvije depilacije i koliko ste zadnji put pred porod išle

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 10:37:26   
IvanaSK RR
Hihihihi, vidis da si ziva :)
Ja idem na 3 do 4 nedelje. Za porodjaj cu videti, sto blize terminu da me tamo ne bi brijali.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 10:48:30   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: emicaa

Trćo epilator u ruke i isprobavaj dok ne uspiješ user posted image
Jesam li ja jedina ovde koja još nikad nije bila na depilaciji user posted image

A ja se pitam da li sam jedina koja se uopšte ne depilira niti brije u toj zoni? user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 10:51:42   
IvanaSK RR
Bubi, ti volis čupavo? user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 11:57:41   
emicaa
Bubice ja ne trudna brijem svaka tri do četri dana,nikako ne podnosim dlake dole.
Nešto kontam da će mi na zadnjoj depilaciji i krenuti porod user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 12:01:47   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa


a) Nego koliko treba da prodje izmedju dvije depilacije i

b) koliko ste zadnji put pred porod išle


a) zavisi koliko brzo ti rastu dlake, s obzirom da si se sad prvi put depilirala između obično prođe duže (oko mesec dana), a kasnije definitivno zavisi koliko brzoti rastu i koje su jačine. Evo ja sam išla posle prošle menstruacije i sad jedva da imam nešto, bude po neka, ako je baš velika čupnem pincetom user posted image

b) zajebah se i nisam otišla 3-4 dana pred porođaj - rekla dr da nemam ništa user posted image jao kako sam se onda kajala (imala sam tu privilegiju da znam dan kad ću se poroditi) Tako da moj konačan odgovor i savet - što manje da prođe od depilacije do porođaja.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 15:03:51   
choopa choops
Koje ste vi srećnice! Ja se poslije brijanja noga/prepona moram opet za 2 dana, a poslije depilacije za 5 do 7 dana maksimalno user posted image Isto važi i za nausnice user posted image 5 dana maksimum poslije depilacije i to bi oglo i ranije, ali mi je koža više ogrubjela pa se trudim da to radim rijeđe.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
22.4.2016 15:41:39   
emicaa
Meni je danas sedam dana od depilacije i tek malo se osjete da počinju rasti.Prošli put su bile prekratke pa je malo i ostalo i rekla mi je da sad malo pustim da budu duže.
Ah da,nadam se da će ovaj put malo manje bolit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here