|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:29:22   
bubulence

IZVORNA PORUKA: 7marii

Uh ja sam u akciji jurim O i mm,jadnicko stalno ga napadam pocece covek da bezi od mene user posted image . Imala sam 21.4 danas je 10dc pa sad mi vredni videcu jer cemo da ubodemo user posted image .


navijamo da ubodete user posted image . ja mislim da cu dobiti danas ili sutra...

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:33:49   
7marii
Znaci da ponovi,reci cu joj sutra. JAOOO valjda jeste,hvala.A ja bila sigurna da to znaci da nije,jos sam je ubedjivala da nije,nije to crtica vec tackice,sad mi krivo user posted image user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:39:22   
7marii

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: 7marii

Uh ja sam u akciji jurim O i mm,jadnicko stalno ga napadam pocece covek da bezi od mene user posted image . Imala sam 21.4 danas je 10dc pa sad mi vredni videcu jer cemo da ubodemo user posted image .


navijamo da ubodete user posted image . ja mislim da cu dobiti danas ili sutra...

Mozda i ne dobijes,ako ste bili vredni user posted image user posted image
ajde taman i tvoj test da tumacim user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:43:41   
mamica 91
Opet kazem meni je bilo tako, iskreno se nadam da ce kod tvoje drugarice biti user posted image mene su mama i muz ( tad jos momak ) ubedjivali da umisljam, da test ne valja ali nesto me opet vuklo da ponovim, kazem meni nije ni kasnilo, sad jel bio ispravan ili ne taj prvi test, pojma nemam ali nas "ucinak" je ocigledan evo sad ce pune 3 god. 15.5. od tog prvog testa..

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 20:45:36   
Linaaaa
zece pocela sam sa utrogestanom, videcu do sutra dal ce da stane ili je stvarno stigla user posted image ??? stvarno sam zbonjena user posted image dal da se radujem ili da user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 23:35:36   
zece
Nisto produzi so utrogestan I pak ispitaj betaaa hcg dali se dupla za48saati

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
30.4.2014 23:56:11   
bubulence
hihih mari mi smo ovaj mesec preskocili ...
lina, ponovi draga betu a do tada odmaraj sto vise mozes

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
1.5.2014 0:25:12   
amelia
Vece crtice jel spavate...meni se ne spava mm se uspavao odavno ja srecna do neba jer je danas dobio B vizu (CH) jos kad bi nasao stalni posao i eto sredili bi smo se u svajcarskoj..bubulence i mi smo april preskocili nismo muckali sad selimo se u maj za nedelju dana ocekujem user posted image pa idemo u nove pobede...sve vas pozdravljam zeli vam laku noc i srecne prvomajske praznike i da pljuste user posted image user posted image u ovom mesecu user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
1.5.2014 7:20:09   
Trcosava
Drage crtice, puno uspeha u maju vam želim - prelazmo u novu temu Čekamo dve crtice 05/14 [chat]

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1184
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here