|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 13:22:39   
Jerina
Bravo Suziuser posted image Zelim ti laganu trudnocu,da sve bude skolski user posted image JInace sam med.sestra i radila sam na ginekologiji,i sve mi je poznatno dok ne dodjes sa druge strane user posted image Suzi ako mozes opisi nam tvoje simptome nakon tranfera .Habibty slazem se sa tobom,znam da nece beba kad mi hocemo,nego kad je zapisano user posted image I ja navijam za tebe,pa da se zajedno radujemo!user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 13:51:59   
Jerina
Bravo Suzyuser posted image Zelim ti laganu, skolsku trudnocuuser posted image Da li bi mogla da nam opises svoje simptome? Habibty. Slazem se sa tobom, da nece beba kad mi resimo, nego kad je zapisanouser posted image Navijam ja i za tebe, pa da se zajedno radujemouser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 14:52:41   
suzi kju
Mogu naravno,sve sto vas intresuje pitajte.Hvala vam na lepim zeljama pa da nam se uskoro pridruzite u tudnickim temama!!!
Posle transfera me jako boleo stomak,bas je bio ruzan osecaj,to se sve delimicno iskomlikovalo,pretila mi je hiperstimulacija,jajnici su burno reagovali na hormonsku stimulaciju,pa su transfer uradili petog dana,oplodjene jajne celije su bile u stadijumu blastociste.
Da ne duzim,deveti dan od transfera jako me boleo stomak kao da cu da dobije,ne budem mirna,posaljem muza da mi kupi test za trudnocu,uradim ga popodne oko 17 h i pokaze mi user posted image ,nisam mogla da verujem jer me bol ubedio da cu da dobije,sutradan sam ponvo radila test sa urin tracicom,ponovo user posted image ,i konacno 11-og dana vadila betu koja je bla 172,posle toga odmaranje,i tek sa nekih 7-8 nedelja trudnoce su krenule mucnine koje evo i sada traju .
Slatke muke,sta drugo da kazem,nakon toliko godina.
Oboje smo presrecni,moram sada da vise odmaram imrjem,malo sam prokrvarila u devetoj nedelji,pa cekam da udjem u cetvrti da mogu da se opustim...
Vucem vas sveeee,i ne odustajte nikako!!!

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 15:02:08   
Jerina
Divno, sami pozitivno i bice se user posted image ! Reci mi se bola u stomaku, nikakve druge simptome nisi imala? Izvini ako previse zapitkujem, nadam se da nisam dosadna, ali zaista me zanimaju iskustva drugih trudnica na pocetku trudnoce, jer ni svoje simptome sama ne shvatam user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 15:11:30   
suzi kju
Slobodno pitaj,ja sam ti dokona kuci,nista drugo ne radim,rucak spremila sad odmaram.
Samo sam imala taj bol u stomaku i kicmi,a to su mi inace simptomi da cu da dobjem,i bila sam ubedjena da cu da dobijem koliko tog dana,kad sam videla dve crtice nisam mogla da verujem svojim ocima,opet sam bila nepoverljva i sutradan,tek kad sam uradla betu,onda sam prihvatla cinjenicu da sam trudna.
Eto samo to,drugo nista,onda su za dve nedelje usledile mucnine koje traju i dan danas,muka mi je non stop,bila sita bila gladna,ali dobro,sve je to kazu u redu.
Jerina,jesi ti trudna ili ocekujes? Nisam bas ispratila ...

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 15:41:10   
Jerina
Jos uvek ne znam, danas mi je 28 dan ciklusa, i bila sam na cikloproginovi ovog meseca, jer bez nje nemam redovne cikluse. Vidim da mahom trudnice imaju neke simptome, uvecane i bolne grudi, obilniji sekret, i zatvor, a ja ne, pa ne smem ni test da uradimuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 15:47:36   
suzi kju
Mene grudi čak ni sad ne bole, sve je to individualno, ne razmišljaj puno o tome, pusti nek prolaze dani, devojka koja je samnom išla na vto nema nikakve simptome za razliku od mene, svaki dan po čitav dan mučnine.
Nemoj test još da radiš, rano je.

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 15:47:39   
Anoniman
Jerina ja u ovojuser posted image nisam imala ni bolne ni uvecane grudi, samo malaksalost, spavalo mi se i glavobolja i voala etouser posted image

(odgovor članu Jerina)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 15:52:00   
Jerina
Hvala vam puno, ulivate mi naduuser posted image . Necu jos uvek test da radim, ako ne dodjeuser posted image , do petka, a nadam se da nece! Drago mi je sto mogu da cujem i druga iskustva, to puno znaci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 15:55:36   
Anoniman
Jerina mozes i ujutru da uradis, ja sam radila na dan kada sam trebala da dobijem i jasno su se videle, ako su ti cilusi na 28 d, i znas kada je bila O videce se sigurno, navijam i vucem jako!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jerina)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 16:02:07   
Jerina
Eh u tome je i problem user posted image Moji ciklusi nisu redovni, bez pilula user posted image ne dolazi i po dva meseca. Ali ovog meseca sam imala ovulaciju 13dc,sto je za mene jako cudno, i lh trake su pokazale :-) A i ovo je prvi ciklus posle antibebi pilula, jer sam operisana laparoskopski zbog endometrioze :-( Inace ta endometrioza je nastala, nakon terapije klomifenom, nazalost neuspesne :-(

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 16:04:05   
Anoniman
:( onda neka ti zakasni neki dan, i obavezno ako ti sadauser posted image dodje, odmah pocni sa zalfijom i vitaminomD i merenjem bazalne, bazalna ce ti tacno odrediti O i nema greske!

(odgovor članu Jerina)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 16:04:52   
suzi kju
Ja bih ti ipak preporučila da sačekas bas zbog tih neredovnih ciklusa, mozda ti ne pokaze pa se razočaraš, da bi to izbegla sačekaj još neki dan.

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 16:09:48   
Jerina
Reci mi molim te kako se pije caj od zalfije i vit. d? Pratim i ultrazvucno ovulaciju, sve redovno kontrolisem, jer sam radila na ginekologije, i ponzat mi je terapija, pripreme, ali simptomi neuser posted image . Inace babica sam po struciuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 16:13:50   
Anoniman
Bazalna ti je isto super, a nista te ne kosta d aujutru rano izmeris tem, probaj
Zalfiju pijes jutro , vece po soljicu do O, a vitamin D ceo ciklus, to je recept nase Serpi, a ona ceka cetvrto deteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jerina)
  Direktna veza do poruke: 290
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 16:19:50   
Jerina
Hvala puno, probacu ako dodjeuser posted image . user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
31.3.2015 23:42:50   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 292
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here