|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 13:34:18   
17 joka
Gledaj to ovalo  imas dete i dalje mogucnosti da pokusavasSmrzlici su jaki caj je veca uspesnost vto sa krio.Necu ti reci da iako neuspe nebudes tuzna zdlja za svakim detetom je posebna bilo ono prvo , drugo ili deset_o.Ono sto trebas da mislis  je pozitivno i guras napred kakav god ishod bio a evo  iskreno se nadam da cemo se radovati Ja u Front idem 8mog  i  uskoro ce carski i  cekam lepe vesti.Zaokupiraj svoje vreme da nerazmisljas o glupostima srecno 🍀

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu ZimskaNada)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Čekamo II crtice [chat]
4.3.2024 13:58:39   
ZimskaNada
Neka nam obema 8.Bog da blagoslov za najlepše vesti... Želim ti svu sreću biće sve to dobro ...havla ti još jednom ✨😊...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Čekamo II crtice [chat]
26.3.2024 14:28:37   
Anoniman
da li neko ovde vidi || ili sam ja od silnog prizeljkivanja pocela da umisljam 🥹

(odgovor članu ZimskaNada)
  Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Čekamo II crtice [chat]
26.3.2024 19:37:22   
nata11
Anoniman ja ne vidim sliku.
Ja prosleg C imala biohemijsku T. 
Kasnilo 7 dana, test bleda crta ali se videla. Moj dr je u penziji, otisla u DZ oni potvrdili da kao vide nesto 2mm. Pokusala sam objasniti da ne mogu izneti T jer Fraxiparina i progesterona depo jel mi je on u manjku ali po njima cekate da potvrdimo T pa cemo videti. 
I posle 2 dana prokrvarim. Beta 4. 



_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1329
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here