|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
26.2.2016 22:09:22   
jess021
Nije uopste problem da pije Siofor iako nije utvrdjena IR ili sl, jer joj je verovatno prepisan zbog kvalitetnije ovulacije.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
26.2.2016 22:17:32   
Zakicaa
Jeste prepisan zbog kvalitetnije ovulacije,ali i ja smatram da bi pre toga ipak morala da uradim neke analize,pre svega hormone,secer u krvi...da bih uopste imalo smisla koristiti ga,ukoliko se utvrdi problem.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
26.2.2016 22:28:27   
bebilule
Ma meni to nepotrebno skroz. Siofor tek posredno regulise hormone time sto smanjuje nivo glukoze i pospjesuje iskoristenost insulina. Ako nema policisticne i ako su hormoni ok zasto bi ga pila. Pa neka uradi potrebne analize.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
26.2.2016 23:57:32   
17 joka
Voci, razumemo se upotpunosti, bez brige.

Jess user posted image razumem da je zbog bolje ovulacije ,ali opet nije bas to za svakog mislim netreba ako se vec ustanovi ok, sto da se nepokusa sa cajevima, vitaminima prirodnim stvarima,ako jos nece koristiti lek

Bebi, ako si pila Siofor i prekinula proveri stanje ishranu moras regulisati i kad ga pijes i kad prekines ako si vec podlozna i imas problem. ja gluformin pijem vec 4 pune god

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
27.2.2016 7:14:03   
vocicana
Ja sam za ove stvari iskreno cula tek pre mozda malo vise od godinu dana, ali nisam znala da se to ukljucuje za te stvari. Naravno i ja sam prosla razna cuda do user posted image , tako da crtice moje drage, citajte i slusajte devojke koje su imale neki problem...nesto i svakako bolje znaju od mene.
Hvala na razumevanju, mrzim da pametujem, ali sam samo htela da podelim nesto sto sam cula, videla i naucila na poslu.
Joko, Jess...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
29.2.2016 8:49:15   
ivannna
ja nemam IR ali sam dobila siofor da pijem za bolji kvalitet jajnih celija a klomifen sam dobila prvi mesec kad sam krenula kod dr i istog tog meseca zatrudnela,tako da uvek radim kako mi dr kaze jer to je njen posao i ja se tu ne mesam!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
29.2.2016 9:09:39   
Nimfa
Crtice drage user posted image jos jedno prazno mesto u temi trudnice , nadam se ds vas nema zato sto muckate user posted image
Navijan za user posted image da sto pre javite lepe vesti user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
29.2.2016 10:48:34   
nikiteki
mozda bude sad u martu viseuser posted image posto su se cekalice ucutale mora da muckaju

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
29.2.2016 13:21:22   
inAngel
Pozdrav svim devojkama, cekalicama! Zelim da vam se prikljucim na ovoj temi (do sada sam bila na nekim drugim) jer sam i ja jedna od vas- cekalica user posted image
Ukratko, u decembru sam imala jednu inseminaciju u prirodnom ciklusu i nije uspesno, a evo danas mi je 10. dan od druge inseminacije user posted image koja je bila stimulisana Klomifenom. Nemam neki osecaj da ce ova uspeti, ali nada uvek postoji. Nemam osecaj jer me stomak boli vec 4-5 dana tacno onako kao pred user posted image i imam neke bubuljicice user posted image Prva insem. kada je bila dobila sam dan ranije tako da betu nisam stigla ni da odradim, a takodje me je stomak boleo, bubuljice su bile tu i grudi su me ubijale (sada me grudi ne bole). Borac sam, spremna sam na sve i ako bude negativno nema plakanja nego picim dalje. Imam osecaj da se samo mi razumemo medjusobno na forumima i podrzavamo jedne druge, zato sam tu! user posted image Svim cekalicama zelim sto pre user posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
29.2.2016 14:06:42   
IvanaSK RR
Zelim ti da vrlo brzo vidis dve crtice!!!

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
29.2.2016 19:48:13   
Tvitica
Cure... ja da javim da mi stigla user posted image ... idemo dalje..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
29.2.2016 19:57:24   
Ana RR
Selimo se u mart.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 562
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here