|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
29.3.2017 17:51:35   
Mariya
Masniceuser posted image user posted image
Baš mi je drago, čestitam!

< Poruku je uredio Mariya -- 29.3.2017 17:52:05 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
29.3.2017 21:34:29   
leptir 40
Drage trudilice pozdrav.
Čestitam ponovo Bejbili , a i tebi Masnice.Uživajte u svojim crticama user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
30.3.2017 7:59:33   
IvanaSK RR
Masnice user posted image
Leptir 40, kako si ti?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
30.3.2017 15:35:17   
Skakljiva
Krin, Maslačak, bila sam kod gin, kaže da su hormoni odlični. Prolaktin kaže zavisi od trenutnog raspoloženja, dovoljno je sasvim malo stresa (ustati na lijevu nogu) da izađe iz normalnih granica, i da je ovo moje upravo od toga, a da se tek oko 1000 smatra povišenim.. AMH kaže nema potrebe da radimo jer mi je na uzv vidjela itekako dovoljan broj folikula... Pošto je sve ok, sad kaže da se opustim nekoliko mjeseci i da što češće mućkamo user posted image
Držite mi palčeve, a trudnice moje drage slobodno me vucite za nos user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
30.3.2017 20:01:00   
Mala Elena
Masnice, Bejbili cestitam od srca! Ja naredne nedelje idem kod dr.
Sve tri smo tu negde, bice nam slican termin user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
31.3.2017 8:44:07   
krin 40
Škakljiva držim ti palčeve jako,naravno i ostalim crticama.Mogao bi i tvoj dragi da odradi spermogram pa ste "mirni".Leprtiru šta ima kod tebe?❤


< Poruku je uredio krin 40 -- 31.3.2017 8:45:39 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
31.3.2017 14:32:56   
Skakljiva
Draga Krin, pokrili smo i spermogram - uredan. Mogao bi bolje, ali i sa ovim gin rekla da može napraviti 10 djece user posted image reko merni dosta dvoje-troje, a ostale nek pravi sa drugim ženama, neću se ljutiti user posted image nego, mislim da bih mu mogla smućkati med i sve one afrodizijake (bademe, orahe i sl). Negdje sam to pročitala al moram naći..

Hvala draga, i idemo djevojke od sutra u april i nek nam je svima user posted image srećan i berićetan user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
31.3.2017 23:14:28   
branki*
april

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 208
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here