|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 7:55:37   
vocicana
Zmajce user posted image lutko, kada te hoce, hoce te.
Crtice, ja vas iscitam koliko mi drekavac dozvoli, znajte da jako navijam za vas. Devojke moje vredne.
Mi smo porasli i ugojili se malo, moj sin polako rucka, polako sve radi natenane.
Cekamo vesti, nadam se da cu uspeti da vas opletem danas jos koji put.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zmajce8)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 8:29:35   
nikiteki
Dobro jutro cekalice!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 19:06:31   
IvanaSK RR
Zakice, vi na pod! :)
Krecu ti plodni dani, tako da makar jedno veče provedite na podu :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 20:10:10   
zmajce8
Eeeh Vocicana.... bas tako... ne znam kakav ce rezultat biti sutra.. toliko puta sam otplakala posle testa tako da me moze iznenaditi da sutra placem od srece konacno i ja.. imam sve simptome kao da cu da dobijem a ono nista. Videcemoo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 20:13:00   
zmajce8
Jos kad sam procitala na netu koliko zena je imalo situaciju sa jednom crvem a jednom jedva vidljivom roze crticom pa nista....smorila sam se. Kao neka biohemijska trudnoca...ima roze crtica a nema trudnoce..

(odgovor članu zmajce8)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 20:19:38   
IvanaSK RR
Zmajce,nemoj tako da razmisljala...Brzo ce jutro pa ces videti. I ako ne bude dve crtice ,bice uskoro!

(odgovor članu zmajce8)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 20:28:45   
zmajce8
Znaaam znam... hvala Ivana!!!!! Samo sam malo tuzna kada uradim test a zelja je velika :*

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 20:33:19   
IvanaSK RR
Znam, draga. Susrela sam se sa tim... Znam kako se osecas tako prazno,tuzno,ljuto....A sa druge strane se Mora pozitivno misliti.

(odgovor članu zmajce8)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 20:37:12   
zmajce8
Toliko mi znaci sto ovde sa vama svima imam svoj kutak!!! Ljudi oko mene me razumeju potpuno i svi su uz mene i to mi je jako vazno! velika su mi podrska i suprug i rodotelji i sestra i par prijatelja koji znaju situaciju. Samo mislim da ko nije prosao kroz to.... ne moze da zna kako to izgleda i koliko je tesko... HVALA VAM SVIMA

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 20:49:42   
IvanaSK RR
Tu smo da podrzimo jedna drugu user posted image

(odgovor članu zmajce8)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 21:31:16   
Zakicaa
Drage moje,mi smo u Kraljevu...videcemo za pod..xaxa

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 21:32:28   
Zakicaa
Zmajice veruj mi da mi je sve jasno kako se osecas,i ja sam vec par puta uradila test i razocarala se...ali bice,mora.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 21:44:03   
IvanaSK RR
Nemoj da se smejes, nego gledaj da stavis nesto ispod kolena user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 21:44:55   
17 joka
Zmajce, prvo nemoj tolikocitati po netu i uporedjivati sebe sa drugima svako od nas je drugaciji, prica za sebe

svaki taj osecaj sam za ovih 8 godina prosla najtezi su bili porazi na 2 VTO sto mi jedino tad imamo sanse a za te postupke nam treba po 5000e i mi jos par god necemo ponovo moci da radimo dok to neskupimo.

pricam ti ovo samo da shvatis da vi imate sansu svaki mesec, da na taj negativan test trebas gledati tako da je vec sledeci ciklus to taj
i naravno znam koliko se jadno osecas i koliko je tesko ali eto ja sam sigurna u vase user posted image i posle zaboravis na svu tu muku i cekanje

a sve cekalice , muckajte prirodne radinosti su najbitnije, snadjete se ako treba na drvetu user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 21:51:44   
zmajce8
Diiiivne ste user posted image user posted image user posted image !!!! Sve vase reci, reci svake od vas!!!! Vec sam bolje!!!!! Ujutru sta bude pa idemo dalje sve do user posted image !!!!!! Joooko divneee reci !!!! Ljuubim vas sve i telim da sutrasnji dan, Uskrs svakoj od nas koja zeli bebu, ispuni tu divnu zelju!!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 21:58:33   
Zakicaa
Joko sva sam se najezila,zaista si jaka i pozitivna,svaka ti cast draga moja.I da znas da si sve u pravu...mi zaista nemamo prava da se budemo tuzne i razocarane.

(odgovor članu zmajce8)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 22:01:13   
zmajce8
Zakice svaka ti je ka Njegoseva!!!!!!!! Joka nam je veeelika potpora u ovom nasem malom carsrvu borbe do potomstva!!!!!!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 22:03:01   
zmajce8
Zena zmajica user posted image user posted image

(odgovor članu zmajce8)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
30.4.2016 22:54:57   
17 joka

IZVORNA PORUKA: Zakicaa

Joko sva sam se najezila,zaista si jaka i pozitivna,svaka ti cast draga moja.I da znas da si sve u pravu...mi zaista nemamo prava da se budemo tuzne i razocarane.



cuj daleko od toga da nebudete tuzne razocarane, ima tu svakakvih osecanja to je normalno ne bi valjalo da je drugacije ne bi bilo prirodno

htela sam reci da uvek imate mogucnosti i nade da to treba da vas postakne da negubite vreme tugujuci, pravite lepu sredinu za svoje bebice, pozitivne stvari privlace sve sto zelimo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Čekamo II crtice 04/16 [chat]
1.5.2016 8:35:40   
zmajce8
Uskršnje jutro kada se javi svakom na licu osmeh zablista, danas je praznik danas se slavi dan vaskrsenja Isusa Hrista!!!
Šarena jaja na stolu stoje u ispletenoj korpi od pruća,
svako od nas će dobiti svoje a ostaće jedno - naš čuvarkuća!!!
Pozdravimo spasitelja! Njegova je bila želja da nas vodi ljubav, vera, nada! Čovecanstvo neka celo Isusovo sveti delo!!! Božji mir neka vlada,
HRISTOS VOSKRESE!!!
NAZALOST OVOG PUTA JE SAMO JEDNA CRVENA CRTICA ALI DACE DRAGI BOG I ISUS HRIST NA DANASNJI DAN DA I KOD NAS U KUCI SE JEDAN DAN RODI JEDNA BEBA!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 370
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here