|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
30.5.2016 22:48:31   
leptir 40
Madre, popila sam livade čajeva user posted image ,

eto prije par mjeseci sam išla na UZ sve je uredu. Ovulaciju pratim onim mikroskopom, cervikalnu sluz, jajnici me tad ubijaju,baš me boli.
Gin mi kaže ako se desi ponovo trudnoća da odmah dođem da mi uključi dabroston.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
30.5.2016 22:55:08   
leptir 40
E svaka čast neka ti je živo i zdravouser posted image

Kad sam razgovarala sa gin prvo sam razmišljala poslije spontanog da li da uopšte više pokušavam. Ali opet mi žao voljela bih ako mogu još malo pa da iskoristi user posted image

Gin kaže da ne postoje prepreke kao ja sam zdrava žena i da treba da se porodim još jednom user posted image

Nije mi predlagao sad zadnji puta kad sam bila ali sam prethodno bila na klomifenu jer kaže da ne čekamo i ne kontamo ima li ovulacije ili ne.

Evo baš ovaj mjesec mi je bila sluz al baš ona prava i osjetila sam ovulaciju i tako eto nadam se da neću da dobijem 07.05.

Vjeruj borim se još malo mada kad razmišljam joj koliko mi je godina ali se tješim jer uopšta tako neizgledam user posted image

< Poruku je uredio leptir 40 -- 30.5.2016 22:57:52 >

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
30.5.2016 23:30:19   
17 joka
Leptir 40 dobrodosla nazad u ovu nasu druzinu, i ja te se secam htedoh ti reci nemoj da mislis na godine bitno je da si zdrava, letoce i uzivanje i eto uskoro ce mo se radovati tvojim user posted image

divno je sto zelis jos jednu bebicu zato ce ti je dragi Bog i podariti user posted image


< Poruku je uredio 17 joka -- 30.5.2016 23:32:06 >


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
30.5.2016 23:34:28   
leptir 40
Hvala joka 17 puno, drago mi je da me se sjećate, nekako se baš lijepo osjećam
Pa eto mene da se družim s vama pa kako ti kažeš valjda bude šta ovo ljeto meni a vam posebno

Hvala još jedno ovo mi puno znači user posted image

< Poruku je uredio leptir 40 -- 30.5.2016 23:36:13 >

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
30.5.2016 23:41:43   
17 joka
samo pozitivno i bice user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
31.5.2016 7:06:08   
vocicana
Cekalice dobro jutro.
Leptiru, samo glavu gore, bice, prati sve, bas mi je drago da ima starih-novih crtica.
Samo da vam mahnemo,mislimo na vas Di i ja, moje since je prespavalo celu noc, ni jednom se nije budio.
Ja se naspavala, pa sam u 4 ustala u panici da vidim da li je ziv.user posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 31.5.2016 7:14:35 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
31.5.2016 7:40:40   
nikiteki
Dobro jutro.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
31.5.2016 7:55:15   
leptir 40
Samo da vas pozdravim, idem kući radila sam noćnu smjenu.

Evo kafica neka vam zamiriše za dobro jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
31.5.2016 16:13:43   
yelly
Devojke dobar dan... bila sam kod ginekol...
Rekla mi je da po endometr. dobiti za 7 dana a da ako ne dobijem dodjem na pregled jer mozda je trudnoca koja se ne vidi UZ jos uvek...
Kaze da ako nisam trudna da je preskocila menstr.da je to zbog neke male ciste koju vidi...

A ja... grudi su me ubijale a od juce su se skroz smirile... takodje nema nista od grceva vise... mislim da docekati ipak user posted image
U tom slucaju svakako sam se dogovorila da idem na folikulometriju od sled meseca...

Nadam se da ste vi vredne...

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
31.5.2016 22:46:54   
17 joka
Yelly , ma sve se to sredi onda budi bez brige ta cistica je i kocila da dobijes a endometrijum ma meni su po njemu pogadjali uvek, verovatno je progesteron poceo da opada pa ceuser posted image uskoro zato i grudi manje bole

super za folikulometriju user posted image znala sam da je tako najbolje

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
1.6.2016 0:23:08   
yelly
Pretpostavljam i nadam se da cu i pre 7 dana dobiti, kontam da mi je onda to rekla kao neki maksimum...
Kaze nema sta da se ceka, najlakse je uz folikulometriju ako vec nije redovno...

al opet sam malo user posted image ... ah idemo dalje...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
1.6.2016 0:41:27   
17 joka
Yelly, nemas razlog da budes tuzna, folikulometrija ce samo pomoci tako ces 100 % znati kad ce ovulacija

imas zelju i volju sta ces bolje, samo napred i pozitivno user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
1.6.2016 6:05:11   
vocicana
Yellly, lepo ti kaze Joka, ja sam cak imala i jednu tako neprijatnu situaciju, da mi je doktorkakoja se zadesila tu, pricala o sterilitetu, da mi je doslo znas gde da je oteram! Naravno otisla sam na folikulometriju, a ona....sine... uzas jedan.
Glavu gore, ipak je kontracepcija ozbiljna stvar, ja sam je pila, pisala sam ti cini mi se, da sam prvi mesec u periodu ovulacije, imala takve bolove da sam morala da popijem tabletu za bolove, nisam mogla da hodam, a uzivala sam dok sam ih pila, jer sam bila preporodjena, bez simptoma pms-a, bez bolova menstrualnih, ciklus gotov za par dana.
Sam porodjaj me je boleo koliko menzis, toliko me jako boli stomak, tako da nije nista spec, mozda mi je i prag bola visok, pa nema neke problematike.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
1.6.2016 6:56:06   
nikiteki
Dobro jutro cekalice! Meni dosla user posted image jutros

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
1.6.2016 9:29:48   
yelly
Super nikiteki! Valjda ce i meni brzo. Pa da budemo sto vrednije :)
Devojke hvala na podrsci user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Čekamo II crtice 05/16 [chat]
1.6.2016 10:08:39   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 266
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here