|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 12:43:28   
wivern
BM tako je i meni bilo, potop i to krv jarko crvene boje. Inace elevit je odlican, zaista. Ja sam ga pila tri meseca kao pripremu za vantelesnu. Slobodno ga mozes pititaman ce ti to znaciti i za sledecu trudnocu.
Ni meni nije jasno kako ti se materica pomerila kad to i nije zvanicno bila trudnoca, to se tek zakacilo i to povrsno. Ma valjda ona zna sta prica, ne mogu ja biti bolji dr od nje user posted image
Eh zene hvala na podrsi ali ja ne ocekujem mnogo, nadam se - da ali sanse su male.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 15:55:22   
nata11
Prerano si se upustila u te testove i sve to. Ko sto rece neko ko zna koliko biohemijskih imaju zene to se nikada nece saznati. Sledeci put test posle kasnjenja M.


_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 17:40:03   
buba.marica
nato hvala na savetu, ali meni je test tek zesce bio pozitivan nakon 3 dana kasnjenja. Prokrvarila sam 6 dan malo. Tek 9 dan je bi oodlucujuci za spontani. Beta se prva tri puta pravilno duplirala i na zalost tek 4 put pala.

Uglavnom. Krvarenje ne staje i dalje, danas je 12ti dan kako krvarim i sada je kravrenje braon, ali poprilično obilno sa jako mnogo ugrušaka.
NAjviše me je strah što je miris užasno neprijatan ... planiram da odem sutra do dr. Čak se i ne osećam dobro u smislu nesvestica i ogromnog umora.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 17:43:48   
vocicana
Lezi i odmaraj BM, kad je vec tako bzv. Sutra naravno, pravo lekaru, ne treba se cekati kada to toliko traje. Zao mi je, jako mi je zao sto toliko tuge imas sada u sebi is to sve to prolazis. Drzim pesnice i zelim ti da se sto pre pridignes psihicki, tesko jeste, ali moras dalje. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 20:41:10   
bumba
Bm zao mi je..Ja sam ti odmah rekla da je to biohem.tr.
Opusti se,krvarenje ce prestati.Ne trebas toliko to tragicno da shvatis vjeruj mi da zene prolaze kroz mnogo teze spontane a nemaju klince.
Ti ne pravi nikakvu pauzu jer za to nemas potrebe .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 21:14:45   
nata11
E to nisam ispratila. Jesi imala utrog. u terapiji?

_____________________________





(odgovor članu bumba)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 22:57:54   
buba.marica
vocicana user posted image drzim se ja ...

nato u prvoj trudnoci koju sam vodila u Beogradu sam u petoj nedelji odmah nakon prvog krvarenja dobila utrogestan i pila 3*200 do sestog meseca, a onda 2*200 pila i 2*200 stavljala vaginalno sve do devetog meseca do tri dana pred porodjaj.

sada kada sam prokrvarila , odnela sve papire iz prve trudnoce doktorci ovde (u Ljubljani) , ona je rekla da ona do 8 nedelj ene daje progesteron ni u kakvom obliku i da ne voli da gleda male trudnoce jer mos misliti nikad sa njima ne znas ... prvi uz zakazuje u 8 nedelji i zna sa "cim ima posla"...

Danas sam telefonirala svojoj dr u Beogradu , ona smatra da je ogromna greska napravljena sto mi odmah nije uradjen crp kao u prvoj trudnoci, sto nisam odmah dobila utrogestan i sto nije pratila sve nalaze iz prve trudnoce jer iako su sve trudnoce razlicite, neki tipicni simptomi koji se desavaju (a ja sam prvu trudnocu izgubila zbog slicne greske) trebaju da budu propraceni ...

Dzabe ja davim i vas i sebe kada je sve bilo kako jeste ... moram menjati lekara i jacati sebe psihicki ... drugog resenja nema ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
1.7.2015 8:51:05   
Modessty
Drage moje vreme je za novu temu! user posted image

Čekamo dve crtice 07/15

< Poruku je uredio Modessty RR -- 1.7.2015 8:55:39 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 458
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here