|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
29.6.2016 8:32:18   
sandra123
Hvala vam puno drage moje...
Sunce oko godinu dana smo pokusavali.. Poslednje sam pila Proxed women, jedna kesica dnevno mesec dana :)

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
29.6.2016 10:34:58   
ivannna
sandra cestitamoooooo !user posted image

user posted image

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
29.6.2016 10:55:12   
sandra123
Hvala Ivana :)$

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
29.6.2016 21:56:37   
17 joka
Sandra, divno Cestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
29.6.2016 22:40:57   
sandra123
Hvala Jokiii :)

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
30.6.2016 20:53:55   
krin 40
da se hvalim malo,sin rasturio prijemni za fax,upao na budzet:) Sad mogu da muckam trecu srecu:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
30.6.2016 21:41:16   
17 joka
user posted image Svaka cast Krin user posted image za trecu srecu i veliki poklon za sve vas

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
30.6.2016 21:52:00   
Bejbili*
Cao moje drage forumasice. Evo prvi put sam se učlanila i neki forum stalno sam vas citala al nikad nisam imala priliku bilo sta napisati.jos se ne snalazim najbolje ovde pa se nadam da necete sta "zamjeriti"kako bi se ovde u BIH kod mene reklouser posted image evo moj muzic i ja se trudimo da nasoj devojcici napravimo batu ili seku radimo na tome zadnjih 15dana mislim da nece biti nista ovaj mjesec jer vec osjecam simptome da dolazi pmsuser posted image jakoo zelim bebu jos jednu a mozda i vise al imam problem sa policisticnim jajnicima i stitnom zlezdom samo se nadam da cu uspjeti za par mjeseci da zatrudnim. Ljubim vas sveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
30.6.2016 22:37:23   
vocicana
Bejbili dobro nam dosla, ja sam izasla iz crtica, ali volim da dodjem u temu, tu sam pustila koreneuser posted image '
Ne sekiraj se sve ce biti ok.
Krin bravo za deckonju! Sada muckanje, uzivanje i eto ga

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
30.6.2016 22:41:31   
sandra123
Super Krin, cestitam.. :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
30.6.2016 22:41:52   
17 joka
Bejbili, dobro nam dosla i sto pre da odes u trudnicke teme

nadam se da cemo se uskoro radovati user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
1.7.2016 7:13:50   
vocicana
Dobro jutro crtice moje, kako ste? Nadam se da ste iskoristile svezinu prethodne noci, da uzivkate....
Moj sin me je probudio, samo se smeje, okrenuo je glavu milijardu puta nocas, ali spavao kao i do sada.
Navijam Joko da nas ti obradujes, kako cu srecna biti, toliko zasluzujes da budes srecna sa muzicem i user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo II crtice 06/16 [chat]
1.7.2016 8:08:30   
sandra123
Dobro jutro drage mojee :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 138
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here