|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
26.7.2016 15:36:21   
yelly
Cekalice jeste vredne? :) nadam se da se svasta nesto kuva... Malo me nije bilo, ubise me mucnine ali mislim na vas :)

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
26.7.2016 18:50:36   
MalaBubica
Pozdrav, nova sam ovde. Mi želimo treću bebu, iz prvog braka imam dva sina a sada želimo da imamo zajedničku user posted image . Pila sam klomifen od 3 dc po 2 tablete. 8dc sam imala 2 folikula, a 12 dc ipak 4 folikula od 20, 19, 19 i 17mm. Dosta sam naduvana i imam grčeve, ne znam da li je to normalno, danas je 16 dc. Još desetak dana pa da vidimo user posted image user posted image

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
26.7.2016 20:07:13   
krin 40
poz devojke.Meni je uvek redovna ovulacija 13 i 14 dc,a ja muckala 10 i 11 dc,nisam mogla jbg.Toliko sam posla imala da mi se nije dalo.Sta da se radi,omasila sam sigurno,da prodje vestica pa u nove pobede.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MalaBubica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
27.7.2016 6:40:00   
vocicana
E zive su crtice, dobro je. Ja inspirisana temom od jutros , pomislila sam da vam nije djavo isteran, pa se zabrinula da li ste mi ziveuser posted image
Yelly proci ce lutko, nista strasno.
Zakicee, bas mi je zao, neka ste se vi lepo odmorili.user posted image
Bejbili..Mala bubice, srecnoooo.

Krin ja te molim da se uozbiljis user posted image , salim se, bice, bice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
27.7.2016 7:31:43   
IvanaSK RR
Hahaha, voci, luda si user posted image
Drzite se, crtice, bice pozitivnijđh testica!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
27.7.2016 8:25:55   
sandra123
Navijam za crtiee <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
27.7.2016 8:29:00   
yelly
Jos malo pa je vreme da prodju :) uskoro ce mi double pa mi to odvraca paznju malo...
Zelim vam puuuuuno crtica :) i da budete vredne, pa da se radujemo :)

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
28.7.2016 8:17:19   
nikiteki
Dobro jutro cekalice. Meni je user posted image prosla tako da sad idemo u nove pobede. user posted image

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
28.7.2016 15:54:49   
vocicana
Samo napred! Dobar dan crticice, nadam se da ste dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
28.7.2016 16:04:57   
nikiteki
Dobro smo vocicana, radi se nauser posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
29.7.2016 7:57:59   
nikiteki
Dobro jutro cekalice.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
29.7.2016 22:07:14   
IvanaSK RR
Gde ste crtice? Jel ste vredne? Ajde, ajde, ubrzajte to malo,prazni se tema trudnica sad u avgustu :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 7:17:53   
vocicana
stvarno ste crticice neke...Salim se, vidim da tema nije aktivna mnogo, racunam da se radi na bebicama, ako, samo radjajte, ovo je najdivniji prizor za ugledati svakog jutra, a i najveca briga. Sami smo nas dvoje, jedno 8 dana, a ja jedva cekam da se vrati. Vec mi nedostajeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 9:19:11   
Khaleesi
Crtice na moru uzivajuuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 9:41:47   
Tvitica
Samo da mahnem...

Ja sam dobila prije neki dan...jedva sam docekala...bas me unistavao pms... Nadam se avgustu...a ako ne bude crtica mislim da cu od septembra na folikulometriju....Variraju mi ciklusi pa i ovulacija vjerovatno...a mi nikako da bas zaredjamo s odnosima.... Izgleda da smo i dalje u fazonu kad se desi (vise on nego ja,a ja kao ne bih da se opterecujem pa ne forsiram),a skoro 3 god u braku....

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 10:43:36   
BubaBubica
Ajde crtice vučem vas u trudničke teme, sad će da se isprazni tema! Vučem najjače najjače! user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 14:19:17   
nikiteki
Samo da mahnem radi se user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 19:02:49   
krin 40
ja sam unapredjena u direktora maloprodaje,ako napravim bebu pored ovoliko obaveza sama sebi cu da dodelim medalju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 21:22:21   
IvanaSK RR
Tvitice, tvoj je avgust!!!
Krin, bre, ajde, ajde radi i kuci nešto :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 22:10:08   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
30.7.2016 23:18:03   
leptir 40
Uuuuu krin cestitam, bice i bebica sreca ne dolazi jedna sama ,bice bice,navijam


Pozdrav crtice u kasne sate. Ja muckam pa sta bude.Konkurisala na mjestu uciteljice pa sad kontam sta slucajno da se desi, cekam intervju.

Nisam normalna pomamila se u ovim godinamauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
31.7.2016 8:26:39   
vocicana
ma sta te boli uvo, radi samo, dete je jedino nesto sto ti donese raspolozenje na najkvalitetniji nacin, zato ga i vajajte, to je najvaznije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
31.7.2016 8:27:58   
nikiteki
Dobro jutro cekalice.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
31.7.2016 22:12:15   
branki*
Drage crtice,selimo se u avgust Klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 174
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here