|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.12.2015 21:40:57   
sunce86
Hej devojke, mi smo se danas vratili sa planine i bili smo vredni, poklopili su se svi dani,
nego ja imam problem, ne mogu da idem u wc, i to po 3,4 dana. Imam stomak kao da sam u 6.mesecu.
I cesto mi se desava da imam zatvore. Ne znam kako to da resim, da li cajevi za to mogu biti stetni?
Da li taj problem moze da odmaze u zacecu? Znam da je glupo pitanje, ali bas sa nekim da podelim..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.12.2015 22:45:59   
vocicana
Sensa probaj ujutru da pojedes dve supene kasike mekinja I jednu supenu lanenog semena, jako je ukusno. Odlicna stvar, vrlo brzo krece da funkcionise.
Nemoj piti cajeve jer ti mogu dati takve napone, da nije savetodavno. Moras ishranu da menjas pod hitno

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.12.2015 23:02:39   
Sensa86
Samo da te ispravim Voci ja sam Sensa86 a pomoc treba Sunce86. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.12.2015 23:05:16   
Sensa86
...i slazem se za recept ali bolje je da laneno seme samelje ili kupi vec samleveno i ostavi u jogurtu ili caju od kamilice da pusti sluz. Meni je pomagalo u trudnoci.

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
30.12.2015 23:13:26   
vocicana
Sensa molim te oprosti mi. Nije bilo namerno.
Sunce, bas kako je rekla Sensa, samelji ili kupi samleveno. Nemoj preterivati, cak I da nas obradujes sa user posted image , nemoj koristiti agresivna sredstva za praznjenje, a ta oostioacija je strasan problem.
Ako nista neki slabiji Bekunis caj isto probaj.
Izvinjavam se jos jednomuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 1:15:05   
krin 40
zenske verovatno spavkate:):D.Mi ispratili decu,pa isli u shoping,pa na vecericu...i evo me tek sad.Drage moje vidim da se vec mucka na veliko:).Sto se zatvora tice nemam neki recept osim svog,ali to je vise zivotna navika,ja jos od puberteta dan zapicinjem vocem na prazan stomak,pomorandza obavezno.Zatvor nemam,a za kozu je divno,stvarno nemam bore,jos uvek..eto ko moze neka krene sa tim.Mene je baka navikla jos kao dete sve po Vasi Pelagicu:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 12:28:18   
Mara05
Ženske, hvala vam na vlažnim željama, ali lh trakice još uvek ne pokazuju niša. Nema veze, svakako smo opušteni i mućkamo uveliko. Ja sam na poslu, još tri sata pa gotovo. Ja znam i da su suve šljive dobre za zatvor, kao i bele semenke.
Želim vam da lepo provedete ovu noć, da uživate i maksimalno se opustite. Srećna Nova Godina unapred i svima želim dve crtice što pre. user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 15:44:51   
krin 40
Maro koji ti je DC?Drage moje cekalice zelim Vam unapred svima puno zdravlja i velike stomake iduce godine:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 15:54:37   
vocicana
Macici danas I zvanicno zadnji dan rada! Jeeeee!!!!
Jbt mrtva sam doskla s posla! Razvalila sam se
Kako ste cekalice!
Od srca sto vise user posted image , sto vise vlaznih, lh pozitivnih dana, sto vise osmeha I sale, zdravlja na prvim mestu, da se lepo druzimo u svim user posted image temama!
Pisem ja I posle, a svi koji nekuda idete, lepo se provedite!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 16:56:54   
krin 40
Hvala Voci,takodje sve najlepse u 2016:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 17:18:43   
17 joka
drage moje samo da vam pozelim Srecnu Novu Godinu puno zdravlja srece i ljubavi

i naravno da bude sto vise user posted image i user posted image u 2016-toj godini

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 18:43:06   
vocicana
Da napravim jubilarnih 2000- ti post!
Ljubim vas, grlim I zelim vas sto pre u gostima kod nasuser posted image debelih.
Uzivajte I grejte se!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 20:08:35   
Lisa Simpson
Drage moje u 2016. vam želim puuuuuunouser posted image i da sve čekalice ugledaju svoje crtice.user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
31.12.2015 20:19:39   
Sensa86
Cekalice moje puno srece ,ljubavi i user posted image u 2016. Bas vas volim :-D
Voci- no problemo,vazno da smo mi njoj objasnile. ;)

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
1.1.2016 0:47:25   
branki*
Nova tema

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 365
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here