|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Često mokrenje u trudnoći
29.12.2015 0:47:48   
Jole84
Ma kakvi neprijatno, pa stvarno je nezgodno...dok se namestis, udremas, a ono dizi se...kolko god da je puta mucno je. U zadnje vreme sam jako umorna, pa se komiram nocu, osetim hladno mi u neko doba, a ja jednom nogom van kreveta, valjda sam krenula do wc-a pa se uspavala user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Često mokrenje u trudnoći
10.2.2016 11:05:16   
IvanaSK RR
Ja cu izludeti. Sinoc sam bukvalno na petnaest minuta isla do vc-a. Nikako se uspavati, bas mi je bilo grozno.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Često mokrenje u trudnoći
11.2.2016 10:46:01   
pipi_coco
I mene ovo piškaranje izluđuje više......ako nocu ustanem samo 3-4 puta samtram da je bila mirna noc user posted image

A da ne pricam da mi se dešava da se probudim u neka doba s atako strašnim pritiskom na mjehur da moram ici iste sekunde, da mi je kupatilo malo dalje svašta bi bilo user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Često mokrenje u trudnoći
17.6.2021 7:39:09   
Anoniman
Pozdrav... uvek idem redovno uwc da piskim ali mi se juce desilo da dva sata nisam imala gde da piškim, a piškilo mi se toliko da me je sve živo bolelo dok se nisam ispraznila i piškila sam jedno minut i više. I dalje me stomak malo boli. Mene zanima je l sam mogla nekako bebi da naštetim tako, deveti sam mesec.

(odgovor članu pipi_coco)
  Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here