|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cirkus i luna park
7.5.2009 23:38:36   
Anoniman
Stigao je cirkus u Novi Sad! user posted image

Zvao je moj dever da pita da li može da vodi Luku u cirkus, i Luka ga je pitao šta je cirkus? user posted image

Kada ste prvi put vodile decu u cirkus? Jel volite cirkuse?

< Poruku je uredio Tasha RR -- 7.5.2009 23:52:38 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Idemo u cirkus! :-)
7.5.2009 23:44:36   
eugenija
Zadnji put sam bila kada sam imala 17 godina, neki vojnici iza mene bili na vrtuljku, ja prvi put na toj šklopociji se vrtim  sama u stolici, a njih dvojica iza mene u dvosedu..
I trudim se da ne vrištim, vrti mi se u glavi, a oni me bacaju da uhvatim meduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kada sam sišla, gledam, ma tu su bile, pa sve zagledam, gde li su, ma čini mi se da sam ih imala (noge)user posted image user posted image user posted image user posted image


E setih se još jednom posle toga, vodiće me dečko na "Zid smrti"... Ma ne želim ni da komentarišem. Neću ništa da vam kažemuser posted image


< Poruku je uredio eugenija -- 7.5.2009 23:45:36 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Idemo u cirkus! :-)
7.5.2009 23:48:03   
Anoniman
mmmmmmmm nemam pojma o čemu pričaš. Ja sam kao jako mala bila, jer sam astmatičar i alergična sam na životinjske dlake, pa sam tada kada sam bila dobila napad i više nikada nisam išla. Zato se posebno veselim što se dever ponudio. user posted image

Vrtuljci? user posted image   Zar nisu tamo životinje i žongleri?

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Idemo u cirkus! :-)
7.5.2009 23:49:48   
Lu
Nisam još Roka vodila,kod nas toga nemauser posted image
A ja kad sam bila zadnji put...ne može mi mozak dobaciti toliko unatraguser posted image
Gledala sam i zid smrti,ma bez veze,bacala one naruknice na boce od piva i ništa nisam dobilauser posted image
Balerina-to mi se sviđalo,tu sam spiskala pareuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Idemo u cirkus! :-)
7.5.2009 23:50:52   
eugenija
Pričam o propratnim delovima ispred cirkusauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Budu tu ringišpili, i svakakve gluposti uz cirkus.. bar kod nas...

A u tom šatoru od cirkusa sam jednom bila kao mala, mala, devojčica i najzanimljivija mi je bila tačka sa metlom sa drškom i devojkom koju su hipnotisali i postavili na vrh štapa od metle da leži tu par minuta. Najviše sam se prepala tačke sa zmijama...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Idemo u cirkus! :-)
7.5.2009 23:51:05   
Lu
Joj Tasha u pravu si,ovo što ja pričam je vašaruser posted image
Ajmo spavat...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:51:10   
Anoniman
Aman ljudi, to je luna park. Zar ne? user posted image  
Dodaću u naslov teme...


< Poruku je uredio Tasha RR -- 7.5.2009 23:52:17 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:52:52   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lu


Gledala sam i zid smrti,ma bez veze,bacala one naruknice na boce od piva i ništa


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam bila na Zidu smrti, kao bure od letvica, stojiš na vrhu tog bureta, a po stenkama bureta unutra jurcaju motoristi sa besnim motorima u krug.. I sve se trese... A spiralno kruže, ti nemaš gde da se držiš, a moraš se držati rukama za obod tog bureta, jer se sve trese, padaš od jačine zvuka i treskanja bureta...
NIKAD VIŠE!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 7.5.2009 23:53:35 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:53:38   
Sneža
Ne volim cirkus,samo pomislim koliko su batina dobile sve te životinje dok ih nisu "izmuštrali"
A luna parkove obožavam,vožnju u autićima(ko kaže da je to za decuuser posted image ja sam strastan vozač u tim reli trkamauser posted image ),a tek ringišpileuser posted image

< Poruku je uredio Sneža -- 7.5.2009 23:56:01 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:54:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Aman ljudi, to je luna park. Zar ne? user posted image  
Dodaću u naslov teme...



A jeste Tasho, ebiga, ja sam isto zaribalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:54:49   
Anoniman
To kada sam bila u cirkusu, lav je napao trenera i odgrizao mu ruku (ili ga je jako ujeo... user posted image ).

Možda sam se zato gušila a ne zbog dlaka. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:54:51   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: lu


Gledala sam i zid smrti,ma bez veze,bacala one naruknice na boce od piva i ništa


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam bila na Zidu smrti, kao bure od letvica, stojiš na vrhu tog bureta, a po stenkama bureta unutra jurcaju motoristi sa besnim motorima u krug.. I sve se trese... A spiralno kruže, ti nemaš gde da se držiš, a moraš se držati rukama za obod tog bureta, jer se sve trese, padaš od jačine zvuka i treskanja bureta...
NIKAD VIŠE!

Ma meni nije baš strašno bilo ili sam zaboravilauser posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:55:56   
Anoniman
Kod nas u gradu je sad cirkus....a lunapark je na Palicu....valjda....neznam....tu oko nedelju dana posle prvog maja obichno odlaze....

A ja sam u cirkusu bila....uf...pre 20 godina odprilike user posted image A u lunaparku....hm...pa ima oko 5-6 godina....i kolena sam ostavila u onim auticima.... a one brze vrtoglave voznje obozavam...a ne bih smela....al ajd...zabrani mi user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 7.5.2009 23:57:14 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cirkus i luna park
7.5.2009 23:56:13   
Anoniman
E, a kada smo kod luna parka, i tamo ga je dever vodio... znate one aviončiće...

Baš ja imam super devera! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cirkus i luna park
8.5.2009 0:02:37   
eugenija
Otkako pročitah naziv teme, tako pevušim:

Odlazi cirkus iz našeg malog grada  <--- klik


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cirkus i luna park
8.5.2009 0:06:13   
Anoniman
Nervozni poštar - Cirkus kolorado

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cirkus i luna park
8.5.2009 1:19:37   
Verus
Jooj Eugi, skroz me rastuzi ova pesma!  Onda sam isla da slusam Djokinu, "Ilona" moja mama je Ilona, uf uf.....

Cirkus....bila sam pre nekih 7 godina....ovde u SAD, bilo je divno, i sigurno cu jednog dana voditi svoju decu, mada mi je malo shit kako tretiraju te zivotinje, bude mi ih zao....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cirkus i luna park
8.5.2009 8:34:36   
Anoniman
vodio je mm ćerku prosle godine, ona je tada imala oko tri i pol godine i njoj je bilo super samo mi je rekao da se malo prepala kad su vrtili nake baklje ... a sa njima je isao i nas prijatelj sa svojom cerkom(isto je curica tada imala 3 i pol godine) i morao je izvesti cim se ugasilo svjetlo ....
elem moja curica se slikala sa svakom živinom koja je bila u cirkusu...i ona se odusevila

a ja .... ne pamtim kad sam bila


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cirkus i luna park
8.5.2009 23:10:02   
afrodita
Zadnji cirkus pamtim po mojoj mladoj komsinici
koja je dovela dete u cirkus i javila se kao dobrovoljac
da stoji na konju jedan krug a da ne padne.
Njen sin je vikao na sav glas - moja mama moja mama
bio je bas srecan sto mu mama ucestvuje u tacki.
Meni je to bilo smesnije od onog pravog njihovog klovna
user posted image Pala je komsinica sa konja tj bila je vezana pa je lebdela
nad publikom i po celom satoruuser posted image user posted image
a tako je bila sigurna u sebe

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cirkus i luna park
10.5.2009 16:49:36   
Dora
Ja cirkus ne volim jer mi je žao tih nesretnih životinja i nemam srca to da gledam, a i iz principa. Nisam pristalica bilo kakve torture!user posted image
U luna park vodim klince često (češće nego u pozorište, sram me bilo). Volim autiće na sudaranje a oni vole one voziće i čuda...user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cirkus i luna park
10.2.2016 22:59:14   
dunja RR
Mi se danas prvi put vozili na onom ringišpilu, sa autićima, slonićima, i uživao je, najslađe potrošenih 50 dinara user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cirkus i luna park
11.2.2016 11:07:36   
IvanaSK RR
Dusa mila, deca to bas vole.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cirkus i luna park
11.2.2016 15:07:15   
dijana1*
Kosta se prvi put vozio sa 7-8 meseci. Vuk ga drzao u krilu.
A sada cim vidi autic ili nesto slicno vice daj maku, dajjjj makuuu , dere se na sav glasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cirkus i luna park
29.10.2016 20:44:11   
Anck Su Nmaun
U cirkus jos nismo bili, moracemo obavezno sledeci put kad dodju u grad. Obecala sam im user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cirkus i luna park
9.11.2016 7:30:08   
dejana007
Mi smo bili u cirkus, ali je bio mali i mislim da nista nije razumeo. Ove godine bili u mini luna park na Pantaleju. Vozio se kolima, manji ringispili isl. Jedino je sa mnom bio na nekoj gusenici koja ide po sinama i da vam kazem prepala sam se. Imala sam osecaj da ce svakog momenta ispasti i odlucila sam da ga vise nikad ne unosim u nesto takvo slicno. user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here