|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
3.7.2018 10:03:58   
aniikica
Bobo,sad citam vas problem i ne verujem,jer i mi imamo isti vec godinama...Znaci nista zivo ne pomaze,i stvarno vise ne znam sta mi je ciniti..da li ste slucajno resili problem?

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
27.3.2020 21:16:28   
dunja RR
M se od juče pojavilo crvenilo, izgleda da kada je kaknula otišlo napred, a nismo odmah primetili.
I evo traje već 24h. Sad več počinje da me plaši, jer kod dr ne smemo.
Namazali smo Cicaplast ali sada mi se čini da nije trebalo.
Da li neko ima iskustva, šta raditi, šta koristiti?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
27.3.2020 21:26:18   
aniikica
Kupite gentamicin mast, to ce joj ubaziti crvenilo sigurno.to i nama pomaze... Pozdrav 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
27.3.2020 21:50:28   
Filadendronka
Dunja, mozes gentamicin slobodno, to su preporucili u Tirsovoj kad se desilo drugaricinom sinu. Njemu je bilo crveno, pa plus nateklo i u pola nocu su jurili u kliniku. 

(odgovor članu aniikica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
27.3.2020 21:55:29   
Filadendronka
Zaboravih da ti kazem da moze da bude i od vece kolicine kreme za pelensku regiju. Samo je dobro operi, pa nezno i temeljno obrisi mekanim peskirom. Potom ide neka ab mast. Gentamicin znam da smete sugurno u tankom sloju, spolja. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
27.3.2020 22:30:18   
dunja RR
Hvala vam puno, puno!

Kupiću ujutru, šteta što nisam danas, bila sam u apoteci po maske.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 0:07:29   
Tiziana
Dunja, Sudocrem. M9ja devojcicabje bas oset_ljiva. Sudocrem uvek resi problem


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 8:53:02   
Khaleesi
Jednom smo mi imali crvenilo, i dr je dala gentamicin. Mazali oko 7 dana ali nije pomoglo. Posle sam cula da treba rastvorom hipermangana da se ispera nekoliko dana i maze nesto da koza ne bude suva jer je te pelenske kreme suse zbog cink oksida i ostalog. Pa mi je u apoteci preporucila jekoderm. Prali smo rastvorom hipermangana i mazali jekoderm i proslo je, hvala Bogu nije se vratilo. Navodno se na sluzokozi napate neke bakterije i hipeemangan ih sredi, ali je bitno da kozq se ne susi... Ako vam pomogne super ♥️


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 22:55:30   
dunja RR
Dobili smo savet od dr Julke, da mažemo 2 puta dnevno (ujutru i u podne) gentamicin, prethodno pranje vodom i sušenje fenom,a uveče isto to, samo mažemo nistatin. Krenuli smo danas sa terapijom.
Nisam se set_ila da pitam za jekoderm dr Julku, ali ako ovo ne pomogne za par dana,, pitaću.
Jako gadno izgleda sada..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 23:01:16   
princezica1
Ne bih se usudila da koristim fen zbog isusivanja koze. Cortinat nije pomagao?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 23:27:12   
Khaleesi
Dunja meni je to sa fenom  malo strasno ka ne bih smela. Probaj hipermangan ako imas onakonroze rastvoris ujutru i uvece samo isperi pa je ostavi tako golisavu da se susne nekih 10 min i onda namazite tanak sloj.

Nama je to bas bas pomoglo. Ja sam bila u fazonu da taj hipermangan nema pojma ali on nekako ubija bakterije a ne steti kozu i pomaze... Posle 3 ili 4 puta mazanja je bilo mnoogo bolje

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 23:29:47   
Khaleesi
I sapun nemoj da koristis ili kupke oni iritiraju jos vise... 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 23:31:20   
jess021
Dunja, slobodno sa fenom. Tako sam ja sa L kad se jednom ojela kao beba. Ispirala sa acidi borci, susila fenom i onda Sudocrem ili neku Mustelu, ne secam se vise koju. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 23:37:36   
vonavoj
Fen obavezno.stavis ruku pa preko nje fen..bukvalno izmedju prstiju da duva..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
28.3.2020 23:57:08   
princezica1
Postupice po savetu pedijatra. Nisam znala za taj hipermangan da pomaze.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
29.3.2020 0:33:24   
dunja RR
A kako tačno ispirate sa hipermanganom i acidiborici, jer nikada to nisam koristila?
Ja sam fen iz daljine, ali hvala vam, staviću ruku preko. Dr Julka je baš naglasila obavezno fen.

Ovo je prvi put da se ojela, tj. bilo je jednom na guzi, ali kada je bila malecka i prošlo je posle jednog mazanja sa cinkvitaminskom kremom veterinarskog zavoda, i od tada je koristimo, ali samo za guzu.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
29.3.2020 10:19:15   
jess021
Dunja, ja sam stavljala na tufer pa prebrisala, fen obavezno, samo sa daljine. Ja nisam stavljala ruku. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
29.3.2020 23:19:14   
Khaleesi
Nisam ni ja znala i nisam verovala. Meni je dr jednom davno to dala kada je bila beba pa je bas pocrvenela i kao sipas u kadicu kad je kupas i dok sedi dovoljno je. A sad je ili u vrticu lose obrisana, ili je nesto drugo napalo, bris nam nisu radili, pa je dala gentamicin ali nije delovalo. Posle samo hipermandan i jekoderm i proslo. Mi smo ispirali posle tusiranja u bokalu razmutis i isperes. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.3.2020 9:32:33   
Tiziana
Ja sam prskala Oktanisept, pustim da se osusi i onda Sudocrem i stvarno se uvek smirivalo. Ona i sad ima problem, cim se u toku dana lepo ne brise, odmah bukne. I dalje koristimo Sudocrem, jedino sto joj ne prskam Oktanisept. 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.3.2020 12:05:41   
Filadendronka
Kh, gentamicin je ab mast, a jekoderm je riblje ulje koje se inace cesto koristi kod opekotina i za regeneraciju koze. Dr Julka je M dala kombinaciju ab masti i kortikosteroida za lokalnu upotrebu. To ce joj 99% resiti problem. Moje dete je alergicno na Sudocrem, neverovatno, ali istinito. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.3.2020 12:31:15   
Khaleesi
Znam da je ab mast 😋 ja sam samo napisala kako smo mi to resavali. Ako se resi tako super. Nama is prve gentamicin nije nista pomogao..... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here