|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 8:21:21   
Trcosava
Ja sam mom letos zalepila šamarčinu. Da ubijem komarca user posted image

Srećom, pa sam ga i ubila i imala dokaz krv. Inače me ne bi oprala ni Sava ni Dunav.
A međusobno se na dnevnoj bazi šljepamo po guzici, ja volem njegovu, on moju

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 8:49:37   
lelaigor
Ne bijemo se. Mada, kakav je on dobrica, a kakva sam ja prgava, pre ću ja njega nego on mene. user posted image Al' pošto sam potekla iz porodice gde ej bilo nasilja, uopšte ne verujem u njega. Sve se može rešiti rečima. E sad šljepkanje po guzi i u toku sexa što bi mali mis rekla, afkors! Tak'i smo tipovi, volemo! user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 9:35:30   
serpica
Ne,ponekad u sali ga pljusnem ali retko user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
18.9.2014 9:36:25   
Modessty
uuuu više puta mu zavrnula ruku i bacila ga na pod user posted image na treningu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
30.10.2014 18:18:59   
Kata90
Jesam jer me tako iznervirao pa je dobio dva samara......posle toga vise nikad morala sam ga nauciti pameti........a ovako iz sale skoro svaki danuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
30.10.2014 18:28:13   
Mala Elena
Jednom novinom, da ubijem musicu user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
9.1.2015 20:37:48   
Baffy
Ne bijemo se ali sam ga pre par sedmica tako opalila pesnicom u nos u snu da ga je boleo sedam dana user posted image

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li ste udarili muza nekad?
9.3.2015 16:45:16   
Plavusa34
Jos nisam mada user posted image bih bih ponekad user posted image al necu za to bi trebalo strasna svada mada verovatno nebih se usudila

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 108
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here