|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 12:37:09   
Maslacak15
mislim da ste je pogresno interpretirali. "kriva" u smislu da je mogla i ranije da vidi...i ja mislim da zene pa i muskarci to ume da ide u oba pravca u pocetku veze prave kardinalne greske u proceni ili se nadaju da to njje bito, da ce se promeniti i uozbiljiti. ljudi se ne menjaju. taj najverovatnjje uvek bio samozivi egoista.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 12:42:10   
Ana RR
Pa jasno, takve stvari se odmah vide. Valjda svaka žena zna za koga se udaje, na kraju krajeva. Vrlo često se desi da sve ono što joj je bilo privlačno kada su bili u vezi i nisu živeli zajedno, bude baš ono što joj u braku smeta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 12:42:52   
Ana RR
Nezahvalna tema, ne bih se ja više mešala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 13:23:06   
Maraj
Uhh...meni je ovo strasno. Ni mm ni ja nismonocni tipovi. Mi smo cesto u 20h u krevetu, cim deca legnu.
Teska tema sto ana rece,ne bih nikom da stajem na zulj, al da je "lepo" -nije.
Da pricas s njim...ne znam....to vec godinama traje. A valjda ce se i ti momci pozeniti pa smiriti....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 14:16:46   
Misha i Ljisha
Ijuuu ne da bih se ljutila vec bih siznula. Naljutila sam se pre nekog vremena sto je otisao do komsije i dva sata se zadrzao. 😂 a vece a D na ulici sama bila a P nikako nesto da zaspi a ja imam posla. Cunem D ne moze kapiju da otvori anovan taman oci zatvorio. D plakala mislila mi otisli negde uvece bez nje. Ludnica a on covek kod svig druga 2h. A ja ne znam gde cu i sta cu pre.


Da prostis kad se seksaju ako svako vece ovaj ide?  Ili kad gledaju zajedno neki film.nporuce neku hranu ili grickaju dok deca spavaju 😁 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 14:32:14   
Sanjica26 RR
Ljisu u to nisam ulazilauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 14:34:15   
branki*
Meni je ok da izadje 1 nedeljno ili jednom u 10 dana uvece sa drugarima.ja mog i teram cak .jer mora da ima svako neki ventil,ja pricam zenske price,oni pricaju muske price..i to mi je najbolje.

Ali,svaku drugu noc...mislim..Sto kaze ,maraj,to ako traje godinama...pitanje...ne znam..nisam pametna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 15:40:15   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: branki*

Meni je ok da izadje 1 nedeljno ili jednom u 10 dana uvece sa drugarima.ja mog i teram cak .jer mora da ima svako neki ventil,ja pricam zenske price,oni pricaju muske price..i to mi je najbolje. 

Bas to draga.Mi šetamo svako veče,mm,Nina i ja.Dvaput ili jedanput nedeljno on ide sa drugarima da vozi biciklu ili da prošetaju,imaju tu neko mesto gde se sakupljaju,pričaju,druže ostaje uglavnom do deset_.Ne pije,ne pije ni kući a ne da izlazi da bi pio.Kada ne šeta sa nama,ja odem sa drugaricama ili sa A ili S.Imamo drugare gde idemo svi kod njih,kod nekih samo sa Ninom,negde ja idem sama sa Ninom.Moje drugarice kada dodju on se pozdravi i uglavnom ode negde.Na proslave sa firmom je bio par puta a stalno ga teram da ide.Ne bih nikad pomislila da ćemo morati jedno drugom nešto da branimo jer se poznajemo toliko da znamo šta nam smeta.Mi se slažemo oko najbitnijih stvari:poštenja,poštovanja i vaspitanja dece i možda zato nam je lakse da se oko svega složimo.O ljubavi neću da pričam,da toga nije bilo i nema sada ne bi ni bili zajedno.Nikada nije otišao negde a da se ne javi a i ja se javljam i kada idem do prodavnice.Ako bi ga neki drug koji nije oženjen pozvao da dođje ne bih se bunila jer i ja imam drugarice koje nisu udate i naravno da ne bih očekivala da zovu mm.Mi stalno idemo negde zajedno,juče smo išli sa prošetamo do jednog većeg igrališta,idemo u šoping pa on čeka A i mene a zadržimo se ko zna koliko.Nikad se ne buni.Mm ne ide po kafićima,diskotekama,ne provodi ceo dan ili ostaje celu noc negde sa društvom ali da se ponaša tako sigurno ne bi bio moj muž.Od prevaspitavanja nema ništa,deca se vaspitavaju a ne muževi.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 22:41:41   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
Bas to Anci. Ako treba da ga dresira, onda zaista nema sta da se prica.



Nisam rekla da je zena kriva, nego nesvesno pravi gresku. Zajednicki zivot se gradi postepeno, i treba biti u isto vreme na istom mestu. Ako jedna osoba previse vremena provodi van kuce jer u pocetku dobija odobravanje od partnera, vremenom takav zivot postaje navika. A navike je kasnije tesko iskoreniti. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 22:49:22   
jabudic
Ne, ne znam da li je ijednom izasao otkad smo u braku.

Prosto takvi smo, nismo mnogo izlazili ni u vezi (ni zajedno ni odvojeno). Nekako nam najljepse zajedno. Kad ga nema pola sata u kuci, ja odmah po dvoristu za njim da mu pravim drustvo. 😁Vidja se sa drugarica par puta mjesecno, ali na kafi preko dana. Ne branim, prosto ne voli.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.8.2020 22:49:51   
jabudic
Drugarima, ne drugaricama 😂

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
19.8.2020 9:11:36   
Peace*
Dok su klinci bili mali, izlazio je svake nedelje bar 1x nedeljno sa drugarima, nekada i češće.
Dok su deca bila mala - nisam stigla da mislim o tome, onda posle sam se ljutila ali ništa nisam rekla. Zašto? Zato što smatram da ako je njemu lepše sa drugarima onda neka tamo i bude, a ne da se duri kod kuće jer ja to tražim od njega. Ja sam to tada zvala "bezuslovna ljubav", prihvatam da vi kažete da je to gluparija.
Onda su deca još malo porasla user posted image a ja se smorila od sedenja kod kuće i počela i ja da izlazim. Posle nekog vremena, on je prestao da izlazi - ne znam dal je to bila reakcija na moje izlaženje, rekla bih da jeste.
Sada tu i tamo odemo odvojeno na cugu, ja sa drugaricama, on sa drugarima.

< Poruku je uredio Peace* -- 19.8.2020 9:12:33 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
22.8.2020 1:16:12   
doramar11
Izadje ponekad sa prijateljima. Ne ostaje do kasno.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
23.8.2020 10:23:53   
branki*
Ja cu poceti ko neki muz😂mene nekad uhvati,samo bih izlazila,moze i sa mm,haha😂,ali on nije bas taj tip,a i ne znamo kud bismo decu stalno.a,nekad me mrzi da zivim.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
23.8.2020 11:01:14   
doramar11
Svako nekad treba da da sebi oduska. Ovde su se javljale zene ciji muzevi nemaju mere.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
23.8.2020 11:14:55   
Vichyblend
DA, bilo bi glupo da uvece svako bude u svom cosku. On uz komp ja uz knjigu. Vise puta sam ga ja terala da izdaje jer se nije video sa nekim drugarom dugo. Nekad ostanu i do 3 ujutru. Ja obicno spavam vec kad dodje. Ne brani ni on meni da izdajem. Uostalom sve je stvar dogovora, bitno je da znamo gde smo u bilo kom trenutku. Cesto su me drugarice prozivale zbog toga, u fazonu sta ako nadje drugu. Moj odgovor je bio "ako nadje neku koja vise vredi slobodno".


Budi sigurna u sebe i u svoje kvalitete. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2020 9:25:37   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Vichyblend

Cesto su me drugarice prozivale zbog toga, u fazonu sta ako nadje drugu. Moj odgovor je bio "ako nadje neku koja vise vredi slobodno".




Ovaj deo logike mi nikako nije jasan.

Zašto neko misli da se drugi/draga nalaze samo noću?
Mislim da, ako neko želi da nađe drugog/drugu, da to može da uradi i uz jutarnju kafu. Neki ljudi su prosto takvi, a neki ne. To je moja logika.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Vichyblend)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2020 11:27:59   
doramar11
Onda i ti nadjes drugog i tako :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2020 12:55:26   
Peace*
Ili prosto:

IZVORNA PORUKA: Vichyblend

Budi sigurna u sebe i u svoje kvalitete.



i niko ne nađe drugog. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2020 13:17:44   
Maslacak15
ja ne mislim da je obavezno da varaju, varaju i muskarci i zene podjednako to potvrdjuju sve socioloske studije iako mnogi ne misle da je tako. Nego sam komentarisala ekstremni slucaj koji je predocen. Postoji razlika izmedju jednom pa i dva put nedeljno i toga da kako je rekla zena non stop sedi kuci sa decom a on nije tu. Varao , ne varao postavlja se pitanje kad je onda sa njom i kad provode vreme zajedno? I sta to govori o vezi ako je njemu svako vece lepse sa drugarima. Naravno svako ima pravo na svoju intimu i ako je njima ok super...... ali ona se zalila.


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2020 14:12:04   
Misha i Ljisha
Hahah peace nasmeja me. Apsolutno si u pravu. A i na kraju krajeva ja ni ne mislim da muskarci i zene traze nuzno "bolje i kvalitetnije" kad varaju pa to kao ako nadje bolju neka mu. Varaju svi. A da li je to nesto bolje pa verovatno njima sto varaju je trenutno bolje. A imate i one sto varaju ali su svesni da kuci ipak imaju to "bolje" pa se skrivaju i td.
Ja se slazem sa Maslacak. Gde je tu njihov zajednicki zivot i njihovo vreme? Pitah gore u postu kad se keksaju? 😂 ma sta god da rade zajedno. Kad ako taj neko nije nikad tu? 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2020 15:33:47   
branki*
Onaj koji je sklon varanju i prevari i flertu i tom fazonu,uradice to kad god.nameste se situacije i ujutru i na poslu i prepodnevnoj kafi..mozda,je clanica napisala ,misleci da se vise izlazi nocu,vise se popije,ljudi su opusteniji i vece su sanse da se to desi prilikom vecwrnjeg izlaska.

A,slazem se sa maslacak.nije u pitanju da li se varaju,tj da li on nju vara.pretpostavimo da ne,nego to sto taj stalno izlazi bez nje,a zna da joj to smeta.i nije jednom,2 put nedeljno,nego stalno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2020 17:37:02   
Vichyblend
Mislim da sam pogresnom protumacena, nisam mislila da on izlazi stalno, ali povremeno da. Mozda dva puta mesecno izdaje bez mene. I to na moje insistiranje. Napisala sam da je sve stvar dogovora. Ako je preterao prosto mu kazem PRETERAO SI.


Sto se tice prevare, to uvek moze da se desi uvece ili u toku dana svejedno. Ali se ovi izlasci svode na pijanku, fudbal i muske price. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
8.9.2020 9:36:05   
mikica88
Izlazi kad god pozeli, javi se i dogovorimo se . Nike nikad bio problem.
Izlazim i ja. Sa svojim drustvom . Tako i on . Ili sa zajednickkm, svejedno.

(odgovor članu Vichyblend)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
23.9.2020 7:38:28   
mikica88

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Bas to Anci. Ako treba da ga dresira, onda zaista nema sta da se prica.



Bas tako.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here