|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:54:27   
eca89
Sjecam se ja srculence, cini mi se da vi imate kucu sa njegovim dedom i babom, a roditelji su mu razvedeni, kako se u sve mjesaju deda i baba. Sjecam se da si pisala i da ti ne pomaze oko bebe, a kad dijete samo hoce tebi ili ti se nasmije bude mu krivo. Bas te dugo nije bilo.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:54:44   
Trcosava
Srculence iskreno se nadam da si ga prijavila!!!
Stoka neopevana. Koliko se samo iznerviram kad tako nešto čujem. Ti si dobra, ja bi mu uzvratila. Ostani kod svojih, a on ne se je*e!

QQ sad ću da se nervriam celo veče!!!
Teraj ga u tri lepe i nek on nastavi svojim životom pa nek nađe neku koja se da licka i picka po ceo dan kuću. STOKA STOKA STOKA i ono drugo da budem fina sad

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:58:02   
branki*
I ja sam se bas iznervirala,mogu misliti kako je njoj.
Stvarno,idiot.nesredjena kuca,molim te,cudna mi cuda! Jaoooo!uh!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 21:21:50   
Sanjalicaaa
Srculence, baš mi je žao. Budi jaka. Ne daj na sebe. Ne treba ti ni takav muž ni tvom detetu takav otac.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 21:35:11   
dunja RR
Ja isto kao Trca, iznervirah se ..

Srculence veliki user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 21:38:06   
Sladja 29
ne nikada jer ako se ne moze lepim onda je tu razvod braka a da me udari ne znam kako bih odreagovalauser posted image user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 22:00:08   
emicaa
E stvarno sam se sad iznervirala da bih ga ovakva truntava nalupala da ne zna šta ga je snašlo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 22:15:18   
vikiveki
Srculence trebala si to odmah prijaviti...za takvo njegovo ponašanje nema izvinjenja.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 22:43:35   
degu
Srculence jako mi je žao user posted image posle svih godina muke i patnje, umesto da konačno uživate i sreći, on ispadne takav nečovek, ne mogu da verujem. Ti imaš svoju sreću, a on nek sredi kuću i nek uživa u sređenoj kući kad ga to čini srećnim,

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 22:47:22   
vikiveki
Srculence meni se iz tvoje priče čini da je njemu navodno nesređena kuća bila samo izgovor.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2016 7:18:55   
wivern
Srculence radiš jedinu ispravnu stvar.
Ka sam dete razvedenih roditelja i ništa mi ne fali, bolje i razvod mego da gledam bolesni odnos dvoje ljudi. Zato nema potrebe da ga opravdavas time. U stvari ne postoji ni kedna stvar koja bi mogla da opravda tvog muža, ni jedna. Takve ljude treba eliminisati iz svoga života i života deteta.
A što se tiče toga kako ćeš dalje sama... ja sam ti živi primer da se može... I mora. Teško jeste ali si svoj na svome.
Ako ti bude trebala čašica razgovora, podrška ili kako god mogu pomoći.. Tu sam.


I najvažnija stvar, ti si veoma hrabra žena i podeliti to sa nama nike ni malo lako.

< Poruku je uredio wivern RR -- 11.3.2016 7:20:55 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2016 9:16:54   
Modessty

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Srculence meni se iz tvoje priče čini da je njemu navodno nesređena kuća bila samo izgovor.


i ja bi rekla da je tako. Tražio je razlog. To je radio svojevremeno i otac mog muža. Pričala mi svekrva. Sve dok nije smogla snage da ga otera za sva vremena. Ona nije imala podršku roditelja. Ti imaš. Nije imala ni posao ni stan pa se snašla. NE brini za te stvari. Samo pamet u glavu i sve u dogovoru sa advokatom


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2016 9:25:03   
aleksandrici
Da ,samo izgovor.I mene je muz udario samo jednom i posle je plakao.Bilo mu jezao jer je to uradio u besu.I samo jos jedno,razvedeni smo.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2016 14:46:39   
choopa choops
Srculence žao mi je jako što se to sve desilo user posted image Ali eto, desilo se, šta je tu je, ti moraš dalje. Najgore je prošlo, sad po mome mišljenju idu samo lijepe stvari. Imaš bebicu, živa si i zdrava i to je najbitnije. Kad čujem za neko nasilje u porodici nije mi dobro. Ja bih te muškarce što udare ženu, objesila za ono na sred gradskog trga. Pa bi svaki dobro razmislio prije nego digne ruku.
Wiv ti je sve dobro rekla. Drži se, user posted image uz tebe smo i ljubi bebu od trudničkih koleginica user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2016 20:22:08   
Torbica
Srculence, samo hrabro. Nema izgovora, to je nedopustivo...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2016 20:36:46   
nata11
Srculence cepaj ti dalje, mozes ti. Takva " podrska" u zivotu ti nije potrebna.

_____________________________





(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2016 23:19:54   
Ivanka 75
Nijedan razlog nije dovoljno veliki da muskarac udari zenu.... Ni nesredjena kuća...
Konačno je pokazao pravo lice, na žalost. srculence, tebi i ideteu trebaju mir i staložen život. Svaka odluka koja vam ovo omogućava je ispravna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 242
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here