|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečaci sazrevaju sporije
3.7.2015 19:29:05   
mila83
Isto iskustvo delim Viki,sin mi je srednji,da tako kazem,izmedju njih dve..ali neke stvari kao beba je recimo brze savladao od Mime..zato sada..pa ,specificno je to kod njega sve. Kao da deluje nezainteresovan,a mislim da se ustavri plasi da proba i svog neuspeha...a bas se trudim da se tako ne oseca...
Evo sad je konacno poceo vise i lepse da crta,stalno mu pricam da treba to da se vezba, da ni Mima to nije znala odmah,kao i voznja bicikla...
Ali jos uvek imamo problem prilikom izrazavanja nezadovoljstva recimo, vrlo burno reaguje iili se rastuzi ,onako iskreno i place...bude nekad i agresivan prema sebi,seki...ali , polako,treba vremena...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dečaci sazrevaju sporije
3.7.2015 19:37:25   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Ali jos uvek imamo problem prilikom izrazavanja nezadovoljstva recimo, vrlo burno reaguje iili se rastuzi ,onako iskreno i place...bude nekad i agresivan prema sebi,seki...ali , polako,treba vremena...

Mila isti slučaj je i kod mog srednjeg sina...dok ovaj najmlađi on će biti pravi harambaša,pored starije sestre i brata svašta je video i premazan je svim mastima,kako to ljudi kažuuser posted image
Ali ovo što si napisala za svog sina i ja potpisujem za mog...u momentu se rascmizdri za neku sitnicu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dečaci sazrevaju sporije
3.7.2015 20:26:24   
mila83
Bas mi je drago da razumes. Trudimo se da samo ne bude zapostavljen,znas,on je u sredini,Mima je dovoljno atraktivna samim tim sto je prva,sa njom je sve novo,inace je dosta dominantna i jaka licnost,..on uci od nje,a T je opet beba,i potrebna joj je druga vrsta paznje...Treba sve to izbalansirati.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dečaci sazrevaju sporije
3.7.2015 21:09:40   
vikiveki
i ja ponekad pomislim da ga slučajno nisam malo zapostavila,pošto je on u sredini,seka je ipak prva i uvek dominantna a ovaj najmlađi je đavolak naučio je vrlo vešto da svu pažnju starijih,ne mislim samo na nas,privuče na sebe.Tako se stalno pitam da li se on zato tako i ponaša da bi pažnju privukao na sebe.A kada se svađaju svako od njih kuka kako samo njega ne volimo,od najstarijeg do najmlađeguser posted image večito pozorište u kući

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dečaci sazrevaju sporije
3.7.2015 21:40:31   
mila83
Razumem te potpuno,tvoji su malo stariji od mojih jedino. Ja planiram ovo leto vise njemu da se posvetim,da vise vremena odvojim bas sa njim samo da se igram,crtam,citam ili vozim bicikl,bez drustva ove dve smizle.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dečaci sazrevaju sporije
23.7.2015 22:17:13   
amdn
mi imamo samo Jurija ali vidim po sekama koje su mladje od njega mesec i 2 meseca, da one bolje rade neke stvari, ozbiljnije su, vidi se da su zrelije, ovaj nas deluje balavko, a opet u nekim stvarima on deluje dosta starije od njih,
znam da generalno decaci kasnije sazrevaju al nekad deluje bas bebasto

< Poruku je uredio amdn -- 23.7.2015 22:24:17 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dečaci sazrevaju sporije
23.7.2015 22:22:26   
jovana jojo
I ja imam utisak da dečaci kasnije sazrevaju,bar upoređujući neke stvari koje je J. radila u ovom periodu u kome je sada D.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here