|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:54:31   
17 joka
Dobar dan drugari, ja evo svaki dan u guzvi, jece je bilo krstenje mame i sestre pa oko gostiju.
da prodje i ovaj docek NG meni su bas nesto mucni ovi praznici i tuzni

ja vam svima zelim Srecnu Novu godinu, prvenstveno puno zdravlja, sree ,ljubavi ,za sve drugo cemo se snaci,uzivajte sa svojim najmilijima


MM vec danima nije dobro i jako sam tuzna i uplasenauser posted image pa me zato nema cesto ljubi vas Joka puno sve

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:54:48   
emicaa
Meni je još ostao kromir da ispečem ostalo je spremno a i ja sam gotova boga mi a i gladna user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 17:49:44   
vocicana
E da I to cujem, bas sam srecna da ces da ruckas nesto. Prijatno ti vece sa tvojoj porodicom, mi smo nesto naelektrisani (mm), ja ne pitam nista, bas me briga, ja ne mogu nista da promenim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 17:58:01   
branki*
Joko,sta se desava sa tm?
Voci,proci ce ga,izduvace se!
Emice,i ja sam bas gladna,jedva cekam da ruckam!deca spavaju,mm ce doci jos malo,zaglavio je u tempu i jos ga nema!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 18:03:38   
serpica
Pije li se sta u ovoj kafani? user posted image
ja uhvatih malo vremena izmedju spremanja da virnem..pa ako ima ja bih jedno pivce...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 18:22:39   
Trcosava
Dođoh do kompa!!!

Da poslužim neki alkohol
user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 18:41:25   
vocicana
Ziveli I uzdravlje!
Mislim na vas, idemo, a tamo gde idemo nemam net.
Sve vas user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 20:01:00   
emicaa
Trćo hvala za posluženje,i ja bih mogla ali ne znam dal bih smjela user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 20:09:54   
eca89
Trco hvala za alkohol, evo da vam cestitam Novu godinu, da su djecica zdrava i srecna, a i vi drage moje da budete zdrave, srecne, vesele i da vam se sve zelje ostvare!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 20:49:02   
wivern
Žene evo i mene. Raspadam se, umorna, sa temperaturom (upalila mi se sojka) jedva čekam da se dokopam kreveta i da prespavam naredna tri dana.
Alkohol može, brže ću da zaspim user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:02:27   
emicaa
Ajoj Wiv ženo pa kako ona da se upali,jel ti još dojiš?
Ako je moguće eksplodirati od nadutosti onda ću ja ubrzo,ne mogu disati a stomak mi je kao da sam peti mjesec

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:11:15   
wivern
Ma da, samo uveče pred spavanje. Ali mi je majstor navujao mleka oboliko, ono vece kad je imao temperaturu. A ja kao krava muzara izgleda. Mleka za izvoz, a bojala sam se hoću li imari dovoljno.
Sizim od petardi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:23:23   
emicaa
Što se tiče sojke ne mogu ti pomoći,nisam imala te muke,ali bar sad dok dojiš uvjek imaš mlijeka za kafu user posted image
Ovde ne pucaju sad ali će početi u 12 taman kad budem spavala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:30:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Trćo hvala za posluženje,i ja bih mogla ali ne znam dal bih smjela user posted image

Smeš vino i pivo, pa nek dragi donese user posted image

Ništa od mog opijanja, barem ne sad nekad. Glava me rastura celo popodne, valjda što ništa nisam jela, a nalivala se kafama. Popila sam nešto što treba da bude brufen, pa sad čekam malo da mogu nazdravim sa nekim alkoholom user posted image

Ako kojim slučjaem zaspim - SREĆNA VAM NOVA GODINAAAAAAA

Deca da budu zdrava, mame NASPAVANE, očevi da budu više od pomoći. Tako. I da, uplaćujte taj loto pa da dobijete i sedmicu user posted image

p.s. torta uopšte nije tako loša, zeznula žena jedno što napisala da treba ukupno 80gr pudinga pa fil malko ređi, ali ukus je super duper!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:38:06   
Figaro88
Mi malo pre stigli kuci,sada cu daodgledam neki film i u krevet,ako ne zaspim odmah ovde user posted image I mene petarde izludjuju,i to neke uzasno bucne,svaki put se uplasim kada pukne user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:40:12   
Torbica
Cao zenice, sve najbolje vam zelim i da se druzimo u samo lepim temama! Ljubim vas
Mrzim petarde user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:42:59   
branki*
Mi vecerali,pa se zezali sa decom,igrali,skakali,pevali,i naravno sad je boka na sisiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 21:48:30   
Torbica
Mm izgleda zakuntao kod decaka user posted image Nema ga jos od pre devet...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 22:01:56   
vikiveki
Evo i mi smo završili sa večerom i dezert smo pojeliuser posted image malo igrali i sada gledamo TV,čim smo seli a mm zaspao onako sedeći...i danas ostao duže na poslu zbog popisa i inventara.
Srećna vam svima Nova godina,puno zdravlja,sreće i ljubavi od srca vam želimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 22:08:16   
emicaa
Uzela sam gutljaj nečeg što bi trebao biti šampanjac,ima alkohola kao i pivo,sad sam u horizontali.Trebam sakriti slatkiše a neda mi se podići dupe user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
1.1.2016 0:49:52   
branki*
Januarsko treznjenje

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1221
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here