|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 13:43:21   
emicaa
ovde danas 12 stepeni a u petak bio minus,ima da virusi procvjetaju.
Trebam sjeckati kupus za salatu a ulijenila sam se najstrasnije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 14:27:03   
suzi kju
Dobar dan drage. Poslednji dan ove godine koja i nije bila bas dobra, ne postoji virus koji nas nije zakacio, tako da ću ja poželeti da ih u sledećoj bude mnogo manje, da se ne muče ni naša decica a ni mi. Dabogda ih ne bilo uopšte.

Ja popakovala klopu za posao, sredila malo kosu, opeglala uniformu, još malo i krećem. Noćas muž prvi put ostaje noć sam sa njima.

Lepo se provedite večeras, Grlisa za sve! !!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 15:30:06   
MamaNecaVo
Ja i nemam osecaj da je danas NG.Nema ni trunke euforije,razocarana sam sama u sebe.
Valjda zbog citave frke oko paketica,spremanja stana i hrane,jurnjave sa majstorima,upalom uha..Uh.Dosta nabrajanja.

Svi zelim od srca da se veceras provedu divno.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 16:35:34   
IvanaSK RR
Ma, Nevena, ni ja nemam uopšte osećaj da je Nova godina.
Doci ce nam sestra i njen decko pa cemo malo duže biti budni i to je to. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 16:37:30   
MamaNecaVo
Vec sam mislila da sam totalno van sveta.
Nama je lumpovanje kao i svako drugo vece.
S tim sto otvaramo poklone.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 16:58:02   
Anck Su Nmaun
Vece
Mi sad stigli iz centra. Zurkanje svuda user posted image

Naleteli na neku rasprodaju mm i V kupili patike za 1.000.
A pre neki dan i devojkama za iste pare. Tako da sad svi imaju nove patike sem mene user posted image user posted image i to prodjose svi za dz.
Pa sad kuci da veceramo i opijamo se 😂😂🎄🎉⛄🎀 mislim.mm i ja. A deca na spavanje user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 17:27:14   
veselicaa
Anck sad kupi ti neke skupe😀

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 18:33:27   
Anck Su Nmaun
Ma ja na prolece kupujem meni duboke starkice nista me Ne interesiira user posted image jer ove koje imam nisu vise upotrebljive user posted image

Inace lepo vece vam zelim!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 19:19:41   
Sanjica26 RR
Ja ni jedne godine nemam osecaj da je Nova Godina. Da nije pripremanja paketica ne bih ni imala osecaja.
Uzivajte veceras ako idete negdeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 19:22:42   
isidora88
Mi smo se prezderali, gledamo tesnu kozu i klinci ce jos malo na spavanje. Mm i ja mozda odgledamo neki film i odosmo i mi u krevet. Pravi smo penzioneri. Bas sam ove godine iscekivala da novu godinu provedem radno, dodje mi da odem na posao, bice super provesti novu godinu na mestu gde se radja novi zivot. Nadam se dancu sledecu godinu docekati na poslu, eto novogidisnje odlukeuser posted image

Anck gde su to kupili patike? I meni treba za A neke

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 19:23:31   
MamaNecaVo
Gde je nestala euforija :)
Salu u stranu,ziveli mame!user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 19:46:03   
Tatjana.87
Ćao mame samo da vam se javimo!! Sve u svemu dobro smo, malopre nam je bio lično Deda Mraz user posted image tj. Uja ali je lepo ispalo posle dosta ubeđivanja pristao je da dođe obučen u odelo Deda Mraza,baš su me drmale emocije pa sam se i rasplakala,još malo zadnja sličica u ovoj godini nas troje i jelka pa na kupanje pa na spavanjac. Želim vam uspešnu srećnu, zdravi i sunčanu novu godinu. Mm i ja ćemo kada bebac zaspi onako u polu mraku pod svetlošću lampica nazdraviti uz čašu vina i u ponoć zahvaliti na svemu što imamo. Živeli dragi moji drugari, družimo se opet sledeće godineuser posted image

< Poruku je uredio Tatjana.87 -- 31.12.2017 19:47:33 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
31.12.2017 19:57:07   
emicaa
dRRage moje,selimo se polako u Januar

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 688
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here