|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 13:53:29   
mama krava

IZVORNA PORUKA: mali_mis

A. cim skinem pelenu, odma se hvata visece igracke, i op cup, poraste user posted image Muskarci user posted image



Odma'! I ovaj moj!

Ali meni je najzesci bio mm kada ga je presvlacio i shvatio sta se desava! Odmah je dosao da mi prijavi...sav ponosan! Inace ovom mom se "dize", od rodjenja!user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 14:01:12   
mila83

IZVORNA PORUKA: mama krava


IZVORNA PORUKA: mali_mis

A. cim skinem pelenu, odma se hvata visece igracke, i op cup, poraste user posted image Muskarci user posted image



Odma'! I ovaj moj!

Ali meni je najzesci bio mm kada ga je presvlacio i shvatio sta se desava! Odmah je dosao da mi prijavi...sav ponosan! Inace ovom mom se "dize", od rodjenja!user posted image


user posted image to sam i zaboravila,bilo je i toga kad je bio beba user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dečija erekcija
9.3.2015 15:50:27   
amdn
i nama se to desav, Juri ima tri ipo i kad mu se podigne on srecan kaze porastao je, uraaa, smesno ali potpuno normalno

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dečija erekcija
9.3.2015 18:48:03   
Ana RR
Service, Dija je pisala za Vuka, starijeg sina.

Jutarnja erekcija je normalna pojava (sto znate i po svojim muzevima user posted image )ali oni su mali i ne shvataju zasto im se to desava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dečija erekcija
12.7.2015 10:14:28   
mila83
Samo bude ponekad za njih to veoma bolno,kad treba ujutro da piske..dok se pisa ne vrati na uobicajenu velicinu i stanje. Moj sin je znao da place ispocetka.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dečija erekcija
12.7.2015 11:19:13   
vikiveki
Kod mojih sinova je to redovna pojava,ujutru još dok spavaju,primetila sam da imaju erekciju,ali dpk se probude i odu do wc ona nestane.A desi se ponekad kod mlađeg sina dok se igra sa pišom da dođe do erekcije,ali on je sad u toj fazi user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dečija erekcija
12.7.2015 14:19:57   
mila83
Da,to je normalno,i moj D se poceo zanimati za svog misauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dečija erekcija
12.7.2015 14:22:07   
vikiveki
user posted image jao a moj S. kada počne da ga razvlači mene bude strah,malo i ja preterujem pa mi se mm smeje i kaže "Ne boj se,neće ga polomiti"user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dečija erekcija
12.7.2015 14:58:48   
dijana1*
Vuk je stalno u erekcijiuser posted image najgore je uvece i ujutru, ne moze lepo da piski pa mi sve upisa oko solje grrrrr...
Nego Kosti zanimljiv visuljak pa se stalno vuce a cim vidi golog V7ka trci da i njemu povuce pisu... ma sou sa njima. Moram Vuka da krijem od Kosteuser posted image
Kosta je jos mali pa ne zna. On npr gura prst Vuku u pupak a Vuku smesno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dečija erekcija
12.7.2015 15:09:54   
mila83
Joj Dijana..pa slatki su mi ti njihovi nestasluci,bas si me nasmejala ! user posted image o ribanju oko wc solje svakodnevno necu ni da pisem,zbog Dimitrija.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dečija erekcija
12.7.2015 16:44:20   
vikiveki
Kad smo kod tog bratskog vučenja piša,moram reći Dijana da je i kod mene slična situacija,samo što su moja dvojica malo veći tako da jedan drugog diraju i vuku,čas V. dira S. za pišu pa onda ovaj juri da mu vrati i tako znaju dugo dok im ne dosadi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dečija erekcija
15.7.2015 22:44:33   
amdn
nas mladic pre par dana piski i kaze tata vidi kako sam mu povuko kozicu,
i dalje se raduje kad mu se digne pa brzo skida i pantalone i gacke da vidi

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dečija erekcija
15.7.2015 23:18:52   
mila83

IZVORNA PORUKA: amdn

nas mladic pre par dana piski i kaze tata vidi kako sam mu povuko kozicu,
i dalje se raduje kad mu se digne pa brzo skida i pantalone i gacke da vidi

user posted image muska posla !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dečija erekcija
16.7.2015 0:11:54   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: amdn

nas mladic pre par dana piski i kaze tata vidi kako sam mu povuko kozicu,
i dalje se raduje kad mu se digne pa brzo skida i pantalone i gacke da vidi

Niste jedini i mi se i dalje hvališemo svima kada nam se digne,mali S.samo na ulicu što ne izađeuser posted image da svi mogu da vide

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dečija erekcija
23.7.2015 8:59:09   
jovana jojo
Moj D. je još mali da se hvaliuser posted image ali primetila sam da svako jutro kada ga pesvlačim kića uspravno stoji.Kada je golišav ,voli da ga dira, a i dok sedi na noši,zavlači ruke i dira ga.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dečija erekcija
23.7.2015 10:00:34   
amdn
ma nasi decaci su haos, posto ima boginje izasle su mu par i na pisi, i ja mu sinoc kazem da se ne dirka jer iam i na pisanjcu boginje,
a on meni pa mama pusti me to je moj najbolji drug,
sad kako je stalno go dirka se pa mu se digne i od toga, on se smeje i zove sve redom da videuser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dečija erekcija
23.7.2015 11:00:57   
vikiveki
amdn,mogu ga zamisliti sada ako je golišav user posted image piša mu je onda glavna igračka .I moji idu tako i hvale se sa pišama,pogotovo ovaj mlađi,ovaj stariji je prošao tu fazu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dečija erekcija
23.7.2015 11:02:41   
jovana jojo
user posted image ja sam mislila da će to igranje sa pišom brzo proći,ali koliko vidim i vaši stariji dečaci se još igraju...možda je moj rano počeouser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dečija erekcija
1.3.2016 14:07:29   
IvanaSK RR
Jooj, kakva tema :) Moj sin cim mu se digne pisa dolece do mene i vice daj ruku, stavlja na pisu i smeje se. A poceo je kao da "krije" pisu dok se kupa user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dečija erekcija
2.3.2016 9:10:41   
BubaBubica
Hm, ovo nisam imala pojma u vezi dečacima, šta me čeka ako ipak čekam dečaka user posted image mislim da će moje ćerke pobeći glavom bez obzira od njega hahahaha user posted image Ja imam problem što sam naučena da budem dosta konzervativna pa ću morati da se kontrolišem da ne budem prestroga kao moja majka.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dečija erekcija
2.3.2016 11:43:44   
IvanaSK RR
Bubi, meni je bilo lose kad sam mu videla dignutog pisu vrlo malo posto se rodio user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here