|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dioptrijske naočari
13.1.2020 14:43:44   
Mirko Svirko
Hvala mama Jo. Ja sam nosila naocare kao mala.Ne secam se dioptrije. Nosila sam 1 god. I dr mi je onda rekao da vise nema potrebe. A sada mi bas smeta i cesto me boli glava. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Dioptrijske naočari
23.6.2020 22:35:44   
mama Jo
Mirko jesi isla kod dr?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Dioptrijske naočari
24.6.2020 6:10:32   
bikicaV
Trebam da idem na pregled. Trebala bih nositi kad citam nesto mi se muti.
A gledala sam jako lepe okvire.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Dioptrijske naočari
24.6.2020 9:12:54   
mama Jo
Realno, kad predjes 40tu naocare su neminovne user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Dioptrijske naočari
25.6.2020 6:31:01   
bikicaV
Pa kad mora, bolje je nositi. Mojoj drugarici je odjednom skocila dioptrija zbog ne nosenja naocara.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Dioptrijske naočari
25.6.2020 8:13:25   
mama Jo
U kad se mora mora se. Ja bez naocara ne znam gde se nalazim user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Dioptrijske naočari
12.9.2020 8:10:23   
branki*
Ja nosim minus.nosim sociva.naocare uvece i ujutru samo i vikendom.Boka mi sela na njih i slomila drsku.Ima u liliju raznih naocara koje su u plusu.ali ,okviri nisu losi.da li mogu da kupim te zbog okvira i da promene stakla samo?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Dioptrijske naočari
12.9.2020 8:15:26   
jess021
Koliko ja znam, mozes. Oni oblik stakla prave prema okviru koji izaberes.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Dioptrijske naočari
12.9.2020 8:17:06   
branki*
To cu i da yradim,jess,da znas.samo mi je trebala bar jedna potvrda😁



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Dioptrijske naočari
12.9.2020 10:07:40   
IvanaSK RR
Moze,branki,ne brini.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Dioptrijske naočari
12.9.2020 19:04:55   
mikica88
IZVORNA PORUKA: branki*

Ja nosim minus.nosim sociva.naocare uvece i ujutru samo i vikendom.Boka mi sela na njih i slomila drsku.Ima u liliju raznih naocara koje su u plusu.ali ,okviri nisu losi.da li mogu da kupim te zbog okvira i da promene stakla samo?



Moze tetka moja uzme kod njih 2 -3 para pa joj ubaci posle stakla .

< Poruku je uredio mikica88 -- 12.9.2020 19:05:11 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Dioptrijske naočari
13.8.2021 20:37:24   
dunja RR
Ovako je meni počelo pre nekih mesec, mesec ipo, i dobih naočare za čitanje i komp, tj. to su za blizinu, kaže dr. da je sasvim normalno za moje godine (45), obično su potrebne i ranije kaže. Nikada ranije nisam nosila naočare.
Pitala sam da li mi trebaju za vožnju jer smo skoro kupili auto, dr. reče ne treba, dobro vidite, možete avion da vozite.

Sada super vidim kada radim i čitam, ogromna razlika!


IZVORNA PORUKA: bikicaV

Trebam da idem na pregled. Trebala bih nositi kad citam nesto mi se muti.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Dioptrijske naočari
13.8.2021 20:54:08   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ovako je meni počelo pre nekih mesec, mesec ipo, i dobih naočare za čitanje i komp, tj. to su za blizinu, kaže dr. da je sasvim normalno za moje godine (45), obično su potrebne i ranije kaže. Nikada ranije nisam nosila naočare.
Pitala sam da li mi trebaju za vožnju jer smo skoro kupili auto, dr. reče ne treba, dobro vidite, možete avion da vozite.

Sada super vidim kada radim i čitam, ogromna razlika!


IZVORNA PORUKA: bikicaV

Trebam da idem na pregled. Trebala bih nositi kad citam nesto mi se muti.



Dunja,isto.Ja sam sa 46 godina počela da nosim naočare za blizinu.Ovako mi je odličan vid,ali za blizu...Moram i da menjam dioptriju uskoro.Tako mi je i rekla-za godinu,dve veća dioptrija.Ni ja ih nikada nisam ranije nosila.Godine...❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Dioptrijske naočari
13.8.2021 21:00:53   
dunja RR
Flam, razumemo se user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Dioptrijske naočari
13.8.2021 22:35:37   
flamingos
Dunja.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Dioptrijske naočari
13.8.2021 23:46:56   
Tiziana
Dunja, ja sam tvoje godiste i vec 5 god koristim naocare za citanje +1,75 i +1,50 i to mi se skoro pivecali, inace sam nosila +1,00.Nista zivo ne vidim bez naocara. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Dioptrijske naočari
14.8.2021 9:16:55   
IvanaSK RR
Dunja, dobro dosla u klub nas ćora 😅

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Dioptrijske naočari
14.8.2021 12:37:43   
dunja RR
Hvala Iv user posted image user posted image


Tizi pa draga vršnjakinjo, zašto ja nisam znala da smo isto godište :D user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Dioptrijske naočari
14.8.2021 14:39:00   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dunja, dobro dosla u klub nas ćora 😅



Само што она користи само за читање и екран, а ми за све😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Dioptrijske naočari
14.8.2021 18:48:41   
Tiziana

Eto🙂 Pa ima nas i nase godiste.. I corave smo😂


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Iv user posted image user posted image


Tizi pa draga vršnjakinjo, zašto ja nisam znala da smo isto godište :D user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Dioptrijske naočari
26.11.2021 22:15:17   
Miic92
Devojke da li ste jos tu? Imam jedan problem,od marta meseca sam znaci corava,i niko mo nije resio niti mi je i kedna dioptrija pomogla pa boh da se posavetujem sa vama ako ste aktivne? 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Dioptrijske naočari
26.11.2021 22:21:59   
Miic92
Svakako cu napisati o cemu se radi...Ovako..od Marta meseca ne vidim dobro,nosila sam naocare u plusu 1.5 sa 1 isto plus cilindrima na oba oka. Nosila sam ih stalno i super mi jr bilo i na daljinu i blziinu medjutim. Pocela je da mi se muti daljina,pa kao nrmam ostrinu i sve gore i gore. Sin mi polomi naocare,odem odradim ponovo,ne vidim sa njima. E onda je poceo haos po lekarima. Od Marta do sada nisam nista resila,nema oftamologa gde nisam bila. Isla sam cak i neurolozima,magmeti,vep-ovi,ma ne postoji sta nisam radila,sve okej. Dioptrija na sire zenice je dosta veca...isla sam cak i do professionala ne bi li eto laserom resila,ne moze. Kazu da jr nrmogucr jer mi dioptrija na sire zenicr j na uske nijr idta,ni priblizna. Ne postoji dioptrija koju nisam probala,od samo cilindara( tama mi je daljina najcistija) do plus 2. Ocajna sam...ne znam sta da radim,nije kao malo.me vifim,ne...ja nemam ostrinu,imam sina od god dana verujte fa cisto ga nisam videla od Marta,toliko se mucim i patim da vise ne znam sta cu. Zivim u Nisu,ovde nema gdr nisam bila,isla sam i u BG i po preporukama i sl...iskreno ne znam sta bi moglo biti. Inace svi nalazi od stitne preko secera i svega sto moze uticati je ok. Molim vas za savet,o c a j n a  s a m! Pozdrav za sve :*

(odgovor članu Miic92)
Direktna veza do poruke: 172
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here