|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
21.7.2020 14:53:49   
mati
Redovni sam davalac krvi, tj za nas zene na sest meseci. I odlicno se osecam nakon toga.
Dugo vremena sam se drzala price da cu da dam krv samo kada pronadju spravu da je isisaju iz mene bez igle... Ali okolnosti, zdravlje, humanost... Sve je to imalo udela da pocnem redovno dobrovoljno da dajem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
21.7.2020 16:46:11   
mama Jo
Ja jos nisam postala, a jako zelim. Prvo dugo nisam zbog dojenja, onda sam se malo i zaboravila. U principu u novembru sam prestala da dojim a u martu krenulo ovo sa koronom, a izmedju sam propustila da odem.
Ali hocu sigurno...
Mozda i sad vec kad se vratino za grad.
Mislim da treba da prodje nekoliko dana od ciklusa, zar ne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
26.8.2020 9:41:27   
emicaa
Sinoc davala cetvrti put 😊

Mama Jo meni je juce prvi dan ciklusa bio i dala sam bez problema.Rekli mi ako nemam obilno krvarenje i ako se dobro osjecam mogu slobodno.Za 7 minuta bilo gotovo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
26.8.2020 21:34:39   
branki*
Sto si davala ,emice?

Ja nikada nisam.gadljiva sam malo i mislim da bi mi se slosilo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
26.8.2020 22:11:27   
emicaa
Davala krv Branki 😅

Meni je samo problem dok bocne,ali kad udje igla posle mi svejedno 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
30.1.2021 21:08:37   
lesica
Ajd malo da podignem ovu temu, jer važno je!
Pogotovo u ovom periodu korone i ludila - rezerve i krvi i trombocita, zapravo svih krvnih derivata su ne slabe nego nikakve.

Ako ste u mogućnosti - dajte krv! Apelujte na bližnje, prijatelje ... da daju krv.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
30.1.2021 22:20:31   
emicaa
Ja sam bas sinoc htjela pisati ovde.Ovih dana bih mogla ici dati krv,bice organizovano opet u sali za fizicko.Ali pored ovog ludila mi se ne ide medju toliko ljudi.Planiram ovaj put otici direkt u bolnicu i dati 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
30.3.2022 13:12:05   
maja2299
Pozdrav svima! Pokusavam da nadjem ljude koji planiraju da daju krv u naredne dve nedelje, da ih zamolim ako mogu da daju za mene. Imam zakazanu operaciju sredinom aprila, cista na jajniku, te mi traze dva davaoca krvi, a od mojih najblizih niko nije kandidat, te ako je neko vec planirao, bila bih stvarno zahvalna, kazu da moze bilo koja krvna grupa i iz bilo kog grada u zemlji. Hvala jos jednom unapred. Mozete da mi se javite i ma mail antemara7@gmail.com ako hocete. Sve najbolje. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dobrovoljno davanje krvi
3.11.2023 16:52:01   
flamingos
Jednom sam dala krv,što ne znači da neću više.

(odgovor članu maja2299)
Direktna veza do poruke: 109
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here