|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 14:24:58   
mamin mish
Dobar dan.
Ja sad stigla kuci. Opajala prodavnice i pojacu dok nisam ispraznila novcanik. A i uspela samda razbijem onu upalu misica od sinoc.
Moje dete jos u izgnanstvu kod babe i dede a ja cu sad malo da odmorim pa da spremam picu za veceru.

Wiv za tebe user posted image . Na pocetku je uvek tesko ali uhodacete se pa ces naci vremena i za sebe.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 14:26:02   
Mala Elena
Mila, ako mozes i meni da kopiras pa da pustis u pp... hvalaaaa user posted image
Drugari, ja popila nes posle nedelju dana i tako, cekam da me razbudi. Evo mala se probudila oooooh ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 14:32:49   
NadaR
Cao drugari ;)

Kod nas suncano ali varljivo .

Danas smo spremali prirodu i drustvo za test, bila u frizeraju i tako ... Sad jos trening i moja kafa :))



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 7:08:28   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 9:20:51   
emicaa
Dobro jutro,čekam doručak i posle idemo u cirih kod moje drugarice a muževe rodice user posted image nas dvije smo se super iskombinovale user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 9:45:48   
mila83
Dobro jutro i iz Srema !
Da je bar sunčano..nego sivo i tmurno,da ti se i ne ustaje iz kreveta..Jutros malo produžih,čak do 8h u krevetu...evo još pijem kaficu,pripremila samo šta mi treba za ručak,dok je doručak već bio spreman,sinoćna zeljanicauser posted image
E sad mogu i da izađem iz pidžame user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 10:24:29   
wivern
Kuc kuc, ima li koga.
Ja sinoć bila na proslavi firme, bila lepo ali sam morala brzo kući da bi se naspavala. M me naravno danas digao u 7.20 i sad mi glava pada user posted image
Pijem kafu ali ništa ne pomaže.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 11:32:45   
emicaa
Wiv ajde na jedan možda te razbudi user posted image ,ima dovoljno i za ostale
user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 17:24:10   
wivern
Emice sad bi me spasile samo sibice na očima.
Drug mm nas vodio na kosutnjak u prirodu, pa došla kući na brzinu prošetala psa i kod mame na ručak. Sad mi se oči sklapaju jer sam se najela, a ako zaapim ustati neću do sutra user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 19:13:24   
emicaa
Wiv uspavaj Maksu i ušuškaj se pored njega user posted image
Mi sad došli kući pa pravim Dori večeru.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 20:30:14   
mila83
I mi vecerali,obavili kupanjac puta tri pa u krpe jos malo...Mm radi trecu smenu,a ja planiram da citam malo.Ako ne zaspim user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 21:37:20   
mama krava
Hocu i ja recepAt za pitu sa rogacem!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 21:56:22   
mila83
E MK,posto ne stizem da stavim recepAt u c kuhinju,poslacu vam link na pp,sa coolinarike je recept. Super je,ko voli pite sa prhkim testom i rogac,pun pogodak ! Evo saljem odma'' ! Dok nisam zaspala user posted image

Poslala svima koji su ovde trazili receptic !

< Poruku je uredio mila83 -- 28.2.2016 22:06:14 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: FebRRuarski bar [chat]
28.2.2016 22:21:39   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mila83

I ovde je Ana prhko testo,kao neka vrsta lenje pite,samo sa rogacem,a ima i malo cokolade u filu user posted image



Njami! Ja u fil stavim neki džem, da bude sočno, a u testo narendam koru limuna ili narandže. Kad zamirišeeee user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 7:41:37   
mali_mis
Jutro user posted image
Malo manje sam spavala nego inace, al se osecam super user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 9:03:10   
emicaa
Dobro jutrooo,ovde magla,baš je fuj.
Mojoj zaovi danas rodjendan,jadniče svake četri godine user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 9:56:55   
mila83
Dobro jutro ! Kod nas i dalje sunce i jak vetar...
M konacno u skoli,prosle nedelje nije isla zbog kaslja . Pristavila pasulj,danas gravce na tavce,nisam dugo pravila.
Zamalo i maloj Joletovoj Nataliji da bude danas rodjeni dan user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 10:34:55   
mamin mish
Dobro jutro ili dan. Kako kome.
Ja zavrsila sa pauzom i sad nazad naposao. A uopste mi se nista ne radi.
T je joce bila na plivanju posle dva meseca. Pitam je kako je bilo kaze ona plakala sam jer nisam uspela da preplivam bazen. Dusica moja nije imala snage.
Ima li koga za kafu?

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 16:17:31   
emicaa
Kuc kuc,ima li koga?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 16:25:02   
Sanjica26 RR
Ja sam cedila deci sok. Cekam dadilju i brisem na posao

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 16:37:42   
emicaa
Meni loše cijeli dan,kao na početku trudnoće a trebamo posle kod zaove.A ni poklon joj nije stigao uako sam ga poručila prije dvije sedmice.Danas će dobit cvijeće.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: FebRRuarski bar [chat]
29.2.2016 20:09:19   
Ana RR
Selimo se u mart

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 497
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here