|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Finger food
15.11.2016 15:22:18   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Mame, imate li neki predlog za salatu, a da nije ruska, kojom bih mogla da punim one jestive korpice? I gde se kupuju te korpice?


Pileca salata: belo meso, majonez, kikiriki, so, biber, vegeta i kari (sve odokativno, ali otprilike 1 belo meso i 200g majoneza, saka-dve kikirikija a zacini po ukusu)> belo meso skuvas i iseckas, kikiriki sameljes na krupno , dodas majonez, smutis, zacinis i gotovo.
Moja mama te korpice puni sirnim namazima pa budu sareni: umuti krem sir sa pavlakom pa pdeli na tri dela u jedan doda ajvar, u drugi persun u treci proprzeni susam pa bude sareno a i ukusno je i super ide uz meso.
Ne znam gde se kupuju korpice, ja ih pravim

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Finger food
15.11.2016 16:35:14   
vocicana
Milicicak,svidja mi se ova kikiriki salata. Pocela sam da se gojim malo, bas mi prija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Finger food
15.11.2016 16:53:21   
Buba Mira
Dajte neku takvu salatu koju bi mogla da jedu i deca, dopada mi se ta ideja sa korpicama.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Finger food
15.11.2016 17:56:11   
Ana RR
Bubo,krem sir (ili ala kajmak, meni je lepše), pavlaka, pečeni susam, ćureća šunka, vlašac, biber, so. Odlično bude. Ja za slavu napravim slane tulumbe ili princes krofne pa ih punim ovim filom.

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.11.2016 17:57:56 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Finger food
15.11.2016 22:04:16   
Buba Mira
Uuu, dobro zvuči, hvala user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Finger food
20.1.2017 9:35:48   
Sanjalicaaa
Jel neko spremao suve sljive sa slaninom? Jel se suve sljive prvo potope? Jel se posle zapecu?

I ovaj pita rolat, jel moze da mu se doda nesto suhomesnato? Mozda da bude pica rolat a da sve ostalo bude isto i da se zamrzne?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Finger food
20.1.2017 9:47:35   
Ana RR
Sanjalice, mislim da se žene u komanetarima na coolianriki pisale da su svašta stavljale, ne samo sir. Mislim da može.

A za šljive... znam da su one bez koštica mekše pa ih ne moraš potapati. Mada, nešto mi se čini da nismo potapali ni ove sa košticama (spremala sam u Kanadi sa prijateljicom, ona stavlja i kozji sir u šljivu).

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.1.2017 9:48:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Finger food
20.1.2017 17:17:47   
nata11
Ja nisam potapala samo uzmem bez kostica, unutra stavim malo sira i uvijem. Rernu zagrejem na najace i ubacim samo par minuta.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Finger food
21.1.2017 10:06:22   
Sanjalicaaa
Hvala vam.
Planiram to sa suvim sljivama da spemam za G rodjendan. Napravicu malo ovih dana, da probamo, pa cu videti.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Finger food
21.1.2017 18:45:19   
nata11
Meni se danas ovo dopalo klik

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Finger food
21.1.2017 18:49:09   
branki*
nato,ja sam slicno pravila jednom za slavu za predjelo.uzmem krekere i onds redjam cajnu,kackavalj,maslinu ili kreker,sir,prsuta,maslina,nabodem sve na cackalicu.lepo izgleda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Finger food
22.1.2017 18:04:16   
Sanjalicaaa
Ja stalno pravim kanapee, razne vrste. Pre sam bockala krekere, a onda sam presla na onaj buget hleb. Za Ikin rodjendan sam bila bas kreativnna, okacicu sliku kasnije.

Jel neko pravio klik ili nesto slicno? Ne znam kakve bi ove korpice bile kad bih ih jedan dan ranije spremila.

Zna li neko kako se pravi onaj jez?

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.1.2017 17:37:38 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Finger food
23.1.2017 17:21:40   
nata11
Sanjalice prvi link ne vidim- nedostupan a jez se bocka na malu glavicu kupusa. Ima gomila ideja na pint.

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Finger food
23.1.2017 17:37:01   
Sanjalicaaa
Da probam ponovo da postavim link link

Videh za jeza, deluje mi zanimljivo ali se nesto tripujem da kad neko povuce cackalicu ne izadje samo cackalica bez suhomesnatog. Ne znam uopste da li mi treba jez ako pravim kanapee.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Finger food
23.1.2017 17:38:15   
Ana RR
A ja ti taman sredila link user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Finger food
23.1.2017 17:54:59   
milicicak
Sanjalice, korpice mogu da omeknu ako ih pravis i punis dan ranije pa ne budu hrskave. Ja napravim korpoce ranije pa ih punim onaj dan kada mi trebaju.
Jeza mozes i na jabuku, pomorandzu zavisi sta stavljas. Ja volim da na zelenu jabuku stavim cackalice sa ceri paradajzom i mocarelom. Ali za ove teske, velike raznjice najbolja je glavica kupusa ili ananas.
Ne potapam suve sljive pre nego sto ih umotam u slaninu, samo izvadim kosticu.

< Poruku je uredio milicicak -- 23.1.2017 17:56:39 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Finger food
23.1.2017 17:59:05   
Sanjalicaaa
Ana, nisam videla user posted image
Micicak, mislila sam da pravim sa cackalicama, ne sa raznjicima. Svidja mi se jer je dekorativno ali pocinnjem da odustajem od te ideje jer cu cve to vec imati na kanapeeima.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Finger food
23.1.2017 18:03:50   
nata11
Ja slicna test za tart uvek pravim za taj dan da budu sveza. Jednom se strasno osisilo i od tada ne rizikujem.

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Finger food
23.1.2017 18:06:49   
milicicak
Ja ne volim te suhomesnate stvari na cackalicama, ionako ih ima u svemu ostalom. Kad redjam te plate sa svim i svacim obicno stavim jabuku u sredinu pa u nju nabodem ceri i mocarelu, ceri i masline ili ceri i onaj zeleni celer. Dodje ko salata user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Finger food
14.11.2017 12:01:54   
Sanjalicaaa
Imte li neke nove predloge za fingerfood?
Priblizava nam se rodjendan user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Finger food
14.11.2017 12:11:21   
MamaNecaVo
Ja samo da dopisem za korpice.
Ranije sam ih pravila i nedavno u zdravoj hrani otkrijem domace gotove.
Spas!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Finger food
14.11.2017 12:39:07   
mama Jo
Mi smo na zurci na vencanju imali fingerfood i sve je zaista bilo preukusno i neobicno. Bas cu se podsetiti sta je sve bilo na meniju pa cu pisati

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Finger food
14.11.2017 14:17:24   
MamaNecaVo
Bas kad stignes napisi..
Svaki predlog je dobrodosao.
Minjina kuhinjica ima ok recepata i predloga na sajtu..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 223
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here