|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Višegradska
7.6.2017 6:19:13   
IvanaSK RR
Krin, drago mi je da si lepo prosla i da u suštini imas najviše reci pohvale.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: GAK Višegradska
8.10.2017 23:25:04   
MamaNecaVo
Porodila se tamo jednom i nikad vise.
Porodiliste dno dna!
Ko ima srece i ubode IV sprat ili nadje vezu da lezi na istom,spasice se!
II i III uzas.Sramota sta se zove porodilistem.
Em osobe koje tamo rade.. Bolje neka daju otkaz i zaposle persone koje time zaista zele da se bave.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: GAK Višegradska
13.4.2018 0:31:07   
Marija3
Sa doktorkom Snezanom Plesinac imam veoma lose iskustvo.Deluje sve vreme umirujuce i posveceno ali sam na kraju zbog njenog nezainteresovanog ponasanja na dan porodjaja za malo izgubila dete.Dete je prezivelo lezalo na Neonatologiji i dan danas snosi mali andjeo posledice zbog nestrucnosti u mom slucaju dr.Snezane Plesinac. Nikakva preporuka!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: GAK Višegradska
31.8.2018 15:27:29   
Enchanted
Pozdrav, nova sam na forumu. Intetesuje me da li je nekog porodila Dr Dukanac?

Ja imam visokorizicnu trudnocu i ona mi je vodila i pretpostavljam da ce me ona poroditi. Elem sta sve treba od nalaza da se spremi za porodiliste?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: GAK Višegradska
30.10.2018 13:58:46   
Filadendronka
I ova tema je malo zamrla, pa hajde da cujem Vase misljenje. Kako da se prebacim na vodjenje trudnoce u Visegradskoj? Dr u Domu zdravlja mi daje upute sta god hocu, ali prosto ne zelim da sama smisljam sta mi treba. Htela bih sad negde od sestog meseca da imam svog lekara u Visegradskoj i da mi on/ona kaze kad dolazim sledeci put i sta treba da radim. Hvala :) 

(odgovor članu Enchanted)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: GAK Višegradska
30.10.2018 14:03:06   
Alexisss
Ja sam vodila trudnoću u Višegradskoj...dr Stojanović i imam samo reči hvale....Ali period posle porođaja na 4.spratu....STRAHOTA....

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: GAK Višegradska
30.10.2018 14:06:07   
Filadendronka
Kako si dosla do njega? Ti "koraci" mi nisu jasni. Meni je dr zakazala kontrolni ultrazvuk online ( njen komentar tom prilikom  je bio "pih, sve zene na spisku"). 

(odgovor članu Alexisss)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: GAK Višegradska
30.10.2018 16:53:12   
Alexisss
Idem već par godina kod njega,ali je moja kuma otišla pravo kod njega i zamolila da je primi...rekla da je čula reči hvale i da želi da joj on vodi ttudnoću i on je prihvatio....Sa njim inače rade i prof Plešinac i prof Plećaß koji su isto fenomenalni.Odeljenje im se zove Kontrola fertiliteta. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: GAK Višegradska
31.10.2018 12:02:57   
dekidaki0206


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

I ova tema je malo zamrla, pa hajde da cujem Vase misljenje. Kako da se prebacim na vodjenje trudnoce u Visegradskoj? Dr u Domu zdravlja mi daje upute sta god hocu, ali prosto ne zelim da sama smisljam sta mi treba. Htela bih sad negde od sestog meseca da imam svog lekara u Visegradskoj i da mi on/ona kaze kad dolazim sledeci put i sta treba da radim. Hvala :) 




Tražiš od doktorke iz doma zdravlja da ti zakaže termin u Višegradskoj (ili gde već želiš) da vodiš trudnoću, dobiješ uput koji važi šest meseci i sa tim ideš na prvi pregled, posle ti dr u Višegradskoj zakazuje naredne kontrole. :)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: GAK Višegradska
1.11.2018 15:33:31   
Filadendronka
Najvise me nervira sto gotovo svuda moram da molim nekoga ( da mi da uput, da me primi na pregled i sl.). Hvala na pomoci, sacekacu dok udjem u sedmi i onda cu da vidim ima li uopste potrebe da nastavljam sa vodjenjem trudnoce van Doma zdravlja. 

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: GAK Višegradska
1.11.2018 16:16:56   
dekidaki0206
Zgodno bi bilo da ideš na kontrolu u neku bolnicu(koju već izabereš), a ne da se samo pojaviš na porodjaju. Što se Višegradske tiče, porodilište im je u fulu opremljeno, svi boksevi odvojeni, jedino im smeštaj na odeljenju nije baš za pohvalu, ali za tri dana valjda svi možemo da preživimo. Dr Pilić i dr Vilendičić su po meni za svaki preporuku (ja od početka idem kod Pilića). 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: GAK Višegradska
1.11.2018 18:02:43   
Filadendronka
Hvala na preporukama. Sigurno cu ici na ctg u bolnicu tokom devetog meseca , a pre toga samo u slucaju da se pojave neke komplikacije. A vec nekoliko slucajeva sam cula da zene idu privatno kod nekog dr da bi ih on porodio, a na kraju taj se i ne pojavi. Ne bih taj scenario da me neko "ispali" i da me to sekira na samom porodjaju. A "dogovoreni" porodjaj u smeni tog nekog dr ne dolazi u obzir, ne zelim nasilno izazivanje porodjaja po svaku cenu. Cujem da su lekari i babice ok, a sve ostalo lose.... 

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: GAK Višegradska
1.11.2018 18:22:49   
dekidaki0206
Ne znam za ostale, konkretno mogu da ti kažem za dr Pilića, on radi u Medigroup-u i nikada mi nije rekao dodji kod mene privatno ili bilo šta gde se od mene očekuje da dajem novac. Ali čula sam i ja raznorazne slučajeve, tako da me ništa ne čudi. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: GAK Višegradska
3.11.2018 20:01:28   
Filadendronka
Moje poznanice su uglavnom isle privatno, a sve u cilju dolaska tih doktora na porodjaj. Ja prosto to ne zelim, pa me je zanimalo kako u Visegradskoj da imam jednog lekara koji me prati. Lepo je cuti da je to nekome uspelo. :) 

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: GAK Višegradska
3.11.2018 20:54:50   
dekidaki0206
U domu zdravlja uzmi uput i neka ti dr zakaže pregled kod nekog doktora, najbolje da se raspitaš kod kog, jer ja za preporuku imam samo Pilića i Vilendičića, ne znam za druge. Jel si bila već negde van doma zdravlja?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: GAK Višegradska
3.11.2018 21:33:53   
Filadendronka
Nisam tj. samo sam dabl test radila u Visegradskoj, a ekspertski UZ radim uskoro u Frontu ( posto dr nije znala/mogla online da mi zakaze u Visegradskoj). To mi najvise i smeta posto sve sama moram da trazim i pitam, bukvalno kao da sama sebi vodim trudnocu. Zato i razmisljam da nadjem ok doktora koji ce da me lepo usmerava sta treba da radim sledece ( koja analiza, koji pregled i sl.). 

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 991
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Idi na:







ODLUČILA JE DA RODI DETE, IAKO ONO NEĆE MO...
Ona je uspela u jednoj minuti da shvati da će njeno dete umreti, ali i da oseti potrebu da drugoj deci pomogne. To je bi...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here