|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
7.12.2011 13:55:36   
Pravoslavna
Drage moje, umalo se nisam onesvestila kada sam pitala naše apoteke koliko košta Gonal F amp. od 900 IU (4 pena). Rekli su mi 35.000,00 dinara komad. Dakle puta 4 to je 140.000,00dianar a to je 1.400 Eura!!!!
Da li neko zna gde se može nabaviti jeftinije, npr. u Mađarskoj i u kojoj apoteci?
Ako znate molim Vas za odgovor što pre.
Takodje mi trebaju Menopur amp. (12 ampula) i Diphereline amp. a 0,1mg (12 ampula).
Hvala Vam unapred!

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
10.12.2011 20:41:17   
Alexis79
Penkalo od 450 iu je oko 185 e u Madjarskoj .
MaliMis ga je kupovala u Segedinu jer je tamo i radila Vto.
Ne znam koliko tebi treba jedinica ?
Ako ti ukupno treba 900 iu to ti je tamo znaci dosta jeftinije.
Ne znam tacno aporeku ,a MaliMis nam s tek porodila pa nemamo koga pitamo.

A jedna pojedinacna injekcija od 75 iu ti je oko 30-35 e po apotekama .A treba ti 12 po ovom proracunu.Tako da ti to ispadne slicno kao i u Madjarskoj.
Da nisi mozda nesto pogresno preracunala za ovo penkalo kod nas?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Pravoslavna)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
10.12.2011 20:48:29   
dacca
Ja sam u Pg Gonal F 900ij platila 423 eura, a 300 ij 138 eura, stop inekciju ovetrille (tako nesto) 49 e, a orgalutran 51 euro. Za inekcije sam dala preko 800 eura.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
18.10.2012 12:09:08   
stanicmili

Nama je nakon procesa ostalo
12 Gonala F 75 i Cetrotide 0.25mg x 3

dogovor, Novi Sad

rok trajanja Gonal F (Decembar 2013)
rok trajanja Cetrotide (Oktobar 2013)

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
25.4.2013 21:17:42   
miki79
Nakon procesa su nam ostale tri ampule GONAL F,platili smo ih 9000 din,ako nekom treba neka se javi,dali bi ih za 6000.Rok trajanja je 2014.godina.Posto apoteka ne vraca novac,zamolili smo ih da ih oni cuvaju pa ako nekom prodaju da nam se jave.Tako da ako je neko zainteresovan,moze otici sa mnom do apoteke da ih preuzmemo.

(odgovor članu stanicmili)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
11.5.2013 22:55:14   
reka
Postovani ja bih se raspitao oko cene ako mmozete da navedite barem jednu cenu po vasem misljenju za sve ampule gonala samo ,, hvala unapred

IZVORNA PORUKA: stanicmili


Nama je nakon procesa ostalo
12 Gonala F 75 i Cetrotide 0.25mg x 3

dogovor, Novi Sad

rok trajanja Gonal F (Decembar 2013)
rok trajanja Cetrotide (Oktobar 2013)



(odgovor članu stanicmili)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
12.5.2013 9:52:23   
erato
Kod nas je najjeftinija apoteka Srbotrade u Beogradu, za hormone u procesu VTO. Ja sam kod njih kupovala Gonal.

(odgovor članu reka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
5.1.2014 14:22:58   
wivern
Ima li neko skoriju informaciju o ceni Gonala?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
25.1.2015 20:47:17   
Petra015
Nakon uspesne vto nama je ostalo 10 bocica rastvora i 10 bocica menopura 75..... Rok trajanja je do maja 2016 pa ako ima zaintresovanih, neka ostave poruku. Hvalaaauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
26.5.2015 0:21:51   
AnaLj
Draga Petra, molim te javi se u vezi menopura,potreban mi je za sledeci postupak VTO.
Posalji mi sms na 060.5333755. Dogovoricemo se. Ljubim te i hvala user posted image

(odgovor članu Petra015)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
1.6.2015 13:02:21   
AnaLj
Devojke da li neka ustupa ili prodaje Diphereline 01. ili Menopur 0.75 ?
Cula sam da su u Madjarskoj ovi lekovi skoro duplo jeftiniji, ali sve sto sam probala i sve informacije koje sam dobila se svode
na istu cenu kao i kod nas u Srbiji (menopur oko 20 eur po ampuli)?
Hvala vam na svakoj korisnoj informaciji user posted image
Ana user posted image

(odgovor članu AnaLj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
18.7.2015 0:02:56   
lokicatt
Drage moje imam 12 ampula Menogon HP 75 iz Nemačke od Ferringa i jedno pakovanje Predloga 5000 isto nemačko. ..originalna cena je bila oko 450 eura....rado bih nekoj pomogla jer mi smo hvala Bogu dobili našu Katarinu i za 150 eura ustupila ampule jer znam kako je nama bilo teško da platimo sve troškove ...Rado me kontaktirajte lokicatt@yahoo.com u avgustu smo u Srbiji na odmoru Beograd Kragujevac Kraljevo
Pozzzz Aleksandra

(odgovor članu AnaLj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
9.9.2015 12:05:36   
salmo
Cao devojke! Nakon nekoliko neuspesnih vto dobila sam devojcicu prirodno. Neposredno pre nego sam saznala da sam trudna pripremala sam se za novu vto pa sam nabavila iz Nemacke hormonsku terapiju koja mi sada nije potrebna. Sve je u orginalnom pakovanju. Imam:
40 ampula menogona hp 75 i.e. ferring
12 ampula brevactida 5000 i.e.(stop injekcija)
3 kutije estrofema
Devojke ako vam je potrebna hormonska terapija javite mi se. Najbolje na telefon 064/1718918 (jer imam posla oko bebe pa sam retko na netu) ili na mail suzam812@yahoo.com, i o svemu cemo se dogovoriti. Bice sve mnogo povoljnije nego inace u prodaji.

(odgovor članu lokicatt)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
7.7.2016 21:05:30   
Mrvica2
Drage dame,
Ima li neko da proda menopur od 75i.e.?
Hvala unapred!

(odgovor članu Pravoslavna)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
20.7.2016 14:05:40   
salmo
Draga Mrvice, ja imam, kao sto stoji u poruci, ali sam dala jednoj apoteci da proda pa samo da proverim sta je sa tim. Original iz nemacke, ja sam ih koristila. Koliko ti treba?

(odgovor članu Mrvica2)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
23.7.2016 14:28:25   
Mrvica2
Ne znam koju količinu imaš, ali meni su potrebne 3 dnevno, dakle velika količina. 😊 Pisi ako ih imaš i koja bi bila cena. Hvalaaaa

(odgovor članu salmo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde kupiti najjeftiniji Gonal F
8.8.2016 20:15:26   
pille
Drage moje,

Gonal F 300 i.j. sam placala 12360 din u apoteci u Beogradu.
Porucivala sam unapred par dana pa sam tako porucila 1 vise koji sam morala da platim i koji jos uvek stoji u frizideru apoteke.

Ako je nekome potreban rado bih ga dala u pola cene.user posted image

Rok je do kraja januara 2017.godine. user posted image user posted image

< Poruku je uredio pille -- 8.8.2016 20:17:41 >

(odgovor članu Mrvica2)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here