|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 8:17:06   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Kako bre niko? user posted image


aj di si napisala da si izlazila??? čitah opet tovoj post pa ne piše nigdi KST, to što si studirala na tom faxu n znači i da si izlazila user posted image

joj šmrc, sad sam gledala slike od jednog ortaka i ima slika KST-a user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh... petak.... eh subote.... eh srede na raspustima..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 8:27:36   
Jeca*
pa nisam bila inventar tamo, ali sam imala obicaj da odem. I volim KST. Podseca me na neki lep period zivota. Pogotovo mi je u uspomeni maskenbal, kad sam bila brucoš user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 8:34:31   
zoća
to je i moje vreme bio je aktuelan i KST
IZVORNA PORUKA: mihi

Splavovi Bahus, Bibis, Bolero, Akademija, Zvezda, Mini Golf na Kališu..... u moje vreme


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 11:35:42   
Lu
93., teško  da sam izlazila iz kuće a ako jesam onda u drugu kuću, ustvari tako smo i pravili fešte i bilo je nekako super, osim naravno cjelokupne situacije oko nas, koja nam tad čini mi se i nije bila bitna iz raznoraznih razlogauser posted image

Sad vidim da sam već pisala na ovoj temiuser posted image
Znači ovo je bilo te dvije godine
IZVORNA PORUKA: Lu RR

U srednoj školi sam počela izlaziti i imala izlaz do 10h samo subotom.
Oda mi je pekinuta i škola i izlasci,viša silauser posted image
Ponovo je sve krenulo sa 20 i nešto,više se ni ne sjećam a tada smo svi bili partijaneri kafići i diskoteke do jutra...i to je prošlouser posted image


< Poruku je uredio Lu RR -- 2.2.2011 11:37:52 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 11:39:16   
Anoniman
To nije bilo tako davno user posted image skc,akademija,kolos,underground,tri praseta,sv. nikola iliti marina  , ne mogu da se setim sad jos user posted image u kst sam isla streberski samo kad su undercover veceri user posted image daa i na svirke u dom omladine sve sale user posted image ima jos gomila malih klubova i kafica kojima obicno nisam znala ime user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 11:40:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Niko nije išao u KST??????
Eugi i Vučko bi sigurno išli, da su u Bg user posted image

Eugi fališ mi sunac li ti tvoj!!!!!!!!!!!!!!



Išla redovno user posted image

A imala sam akcije da prvo odem u Zvezdu, pa posle pređem prekoputa u Akademiju user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 11:43:07   
dunja RR
ja sam išla, omiljeno veče u srednjoj SREDA-DOMAĆI ROCK user posted image



IZVORNA PORUKA: Trcosava



Eugi i Vučko bi sigurno išli, da su u Bg user posted image

Eugi fališ mi sunac li ti tvoj!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 11:43:52   
Ana RR
Dunja, taman sam htela da napišem da je domaćica bila obavezna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.9.2014 16:06:04   
dunja RR
Jaaaaaa jesam user posted image

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Niko nije išao u KST??????





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.9.2014 21:35:28   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Verus

He he Tasha, Paradizo..da isla sam tamo i isli smo na Djavu, i secam se u to vreme je bila i Madona u hotelu Park, i tamo smo zavrsili par puta...i tako, kafici, "otpadanje" ispred zgrade..user posted image bilo nam je super

Sejm for mi. user posted image Sem "otpadanja ispred zgrade" jer sam bila tada seosko dete a ne u gradu.
A izlazilo se ili petak ili subota (dil sa matorcima), u grad isla busom u 23.40h, vracala se prvim koji je u 05.50h.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.7.2016 0:31:14   
milicicak
Sad pokusah da se setim imena kafica u koje sam izlazila kad sam imala 18 i nema sanse... omatorilo se user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.7.2016 0:47:22   
choopa choops
Mislim da vam kažem imena ništa vam ne znači, ali sad baš razmišljam koliko su zapravo moji roditelji imali povjerenja u nas. Mislim da i u današnje vrijeme ima strožijih roditelja.

Elem počela sam da izlazim poslije male mature, znači kraj osmog razreda iliti 14 godina. Tada smo izazili u neke kafiće i imali smo do 12h ili 1h. Ljeti je uvijek druga priča bila, ostajalo se duže, a zimi u prvim razredima srednje recimo do 3h, a kasnije do 4h. Ljeti smo dolazili u zoru kući, ali smo svi bili iz istog naselja i bilo nas je preko deset, zajedno smo izlazili i vraćali se. S ove tačke gledišta mislim da sam bila šminkerica user posted image Tipa išla sam na popularna mjesta, naprije u klubove, do otprilike 1h, a onda u diskoteko do 3-4h. A muzika je obično bila prvo strana, pa domaća, i na kraju narodnjak pred fajront user posted image

Tek je dvaest sati!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.7.2016 6:46:55   
isidora88
Izlazila sam na sva popularna mesta, pocela sa 14.god, ostajala sam do 4 uglavnom i ako je dozvola bila do 2user posted image a kad se setim sta sam sve radila, dodje mi da ne pustim decu da izlaze do 30.godine.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.7.2016 8:37:56   
Khaleesi
Ja sam svuda izlazila, ali moji me nisu pustali vise od 11-12 u pocetku posle do 1 i to je bilo to...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.7.2016 9:20:47   
Sanjalicaaa
Joj, kad se setim. Ja iz grada isla u neko selo jer je drugarica tamo imala decka. Kad se samo setim koliko smo para dale na taksi. Sad razmisljam gde mi je pamet bila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.7.2016 9:54:37   
Anck Su Nmaun
Uhh ja sam jako rano pocela da izlazim sad se vise ni ne secam gde sam izlazila u koje vreme, ali uvek negde u okolnim selima i gradovima user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
8.1.2017 20:06:23   
emicaa
diskoteka dzungla user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
12.8.2017 13:20:49   
veselicaa
Nigde jer je moja A. bila beba ali sam mogla da sam htela,dete se uspavljivalo oko 11,12 i spavalo do 10 ujutru,mogla sam i da izadjem i da se naspavam posle user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
12.8.2017 13:45:44   
krin 40
Lakše mi je da nabrojim gde nisam bila sa 18.Stizala sam za veče da obidjem Ča,Ue i Zlatiboruser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
12.8.2017 21:48:49   
Sarav
Rosso Nero♥️

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
1.9.2017 17:03:57   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Ja sam svuda izlazila, ali moji me nisu pustali vise od 11-12 u pocetku posle do 1 i to je bilo to...


Otprilike ovako je i kod mene bilo. Mada su kasnije popustili, pa produzili vreme za izlazak user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here