|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histerican plac kod bebe
24.5.2016 23:24:01   
choopa choops
Moja rodica je dobila kilu od plača, jer joj je kad se rodila na porođaju umrla majka, pa su je zadržali u bolnici tada 20 dana. Vjerovatno je nisu ni pazili, pa je kao beba dobila bruh, koji je operisala kasnije, čini mi se oko godine dana.

M je isto imao kilu, koju su mu digli kad je operisao testise. Ja sumnjam da je ta kila nastala upravo od plača, jer je on kao mali jako puno plakao, a plus sam ja glupača najgora user posted image tada pokušavala da primjenim onu "Isplači se i zaspi" metodu za uspavljivanje. Nikada to sebi neću oprostiti user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Histerican plac kod bebe
24.5.2016 23:34:34   
vikiveki
I ja sam sama sebe grdila što sam dozvolila da sve tako ispadne i da dođem na grupu u kojoj mi je sin,to mi je bilo najgore i najteže iskustvo,ali posle operacije situacija se izmenila,valjda se i on uplašio i više nije toliko histerisao a i ja sam ostala trudna pa sam već krajem godine otišlas na bolovanje. I dan danas ima momenata kada počne da histeriše,naročito kada treba domaći da radi ali sada znam kako toj histeriji da stanem na put.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here