|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
19.7.2015 10:50:20   
vikiveki
user posted image Mila...slično ovako ima teretana na otvorenom i kod nas na gradskoj plaži,već sam pisala o tome,samo što nemam slika jer je mm umesto da slika kako sam mu rekla snimao.Sledeći put kada budemo išli ja preuzimam aparat i postavljam slikeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
19.7.2015 10:57:53   
mila83
Bili smo na plazi pre jedno dve nedelje , kod vas,ali uvece,pa nisam videla teretanu.Ali su klinci uzivali na igralistima, lepe su sprave,bas kvalitetne.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
19.7.2015 11:11:21   
vikiveki
Teretana je na izlasku sa plaže tj. onog dela koji je uređen,tamo prema restoranu Ribolovac

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
19.7.2015 14:33:30   
aleksandrici
Najbolje je kad na jednom mestu imate sve sprave za decu da mozemo i mi kao roditelji da odahnemo a i deca da se zabave i igraju i da im nije dosadno.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
19.7.2015 14:51:39   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Teretana je na izlasku sa plaže tj. onog dela koji je uređen,tamo prema restoranu Ribolovac


Obraticu paznju.Ma bio je bas mrak kad smo dosli,pa nisam sve uspela da vidim.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
20.7.2015 12:51:06   
vikiveki
Moj muž obećao da će danas ovom starijem napraviti kako se već zove , valjda nunčake, ono što vrti Brus Li,taja općinjen Brus LIjom pa svoju ljubav preneo i na dečakeuser posted image a ako se sa tim povrede mislim da će nunčake leteti pravo taji po dup...user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
20.7.2015 14:23:57   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Moj muž obećao da će danas ovom starijem napraviti kako se već zove , valjda nunčake, ono što vrti Brus Li,taja općinjen Brus LIjom pa svoju ljubav preneo i na dečakeuser posted image a ako se sa tim povrede mislim da će nunčake leteti pravo taji po dup...[sm=smiley36.gif]

user posted image ah te tate,samo imaju fiks ideje sa tim vezbanjem,spravama,i slicno...user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
21.7.2015 9:14:59   
vikiveki
Jao izludeh od muških članova porodice...što reče Mila uvek imaju neke fiks ideje sa tim spravama...mm često sinu obećava da će mu na spratu napraviti sobu za vežbanje sa tegovimauser posted image kao malu teretanu, ja mu kažem da mu ne priča o tome jer će ovaj još malo to početi stvarno i da traži,a za opremanje jedne takve sobe za vežbu treba nam najmanje 100 00

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
21.7.2015 19:43:22   
Mariya
Viki, ćuti i pusti ih, bolje da vežbaju i budu zgodni, da provode vreme u teretani nego ispred kompa. Barem ja tako mislimuser posted image
Što se tiče igrališta, igraonica i spravica, ja sam za čim znaju da ih koristeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
21.7.2015 21:59:16   
mila83
Slazem se sa Mariyomuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
21.7.2015 22:57:09   
vikiveki
Ma ne bih se ja bunila da imamo toliko para,a ovako obećava a ne može baš tako brzo da ispuni obećanje, a sin samo pita kada ćemo napraviti teretanu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
22.7.2015 9:45:54   
jovana jojo
Moja ćerka ne pokazuje veliko interesovanje za vežbanje na spravama,ona u parku koji je preko puta naše kuću uglavnom vreme provodi na toboganu i ljuljašci,iako ima sprava za vežbanje kao u teretani ,samo od drveta.A sin je još mali

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
22.7.2015 11:08:49   
Mariya
Viki, kupite svake godine po jednu spravu, pa za 5-6 godina kad ti sinovi porastu i krenu intenzivnije da vežbaju taman će teretana biti opremljenauser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
22.7.2015 13:26:49   
jovana jojo
Mariya upravu si, svake god. po jednu spravu i za nekoliko god. biće kompletna teretana.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
22.7.2015 14:49:12   
vikiveki
Znači svake godine po jednu spravuuser posted image a šta da radim ako oni pokvare prvu spravu dok ja stignrm da kupim poslednjuuser posted image što može vrlo lako da se desi.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
22.7.2015 15:27:18   
jovana jojo
user posted image ti onda kupuj opet sve po reduuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
22.7.2015 18:41:59   
Mariya
Viki, počni od benč klupe, pa to valjda ne mogu pokvaritiuser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
24.10.2015 23:18:29   
wivern
Zene kad ste pocele decu da vodite u igraonice. Mi nemamo nijednog vrsnjaka u okolini, sve su deca od 2 god pa navise a volela bih da moze negde da se poigra i sa vrsnjacima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
24.10.2015 23:27:16   
serpica
Wiv tesko da ce u tom uzrastu da se igra sa vrsnjacima,da me ne shvatis pogresno,oni su negde do druge godine dovoljni sami sebi,cak iako stupe u kontakt sa drugom decom bice to vrlo kratko a obicno ti susreti zavrse otimanjem igracke ili gurkanjem i sl.
Naravno pricam iz svog iskustva,moja deca su vrlo rano krenula u vvrtic pa su mi tamo vaspitacice dodatno to objasnile,jer su cak i u vecoj grupi dece bili ne zainteresovani za druzenje,ali probaj,mozda bude drugacije kod vas user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
24.10.2015 23:41:20   
wivern
Ma Serpi kapiram potpuno, nego pod poigra sam mislila da barem bude sa vrsnjacima. Pa on i ne zna da se igra ni sa jednom igrackom ali vidim da voli da je u drustvu dece. Nekako se razigra i sav bude veseo.
Na to sam mislila pod "igranje"
Da sad mene neko ne shvati pogresno, volela bi da mi dete sto cesce dolazi u kontakt sa vrsnjacima, svi su oko nas matori (a mi kao nismo )user posted image a ne bih volela d ami dete bude starmali user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
24.10.2015 23:45:12   
serpica
user posted image user posted image bice vremena samo polako,evo ja vas pozivam u goste ima drustvo za igranje "od sortu" user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
24.10.2015 23:49:37   
wivern
Wohooooo user posted image e to je prava stvar. Lako je tebi, ona ima Tomu i devojcurke user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
24.10.2015 23:56:07   
Sanjica26 RR
Wiv ti rece da krece u jaslice takо da ce on dosta vremena da provodi sa vrsnjacima.
Sofi sam tek sa godinu i po vodila u igraonicu. I to mislim da sam samo taj put.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Igralista, sprave, igraonice... kada?
22.12.2015 12:04:41   
DarkoSn10
onaj tko nema sprave za teretanu, može na street workout :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here