|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
23.10.2016 10:41:44   
jakov14
Mame, jel neko iznajmljivao u elektricne pumpice u Servisu Ja dojim? Da li ste zadovoljne? Dan je 250din, uz motor se dokupljuje potpuno nov personalni set_ za dojenje, koji nakon vracanja motora moze koristiti kao rucna pumpa. Zena mi rece da ko nije u mogucnosti da kupi nov set_, moze besplatno pozajmiti koriscen i sterilizovati ga. Rade Medelu, Avent i Ardo. Nisam pametna, skupo mi je da dajem skoro 200e za novu, radije bih ovako probala i iznajmila na par dana. Koji od ovih modela je najbolji? U Servisu mi kazu da za Medelu imaju levke razlicitih promera, od S do XL

Link je uklonjen, nije dozvoljeno reklamiranje.


< Poruku je uredio Ana RR -- 23.10.2016 12:07:12 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
23.10.2016 10:43:41   
isidora88
Nisam cula za ovo. Javice se valjda neko sa iskustvom.
Jel beba nece da sisa? Zasto mislite da vam treba pumpica?

< Poruku je uredio isidora88 -- 23.10.2016 10:44:16 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jakov14)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
23.10.2016 13:47:56   
Maraj
Ja prvi put cujem za ovo user posted image nisam znala da ima da se iznajmljuje.
Zasto mislite da vam je potrebna pumpica? Ja sam dobila od rodjake rucnu. Ma ono je haos. Otpala mi ruka dok sam se izmlazala a ona nikad ne moze izvuci kao sto moze beba

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
23.10.2016 22:05:48   
jakov14
Porucila sma Medelu na 7 dana, L sirina levka. Sutra mi stize kurirskom sluzbom, pa se javljam sa utiskom. Ne mogu sa rucnom mi predugo traje izmlazavanje i zamorno mi je. Probala bih ovako elektricnom, cula sam da je mnogo brze i lakse...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
23.10.2016 22:08:44   
Maraj
Pa jeste sigurno i brze i lakse. Ja nisam probala. Kazem , provala sam ovu rucnu. Namucila se i batalila. Bebac siki evo godinu i par dana a pumpica je u kutiji

(odgovor članu jakov14)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
24.10.2016 10:55:57   
emicaa
Jakov ja sam koristila medelu,ne znsm kakvi su tu modeli ali ovde su vise nego odlicne.Cini mi se da je izvlacila do zadnje kapljice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
3.11.2016 21:36:02   
jakov14
Mame, samo da se javim sa utiskom. Iznajmila sam Medelinu elektricnu pumpicu preko Servisa Ja dojim, prvo na 7 dana, pa sam produzila jos toliko. Super sam zadovoljna, pumpica je bas dobra i jednostavna za koriscenje. Usisna moc je mnogo jaca od rucne i znatno je brza. U Servisu su rekli da se motor redovno proverava, a sve je stiglo lepo zapakovano i u originalnom pakovanju. Mogu da se biraju velicine levka prema anatomiji grudi, i ja sam na jednoj koristila M velicinu, a na drugoj dojci L. Bebica se vec ustalila sa podojima, cini mi se da i lakse vuce. Ako ponovo osetim prepunjenost grudi uzecu opet na dan, dva cisto ispraznim i ponovo razradim kanale. Svakako preporucujem!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
3.11.2016 21:56:05   
IvanaSK RR
Jakov, drago mi je sto si zadovoljna.
Koja je cena iznajmljivanja?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jakov14)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Iznajmljivanje elektricnih pumpica za grudi
4.11.2016 10:28:13   
jakov14
Cena je vise nego ok, 250din dan, plus ima popust ako se uzima vise od 10dana. Sta znam, meni je to povoljno, jer ista takva u Leto shopu skoro 20.000 sto mi je bas bilo puno. Imate na njihovom sajtu servisjadojim.rs i na Fb stranici ServisJa dojim, sve informacije, cene, slike paketa i opreme. Plus imaju i strucnu pomoc u vidu kucnih poseta, to im rade saradnice, licencirane savetnice za dojenje. Meni to nije za sad trebalo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here