|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 13:03:28   
Klarita
Hvala Joko user posted image bas mi treba!

Cekaj, znaci ta turpija sto se dobija uz aparat nije jedina, vec moze i posebno da se kupiuser posted image Wiv, kakve su ti to profesionalne? Sutra idem u jednu profesionalnu nabavkuuser posted image mislim u jednu radnju koja prodaje preprate i aparate za profesionalce, tamo kupujem farbu za kosu, pa da zacnem i tu turpijuuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 14:26:19   
emicaa
Klarita uz ovo dobiješ jednu ali možeš i posebno kupiti drugu sa grubljim kamenom.Meni ova što sam dobila uz aparatić super odgovara.
Inače sad sam došla sa posla,sunce me pošteno oplelo,nasula Dori vode u bazenčić da se brćka a ja fruckam lubenicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 15:49:46   
17 joka
drugari moze jedna vocna salatica?

toliko sam u krizi jooojuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 16:19:19   
vikiveki
E ja nisam stigla da napravim kolač sa malinamauser posted image inače već bi vam poslužila u temi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 16:21:31   
emicaa
Joko može za mene user posted image nas dvije smo se naručale kao prasice,ona se vratila odma u bazen a ja pravim večeru.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 16:34:08   
17 joka
evo da se zasladimo
user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 16:59:54   
Klarita
Aaaaaaaaaaaaaa, ovde kisa ne prestaje bre od jutros...taman stane, grane sunce, dok mi izadjemo, pocne ponovouser posted image
Daj joko kilo voca da se ubijem, kad ne umem alkohol da pijem user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 17:34:20   
mila83
Sto je divna ova vocna salata ! Hvala Joko! Kod nas prži sunce,i sparno je nešto,čekam da bude malo lakše za šetnju...
Šta ima još kod vas,ne stižem sve da ispratim?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 18:09:08   
wivern

IZVORNA PORUKA: Klarita
Wiv, kakve su ti to profesionalne?

Klari ja ih zovem profesionalne jer ih koriste po salonima a i kakve su rapave mozes drvo turpijati sa njim. Najobicnija plasticna turpija. Ajde fotkacu pa cu okaciti u odgovarajucoj temi ako je ima.

Kakva divna salata, Joko daj kilo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 20:32:23   
vikiveki
Klarita,zar je tamo kiša padalauser posted image ovde danas ni kapi kiše...vrućina da ne mogu iz kuće izaći,usparina...možda će večeras kiša doći do nas

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 20:41:58   
17 joka
Drugari, evo ovde ima dovoljno za sve pa ko sta voli

user posted image

user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 21:06:45   
emicaa
Joko ja bih tako nešto mogla po cijeli dan jesti.
Mi bili u njemačkoj u kupovini pa dok sam raspakovala i izgnjavila djetence njoj došlo vrijeme za spavanje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 22:35:35   
Kata90
Vece.....taman sam se spremila za spavanje,mm vec zaspo nista od keksauser posted image i bolje........
Joko,ovo slatko bi mi bas palo onako do daskeuser posted image
Ja citav dan skoro bila napolju sa bebom,bas sam ga izmorila.....ali dzabe opet ce se rano probuditi.....user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 22:44:10   
vikiveki
Jao Joko,koliko slatkog voća...mmmm

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 23:36:34   
Klarita
Vikiveki, ne da je padala nego se "rasturila". Ljudima usla u podrume...uzas. Jedno pola sata je bio jak pljusak jaaaaak odvratan, izlile se i neke sahteuser posted image

Wiv, pogledacu bas sutra u ovom salonu sta nude.

Emiceee, sto ja volim soping, pa makar i za hranuuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.7.2015 0:39:12   
vikiveki
E Klari kod nas ni večeras ništa od kiše,više volim da je pala nego da bude ovakva usparina

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.7.2015 7:05:50   
mali_mis
Jutro user posted image
Nos mi je poluzapusen, jos mi izasao herpes na usni i jos moram na onaj prokleti biro user posted image Ah, da, trese me pms.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.7.2015 8:35:52   
vikiveki
Evo jedna kafica za ranoranioce
http://casopisinterfon.org/wp-content/uploads/2014/07/SLIKA2.jpg

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.7.2015 8:38:22   
emicaa
Da vas i ja pozdravim još jednom u junskoj temi,valjda ćemo brzo dobiti julsku user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.7.2015 8:38:52   
vikiveki
ponovo da pokušam da ubacim,nisam baš neki ekspert za to ubacivanje slika i linkova

user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.7.2015 8:42:56   
nata11
Ja bih ipak tursku user posted image
Jojjj vec 1. jul kako vreme proleti

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.7.2015 8:45:27   
Modessty
evo evo! Ide julska temaaaa! user posted image

Julsko dRRuženje na terasi

< Poruku je uredio Modessty RR -- 1.7.2015 8:52:16 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 797
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here