|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada beba ne mrda par dana
4.1.2017 8:38:04   
degu

IZVORNA PORUKA: krin 40

Meni su oboje dece bili krupne bebe,preko 4kg a ja sam niska.Prosto nisu imali mesta za pomeranje.Evo sad u ovoj trećoj trudnoći,peti sam mesec,sada treba baš fino da ga osetim on ne mrda po 3-4 dana.Non stop brinem.Šta da se radi

Da odes na bolovanje i konacno smanjis tempo user posted image
Salim se, jos koju nedelju i bolje ces osetiti, lezi, umiri se, stavi ruku na stomak, popij dok, pojedi nesto slatko.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kada beba ne mrda par dana
4.1.2017 19:51:29   
krin 40
Radim ja sve to kad dodjem sa posla,samo čim legnem i umirim se ja zaspimuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kada beba ne mrda par dana
30.1.2017 11:04:57   
krin 40
Evo da zapišem ovde,za sve "nas lujke koje uobražavamo svašta"da samo treba biti strpljiv i sve dodje na svoje.Sada sam 23-ća nedelja i g-din udara
kao po satuuser posted image .Pre podne miruje,oko tri popodne krene u akciju,posle se opet umiri.Malo se javi oko 22h,e u jedan posle ponoći kreće prava žurka do dvauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kada beba ne mrda par dana
28.4.2017 22:37:56   
Mucko
Zdravo svima.... I mene brinu pokreti... Trudna 23+6 nedelja,uglavnom osecam neko migoljenje ne znam kako to da nazovem,zato sto nisam sigrna da li je to beba,i to osecam izmedju malog i velikog stomaka... Ostim i mozda jednom,dva puta dnevno malo jace iznad pupka kao da se pomeri,jednom sam cak i osetola pod rukom.... Zanima me koliko cesto u toku dana moram da osetim bebu i jel ovo sve sto ja osecam normalno...
Da li je joss neko tako osecao svoju bebu? :)

(odgovor članu strelica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kada beba ne mrda par dana
28.4.2017 23:15:38   
Bunnyca
Pokreti i osecaj zavisi prvo od toga gde ti je posteljica, ako je na prednjem zidu pokrete ces slabije osecati, bas blage, ako je posteljica na zadnjem zidu a beba napred, jace se oseti, zavisi naravno i od jacine stomacnih misica, sala na stomaku, da li je prva trudnoca i mnogo cega

Tako da, nemoj da brines ako pokreti, udarci, migoljenje ili sta god nije intenzivno, ali moras ih osetiti nekoliko puta u toku dana. Probaj da pojedes nesto slatko, pa da legnes i stavis ruke na stomak i polako da pratis reakciju,

(odgovor članu Mucko)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kada beba ne mrda par dana
28.4.2017 23:20:47   
Mucko
Posteljica mi je na zadnjem zidu,inace imala sam dva spontana,pre ove trudnoce... Pa se iskreno i malo plasim,a ja zamisljam jace udarce i drugacije :) malo sam vise uplasena... Hvala puno na odgovoru... Tek sledeceg petka imam uz pa ne mogu da docekam..

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kada beba ne mrda par dana
28.4.2017 23:54:39   
dunja RR
Mucko, ako se dobro sećam i kod mene je ovako bilo.
Navijam da sve bude ok, javi nam se posle UZ-a.

IZVORNA PORUKA: Mucko

Zdravo svima.... I mene brinu pokreti... Trudna 23+6 nedelja,uglavnom osecam neko migoljenje ne znam kako to da nazovem,zato sto nisam sigrna da li je to beba,i to osecam izmedju malog i velikog stomaka... Ostim i mozda jednom,dva puta dnevno malo jace iznad pupka kao da se pomeri,jednom sam cak i osetola pod rukom.... Zanima me koliko cesto u toku dana moram da osetim bebu i jel ovo sve sto ja osecam normalno...
Da li je joss neko tako osecao svoju bebu? :)




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mucko)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kada beba ne mrda par dana
29.4.2017 0:48:20   
choopa choops
Mucko, normalno je da u pocetu osjecas kao migoljenje, kasnije će to biti pravi udarci, a na kraju će opet biti mirnije zbog manjka mjesta user posted image Biće to sve dobro ovoga puta, trudi se da uzivas koliko mozes user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kada beba ne mrda par dana
29.4.2017 11:30:14   
Mucko
Joooj hvala vam punooooo.... Malo ste me utesile... :) :-*

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kada beba ne mrda par dana
5.5.2017 21:42:24   
Mucko
Hej samo da se javim bila sam na UZ sve je okej sa bebicomm.... Jos jednom hvala vam :)

(odgovor članu Mucko)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kada beba ne mrda par dana
5.5.2017 23:45:46   
choopa choops
Bravo!!!user posted image

Sjećam se svoje trudnoće (nakon spontanog) isto sam bila u stalnom strahu zbog tog mrdanja, jedva sam čekala UZVove user posted image
Inače, meni je pomagalo kad bi se beba umirila da pojedem nešto slatko ili popijem slatki kakao i nedugo zatim bi počela da se mrda. Još u stomaku je pokazivala kako voli slatkiše user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mucko)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kada beba ne mrda par dana
8.5.2017 16:11:56   
IvanaSK RR
Drago mi je da je sve u redu.
I moja bebica je znala da reaguje na slatkise :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kada beba ne mrda par dana
1.12.2017 1:32:07   
Srecko47E
Moja beba je reagovala na ljuto.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kada beba ne mrda par dana
27.6.2019 0:17:13   
Jasmina.S
Da li je normalno kada je beba aktivna po ceo dan,a vec sledeci dan samo ujutru I uvece ?Iako sam skoro bila na ultrazvuku I sve je bilo uredu.Da li treba da idem kod lekara ?

(odgovor članu strelica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kada beba ne mrda par dana
21.7.2019 19:13:06   
MimaKos
Normalno je to da beba u toku dana nekad bude bas mirna, ali kada par dana ne bi mrdnula ni malo, ja bih ipak odletela kod lekara.


(odgovor članu Jasmina.S)
Direktna veza do poruke: 140
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here