|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
9.3.2015 21:06:34   
acalukic
on treba da postuje maticnu porodicu svakako,ali ne treba da stavlja na staklene noge brak ako su vec odnosi poremeceni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
9.3.2015 21:18:47   
jabudic
Ja mislim da je najveći problem u tome što muževi nisu svjesni da kada kažu DA biraju svoju ženu za osobu koja će mu biti porodica.
To ne znači da će da zanemari roditelje, braću, sestre, ali znači da treba jasno da im stavi na znanje da sada on ima osobu sa kojom će da donosi odluke, radja djecu, odlučuje o svom životu, a to u zajednici jednostavno nije moguće.

Muž koji ne želi da se odvoji od mame nije trebao ni da se ženi.

< Poruku je uredio jabudic -- 9.3.2015 21:23:33 >

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
9.3.2015 21:19:56   
veselicaa
user posted image jabudic,apsolutno isto razmisljam kao i ti user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
9.3.2015 21:21:12   
mali_mis
jabudic user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
9.3.2015 21:25:10   
Kata90
bas takouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
22.1.2016 22:08:51   
AndrijaAndjelka
Ja sam zivela u zajednici sest godina, za to vreme tri puta sam odlazila kuci.
Na kraju sam razmisljala o razvodu, jer vise nisam mogla da podnesem
Da muz postuje roditelje vise nego mene i dete. Pocetkom prosle godine
Smo se preselikli 90 km daleko od njih ali to ipak nije resilo moj problem
U potpunosti jer mi svaki vikend i slobodan dan moreamo da idemo kod
Njih. U pocetku sam cutala jer sam znala koliko je muzu bilo tesko da se
Odluci na tako nesto. Ali sad je ne podnosljivo. Ne zeli ni da razume da ja
Ne mogu da budem sa njima svaki vikend... Sta da radim :( user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
22.1.2016 22:17:06   
dijana1*
Reci da i tebi nestojau tvoji roditelji. Pa jedan vikend kod tvojih a drugi kod njegovih a ako nece ni tako napravi se luda pa svaki vikend idi kod svojih
Znam da je ovaj predlog cist inat ali eto malo mu " prakticno" pokazi kako se osecas.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu AndrijaAndjelka)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
22.1.2016 22:46:05   
Torbica
Mudro zboris Dijo...
Ja se sve nesto ustrucavam da napisem.... S jedne strane treba biti tolerantan, ali donekle, ono je previse....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
22.1.2016 22:49:58   
superm
Jooj...samo to ću reći

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
24.1.2016 22:30:38   
Didy
Meni kad se ne ide kod njegovih npr. na nedeljni ručak, ja ne odem. I kraj priče. Nek pitaju, nek pričaju, nek misle šta hoće, njihov problem. Mada mi idemo stvarno retko, a živimo blizu. Možda jednom u 2-3 nedelje na par sati. Nekad mi je i to previše, ali se trudim da iskuliram zarad normalnih porodičnih odnosa.
Ja bih otvoreno porazgovarala s mm ako bismo baš svaki slobodan dan morali da provedemo kod njegovih roditelja. Meni baš prijaju neki dani kad smo samo nas 4 zajedno i kad baš nigde ne idemo. To mi je baš nirvana. Iako mi je ipak veća nirvana kad svi 4 odemo negde zajedno. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
24.1.2016 22:50:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy
Iako mi je ipak veća nirvana kad svi 4 odemo negde zajedno. user posted image


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
26.1.2016 6:41:08   
Lisa Simpson
Za sam naziv ove teme mogu reći samo jedno BOLEST. Mm otišao u 15 godina u internat u srednju školu. Ne mogu da shvatim da se odrasla osoba tako ponaša. Po meni slučaj za psihologa. Kapiram da se često viđa sa svojima, ali ko nije spreman da se osamostali psihički i mentalno jednostavno nije za brak i porodicu. To je moje lično mišljenje, ništa lično nikom konkretno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
26.1.2016 8:02:26   
branki*
Lisa,jeste,tvoj sa 15 otisao u internat bez roditelja,a moj ziveo sa svojima do 37 dok se nije ozeniouser posted image i jos bi da nije bilo mene.
Ali,da ,shvatam sta govoris,zreo covek koji voli i ceni svoju porodicu,tj zenu i decu,ne bi trebalo da ima ovaj problem odvajanja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kada muž neće da živi odvojeno od roditelja
18.4.2016 0:22:23   
tuzna29
heheh citam i razumem i ja imam isti problem dal nece da ode od svojih sa kojima se stalno svadja il nece da ode iz kuce u stan jer je naviko kako kaze na kucu tu moze da radi vise mi nije jasno al sve mislim da je nesposoban da zivi odvojeno od njih jer mu oni cuvaju dete iz prvog brataka, spremaju, peru bla bla nije svestan da sve to mogu i ja al ne u tudjoj kuci i prostoru ne adekvatnom za zivot gde me jos svi plus gledaju popreko, 30km od bg u kome imam super sredjen stan, posao, detetu je sve od zdrastva na dohvat ruke da zrtvujem sve da bi on ostao u svom selu i bio pore roditelja i pored radionice gde moze da radi? caks am i to htela da je pokazao malo postovanja ali posto nije jbg dete i ja smo najbitiniji ako on ne mari za nas sto bi mi za njega. Ako neka ima slicnu situaciju morace pre ili kasnije da se pomiri sa tim da je neko takav da nikada nece moci da se promeni bolje pre da shvati nego kasnije.
podrzavam samo muskarce koji zbog bolesti ili nesposobnosti da se roditelj brine sam o sebi mora biti uz njega jer ja znam kako je to ali opet sam i za to bia nasla resenje no dzaba je sve kad je druga strana ne zainteresovana. Moj savet nemojte se opterecivati time gledajte sebe sebi ste potrebni jos ako imate dete onda prvo gledajte dete ima muskaraca koji nisu vredni nekih zrtvi jer nista ne pruzaju a ocekuju sve ;)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 139
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here