|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 16:52:31   
isidora88
Haha ivana kakav ves, ukoju velicinu da se uguram user posted image
A ljiso ne nosim pidzamu, samo majicu i gace, bar je to lako skinuti, brze nego pidzamuuser posted image
Mi spavamo u odvojenim sobama na dva kraja stana, i to je problem. On u jednoj sobi sa decacima sa mladjim sinom, ja sam bebom u drugoj,smeta im beba pa se podelismo. Da smo u istoj sobi pao bi sex sigirno, ovako nemam snage da ustanem a on cim legne zaspi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 16:54:03   
IvanaSK RR
Poslacu ti ja, univerzalne 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 16:58:46   
milicicak
Kad se porodim pisacu :) do tad necu vise da ulazim u ove teme, nama od pocetka trudnoce strogo zabranjeno user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 17:10:06   
Misha i Ljisha
I mi spavamo u odvojenim sobamauser posted image to nije prepreka. Heheh...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 17:32:12   
IvanaSK RR
Mili, i vama? user posted image
Ljisa i njen muz se nadju u kupatilu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 17:36:56   
mama Jo
Nema izgovora, moze gde god samo kad se ukaze prilika user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 17:43:03   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mili, i vama? user posted image
Ljisa i njen muz se nadju u kupatilu user posted image

Ma jok on dodje kod mene u sobu. A i u kuhinji imamo fotelju na razvlacenjeuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
4.7.2018 19:34:29   
Maraj
Nema, ljisa svaki cosak u kuci opremila za prvu pomoc user posted image
Pa i kuhinju user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
8.7.2018 1:30:54   
markovicka23
Nikakav user posted image Toliko poruka na ovu temu onako ofrlje prelistah vecina uziva dok ja patim hahahah i moj muz zajedno samnom 😂u glavnom u cemu je rijec ja Sam Ali potpuno izgubila volju za to I iskreno od kad sam see porodila (porodjaja prirodan rezali su me i sili ) dolje sve suvo a i kad krenemo ja sam toliko stisnuta da me i boli do sad nismo imali normalan odnos kao i prije trudnoce a vec ima 8 mjeseci od porodjaja cula sam da tj citala da moze da bude vagina suva Ali iskreno nisam nista koristila a i ne znam sta da Ii je Neko od vas neki preparat koristio pisite mi iskustvaa plizzzuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
8.7.2018 6:25:48   
Maraj
Markovicka imas dosta lubrikanata za vlazenje

(odgovor članu markovicka23)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
8.7.2018 9:00:28   
IvanaSK RR
Markovicka, ja sam imala problem sa suvocom posle prvog porodjaja. Imas raznih lubrikanata, slobodno uzmi neki. Pomoci ce.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
24.10.2018 8:02:34   
Dora89
Fizički isti, ali psihički... Treba mnogo faktora da se poklopi da bi uopšte došlo do seksa. Treba da spavaju deca ili da ima ko da ih čuva, treba slobodnog vremena i treba da ne budemo preterano umorni (reč "odmorni" ne mogu da upotrebim). Ali sada mnogo više uživam u seksu, jer do njega tako teško dolazim, i zato što sam tek posle porođaja istinski shvatila da sam žena u svakom smislu te reči.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
25.10.2018 22:49:17   
mama Jo
Markovicka- ta suvoca moze da potraje, tj.moze da traje dokle god dojis recimo, tako je meni dr rekla... probaj sa lubrikantima.
Slazem se i sa Dorom, dosta stvari treba da se ,,potrefi" i za to treba vreme... tako da - zene, samo polagano 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
25.10.2018 23:01:05   
Olga75
Kakav mi je seksualni život posle porođaja, mogu vam reći sad posle deset godina sasvim dobar user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
26.10.2018 7:55:05   
Dora89


IZVORNA PORUKA: Olga75

Kakav mi je seksualni život posle porođaja, mogu vam reći sad posle deset_ godina sasvim dobar user posted image



😂 Dobro je, nikad nije kasno! 😂
Na tu temu jedan vic:
Kako otac psuje sina:kad sin ima 5 godina - j**em ti mater;kad sin ima 10 godina - j**aću ti mater;kad sin ima 15 godina - j**o sam ti mater;kad sin ina 20 godina - j**o ti pas mater.
Stavila sam zvezdice, nadam se da neću biti banovana, ali nisam mogla da izdržim da ne podelim, baš je slikovito! 😂

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
26.10.2018 10:02:48   
vonavoj
Ijaoj.realno..hahaha!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
29.10.2018 13:19:12   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Dora89



😂 Dobro je, nikad nije kasno! 😂
Na tu temu jedan vic:
Kako otac psuje sina:kad sin ima 5 godina - j**em ti mater;kad sin ima 10 godina - j**aću ti mater;kad sin ima 15 godina - j**o sam ti mater;kad sin ina 20 godina - j**o ti pas mater.
Stavila sam zvezdice, nadam se da neću biti banovana, ali nisam mogla da izdržim da ne podelim, baš je slikovito! 😂


znači boldovah našu situaciju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
30.10.2018 2:25:26   
Dora89
Nada poslednja umire! 😂

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 268
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here