|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 8:06:00   
big mum
user posted image user posted image Dijete moje milo nek te anđeli čuvajuuser posted image Tek si počela da živiš

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2476
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 8:09:45   
branki*
evo,sad slusam opet na vestima,objavili mu i sliku,zlotvoru,kazu da je najnormalnije isao na posao i radio i cak bio i na nekoj slavi u medjuvremenu,niko nista nije cudno primetio kod njega.bio i tijanin otac,jedva se drzi,jadan covekuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 8:12:02   
Misha i Ljisha
ja isto bas citala u novinama. Strasno. Citala sam da je otac izjavio i da su ih mediji ucenjivali. Grozna ova nasa zemlja Srbija uzas jedan. Jadni roditelji. Jadna njena sestricauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2478
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 8:21:03   
big mum
IZVORNA PORUKA: branki

evo,sad slusam opet na vestima,objavili mu i sliku,zlotvoru,kazu da je najnormalnije isao na posao i radio i cak bio i na nekoj slavi u medjuvremenu,niko nista nije cudno primetio kod njega.bio i tijanin otac,jedva se drzi,jadan covekuser posted image


Po ovom vidiš da je monstrumuser posted image Nemati ni trunka grižnje savjesti.Dabogda se živ raspadao!!!!!user posted image user posted image

Jadni roditelji duša me moja boliuser posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2479
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 8:22:39   
branki*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

ja isto bas citala u novinama. Strasno. Citala sam da je otac izjavio i da su ih mediji ucenjivali. Grozna ova nasa zemlja Srbija uzas jedan. Jadni roditelji. Jadna njena sestricauser posted image

kako su ih ucenjivali mediji?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2480
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 8:26:40   
Misha i Ljisha
klik

evo clanak, kaze ucenjivali ga ako im ne da intervju da nece objaviti sliku njegove cerke i td

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2481
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 8:30:57   
branki*
strasno,budaleuser posted image ..da daa izjavu,coveku nije do zivota, a sta pa da izjavljuje ,ko da mu je do priceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2482
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
8.8.2014 11:05:11   
Verolina

IZVORNA PORUKA: branki

evo,sad slusam opet na vestima,objavili mu i sliku,zlotvoru,kazu da je najnormalnije isao na posao i radio i cak bio i na nekoj slavi u medjuvremenu,niko nista nije cudno primetio kod njega.bio i tijanin otac,jedva se drzi,jadan covekuser posted image

Pa on je prototip serijskog ubice. Ubio bi on ponovo, sigurna sam.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2483
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 20:14:08   
branki*
osecam se da bih mogla da pobijem sve pedofile i silovatelje i mucitelje i ubice dece,mamicu im njihovu!
do sad citala o tijani vesti i placem kao kisa,suze samo idu,i kamen bi plakao,tuga,pretugauser posted image
onda naletim na one clanke od ranije o maloj devojcici mariji i trogodisnjoj katariniuser posted image citam i ne verujem sta citam,da postoje takvi ljudi,da zive tu negde,umovi izopaceni,prokleti da su.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2484
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 20:43:53   
bubulence
Da branki, bas smo sada mm i ja pricali o tome i opet sam sva portesena, ljuta, tuzna... ne znam ni koja sve osecanja trenutno gajim...
i kako sada biti pametan, kako odgajati dete... drzati u staklenom zvonu ili pustiti da zivi kao vrsnjaci... mm kaze da je najbolje resenje da ne radim nego da se posvetima samo i iskljucivo deci ali da li je to resenje...? i da li je to garancija da ce izrasti u prave ljude i da im se nista nece desiti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2485
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 20:56:08   
jovicaa
naravno da nije.... tu je pitanje i srece malo. tijana bas nije imala srece da se u tom momentu nadje na putu takvom ludaku, kome je bas u tom momentu kliknulo u glavi i bio je sposoban da izvrsi takav zlocin..
hocu da kazem mozemo do sutra da cuvamo decu, ali kad tad ce izaci sami na ulicu, u grad i sl... treba ih samo nauciti da se paze rizicnih situacija.
ali recite mi koja petnaestogodisnjakinja nije nekad presla neki deo puta sama posle ponoci? to je uobicajena pojava, ona se nije rizicno ponasala koliko mi se cini, pa joj se opet desilo nesto tako gnusno...
meni je toliko potreslo sve to, stalno mislim o njoj ,stvarno strasno...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2486
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 21:03:09   
Torbica
Sve ste vec rekle..... Ja se osecam vrlo nemocno po tom pitanju. Moliti se Bogu da ih sacuva..
Ne postoje reci utehe za njene najblize, nista ne moze nju da vrati, niti da ublazi njihov gubitak user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2487
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 21:11:02   
Sanjica26 RR
Tako se i ja osecam. Danima sam tuzna. Jos danas dok sam.slusala onaj.snimak kako peva.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2488
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 21:16:33   
Torbica
To me je dotuklo nacisto user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2489
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 21:37:24   
bubulence
jeste jovice, prva sam ja sa 15-16 godina sama isla kuci iz diskoteke, bila sam poslusna i nikada mi roditelji nisu ogranicavali vreme, tajo da sam znaka u tim godunama da dodjem i u 2h posle ponoci, sama... ali druga su vremena bila.
meni je npr lose i kada pomislim na njene roditelje. sta im je sada u glavi, znaju sta je njihovo dete prezivelo, i znaju da je ubica tu negde a ne mogu nista da urade. sa cim ce ljudi leci uvece i sa cim da se bude... i ti novinari su preterali, nisu sve trebali da iznose u javnost...
ne daj Boze nikom

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2490
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 21:43:33   
jovicaa
da, ne smem ni da mislim sta njena porodica prozivljava, a mediji ne da su preterali, nego se sve srozalo na jedan jako bedan nivo.. prosto sam iznenadjena.
prosla su i gora i bolja vremena, a ova nazalost sve vise lice na najgora, ali psihopata i sadista je isto tako uvek bilo.. bilo je uvek i ovakvih slucajeva samo nisu propraceni sa toliko medijske paznje...
bas sam juce citala o coveku koji je u nisu silovao svoju cetvorogodisnju vanbracnu cerku... jeza

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.8.2014 21:45:09 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2491
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
9.8.2014 21:46:16   
Anoniman
Ja se isto lose osecam posle svega ovog, opet me je strah da sama spavam u kuciuser posted image
cim uvece legnem , mislim na Tijanu i kroz sta je sve prosla, sto neko rece tesko mi je u ovom momentu biti roditelj, samo mislim na Unu i na njenu buducnost, lepo kazu malo dete mala briga, veliko dete velika briga....

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 2492
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
10.8.2014 9:23:04   
mihi
Strasno sam potresena celom ovom pricom, naročito što smo stariji sin i ja sve pratili od momenta kada je Tijana nestala, Sto se tice bezbednosti dece ne znam sta da kazem kao majka 17-godišnjaka, sem da strahujem i kad ide da vozi bicikl i kad ode s drugovima do grada, ne ide na splavove niti izlazi kasno, do 23h je obicno kod kuce kad izadje, trenira dzudo, ali u mene se posle ovoga uvukao strah, sto rece Tijanin otac na uilcama se nalaze svakavi ljudi, eto i ovaj je izgledao normalno radio.....




< Poruku je uredio mihi -- 10.8.2014 9:24:48 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2493
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
10.8.2014 9:29:08   
mihi
I još ovo da napišem da sam zgrožena bestijalnošću pojedinih novinara i njihovih članaka, Kurir, Informer, Naše novine, detalji mučenja devojčice, ja bi ih zatvorila zbog toga. Pobogu zar nije sve bilo dovoljno strašno nego su još iznosili najstrašnije detalje mučenja. Zar se policija ne zapita ko odaje te detalje sa saslušanja, dobro neko nije javio i ubici da ga traže da se sakrije negde strašno....

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 2494
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
10.8.2014 10:40:27   
dijana1*
Nova temauser posted image
http://www.ringeraja.rs/forum/m_1472057/mpage_1/key_/tm.htm#1472057

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 2495
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here