|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.10.2014 0:10:07   
mati
Mi smo se upoznali kod zajednickih prijatelja. Odnosno ja otisla kod drugarice da vidim bebu , a mm kod druga iz vojske.
Tad sam poverovala u ljubav na prvi pogled.user posted image
A ja... Drzim bebu, sva u strahu,(imala je tad oko dva meseca) majca mi skliznula, to nisam ni primetila, dete mi klizi drzim je izmedju nogu i to u suknjici, poza ko zna kakva je bila, sva nakrivljena, ne znam sa decom, a on prolazi pored sobe i zaokuplja svu moju paznju. Nisam ni ocekivala, nisu mi rekli da su zvali jos nekog... Malo bi se preuredila. E tek tada i ja shvatam kakva sam. Sva rascerupana, prenojavam se , a kao neka ribica, u minicu i sa dekolteom koji mi napravila beba...user posted image .Posle je trebalo da izadjem sa tadasnjim "momkom".
Losa strana cele price jeste da su se oni ubrzo razveli, dete nije ni godinu napunilo... Bas mi je zao... Ja joj i sad kazem da jedina dobra stvar koju su uradili jeste na prvom mestu njihova cerkica sda lepotica i to sto su nas spojili. Ostalo su sve zaj...li.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.1.2015 20:39:09   
Baffy
Preko drugarice i fb grupe :D

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
10.1.2015 6:49:58   
mali_mis
2007. sam pocela da igram ogame, i upala u neki savez, nekad 2008. moj drug iz saveza je poceo da se uvlaci u guzicu nekim momcima iz saveza koji je bio prvi na statistikama. mic po mic, krenu medjusobna dopisivanja na msn sa nama i njima. Jedno vece ubace i glavnog tog saveza (mm). Sledece jutro, budim se sva unezverena, jer sam sanjala citavo dopisivanje i jos svasta nesto, i sanjam mm iako nisam imala pojma ko je on, kako izgleda, razmenili smo samo par redova pisanja. Kazem ovom mom pametnom drugu sta sam sanjala, a on, brze bolje, pa prenese mm user posted image e onda su krenula privatna dopisivanja, sto preko msn sto preko igrice, razmenimo slike, naravno sela sam na guzicu cim sam ga videla, zatreskala se kao neko dete. Dogovorimo se, da drug i ja odemo kod njih u Maglaj, da se upoznamo. Otisli naravno. I od tad se trpimo user posted image

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
10.1.2015 9:59:10   
cockic
na benziskoj pumpi,kakvo mesto za upoznavanje user posted image dusa moja,taj dan je malo falilo da neodem na posao.na pumpi sam radila promocije nekih pica pa sam ga tako upoznala.inace ja na pumu nesvracam jer ne vozim user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 354
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here