|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
1.7.2018 23:59:14   
Rosita
D citanje, mazenje i spava.
N za sad ili na sisi, ili pustim neki šum na telefonu, pogasim svetla i čekamuser posted image , nekad i nosam, zavisi kako ga procenim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
2.7.2018 8:20:16   
Misha i Ljisha
D okupam poljubim i kazem ajd na spavanje user posted image
P preko dana nosam a uvece kao i Rosi, procenim, ali uvece ne nunam, eventualno ga samo drzim na sebi

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
2.7.2018 11:55:53   
emicaa
Dori procitam pricu,malo ceskam ledja i zaspi.Davida zagrlim,i zaglim onog ogromnog medu zajedno sa njim,ljuljuskamo se tako zagrljeni cao.Navece kad ga uspavljujem onda nece da se grli nego se vrti i besvjesti i nekako se prevari i zaspi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
2.7.2018 12:00:41   
pari
Ja sina isto kao emica...citam pricu, ceskam malo i poljubim i odem...
A bebu sad ljuljam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
2.7.2018 13:22:31   
emicaa
T bez ceskanja nebi mogla zaspati,navucena je opasno na ceskanje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 755
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here