|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
26.5.2015 20:57:27   
Meisje
Prvo ja pa milion mesta prazno pa tata pa kum pa..VISE NIKO

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.7.2015 15:31:06   
vikiveki
Kod sinova na prvom mestu sam ja a kod ćerke do skoro sam bila ja, a sada od kako je ušla u pubertet to više ne mogu da utvrdim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.7.2015 18:19:32   
bojana92
Naravno ja.Mada nekad hoce stariji vise kod tate.Jer ga ne gleda puno,jer muz radi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 0:10:58   
veselicaa
Trenutno obe meni vise jer je leto,svi smo na odmoru pa samo setamo,smisljamo razne zajednicke aktivnosti.Mada je i tata tu sa nama ali mama zna da ide po volji

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 8:15:45   
branki*
ja mislim da je boka prirodna privrzenija meni trenutno jer je beba,videcemo kasnije.boza ,takodje je privrzeniji meni,iako se moj muz mozda ne bi sloziouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 8:17:30   
vikiveki
Ipak su mame uvek No.1

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 11:01:33   
Bibilib
Sad je moje dete pocelo da se menja,hoce kod svih a ranije je bilo samo mama,mama...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 12:29:36   
mila83
Kod nas se to naizmenicno menja,moj muz radi po smenama ali sem posla nigde ne ide i svaki slobodan trenutak je kod kuce.Naizmenicno im se posvecujemo,planiramo aktivnosti,sto zajednicke, sto svako od nas sa jednim ili svom decom..trudimo se da imaju sto vise nasu paznju i da kvalitetno provedemo vreme,tako da ne mogu reci da su privrzeniji nekome.
A Teodora je mozda maaalcice vise vezana za mene,iako se jako obraduje tati cim dodje sa posla i voli sa njim da se igrauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 12:55:38   
aleksandrici
Sin je vise privrzen meni a cerka tati.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 22:39:23   
Mariya
Trenutno je H moja a Lu tatinauser posted image . Valjda je sad u toj fazi, možda je i malo ljubomorna što se više ne vrti sve oko nje, pa šta god joj treba traži od tate. Mada, kad bolje razmislim, od rođenja je Lucija tatina. Kao beba ga je obožavala, a tek sad!!
A Lenče je beba pa sam joj naravno ja najbitnija, videćemo hoće li se menjatiuser posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.7.2015 22:47:36   
vikiveki
Ma kod mene je to definitivno ...meni su privrženiji,srednji neće ni korak da napravi a da meni ne kaže i ne obavesti me,ponekad me malo iritira što je takav

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.7.2015 9:59:52   
Klarita
N vristi za tatomuser posted image Moja majka tvrdi da ga on od rodjenja cuva vise te zato, Boze kad je nisam zadavila kad je to ijavila, ali ajde, ruku na srce zaista ga cuva, cuva i K, ali ona je slaba na mene. I tacno se vidi nekako podela kod nas. Ja udovoljavam K i slabija sam na nju, racunam da je on manji pa ne zna, ali djavola. Iako dosta vremena u toku dana boravi sa tatom svaki put vristi za njim i doziva ga non stopuser posted image I niko ne moze da ga uzme od tate, kao krpelj je user posted image nekad ali bas nekad mi bude krivo, ali vecim delom mi drago, jer sam ja totalno free gde god da krenem, pa makar i na pus pauzu, dok tata mora da se skriva da izadje iz kuceuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.7.2015 10:05:18   
emicaa
Još uvjek mama i samo mama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.10.2015 0:32:55   
wivern
Ja nisam sigurna da sam u pravoj temi ali mm i ja smo primetili (tj vise on user posted image ) da kad god ja izlazim iz stana a malisa spava probudi se bukvalno posle 2 minuta od mog izlaska. Svaki put tako.
Nisam ga vezivala za sebe, ostajao je sam i kod svekijevaca i kod moje sestre i mame... Ali ovo je prosto neverovatno, kao da zna da sam negde otisla i ne zeli da spava dok se ne vratim.
Jel imao neko slicnu situaciju?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.10.2015 1:06:43   
Zemunka85
Meeeeeeeniiiii :D.
Stalno govorimo - kao da oseti.
Ona spava kao buba citavu noc, ne makne. Nekada bukvalno. Kako zaspi, tako se probudi. ALI ja kada ustanem da ucim, malo malo pa se budi, zivota mi.
Ili ako je ja uspavam, pa pozovem mamu da dodje da je cuva - ooooobvezno ce se probuditi.

Inace Lare je toooooliko vise meni okrenuta, nego mm da vec imamo problem.
Citam gore neko napisa da je cerka vezanija za tatu od kako je usla u pubertet .. pa dooooobroooo jos 10ak godinica da izdrzimoooo ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.10.2015 2:23:59   
dijana1*
Kod nas je za sada podeljeno. Vuk bukvalno crce za tatom. Tata, tata i samo tata. Tata ga vozi i ide po njega u vrtic, sa tatom spava, sa tatom bilo gde samo da je tu tata, obavezno place ako tata ne moze da ga vodi sa sobom...... a ja pored njega normalno funkcionisem. Mogu da izadjem iz stana nece plakati.
Ali zato je Kosta vezan za mene i tu je samo mama. Kako je krenuo u vrtic situacija se malo popravila ali toliko je bio vezan da ga ja stavim kod tate u krilo da se igra a ja npr da odem u vc ili da uradim nesto tu pored njih on ce da vristi i da trci meni.
Ali verujem dok malo poraste da ce se i on prebaciti u stariju musku ekipuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.11.2015 16:34:31   
Mariya
Heleni sam i dalje ja No1user posted image
ali Lu počinje da se ponaša drugacijesve češće sam joj Ja bitnija i potrebnija nego tata.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.11.2015 16:42:59   
emicaa
U julu sam pisala i dalje meni ali sad mi se čini da je još više,svako pet minuta čujem dodji mami svome user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.11.2015 18:52:48   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja mislim da je boka prirodna privrzenija meni trenutno jer je beba,videcemo kasnije.boza ,takodje je privrzeniji meni,iako se moj muz mozda ne bi sloziouser posted image

I dalje sam broj 1 kod bokeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.11.2015 18:57:49   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa

U julu sam pisala i dalje meni ali sad mi se čini da je još više,svako pet minuta čujem dodji mami svome user posted image

Joj Emice jest lik sa izjavama , šta kaže sama sebi "dodji mami svome"user posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.11.2015 18:59:33   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR


I dalje sam broj 1 kod bokeuser posted image


Takođe, sad i po danu nije nešto oduševljena mm, a on ludi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
3.11.2015 20:02:33   
emicaa

IZVORNA PORUKA: eca89


IZVORNA PORUKA: emicaa

U julu sam pisala i dalje meni ali sad mi se čini da je još više,svako pet minuta čujem dodji mami svome user posted image

Joj Emice jest lik sa izjavama , šta kaže sama sebi "dodji mami svome"user posted image !

eco stvarno je lik user posted image meni je najbolje kad sebi kae nemoj plakat zlato moje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
5.11.2015 13:19:39   
madre
joj, emice, stvarno je blesavauser posted image
bogi je privrzeniji meni, mada i tatu obozavauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.



Click Here