|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koprive
24.3.2014 13:39:09   
Jole84
Ja je jedem puno,zbog gvožđa user posted image
Fino je da se malo obari a onda proprži sa prazilukom i jajima,baš ukusno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koprive
28.3.2014 19:19:49   
Biserce
Ja je nikad nisam spremala...do jutros:D jos me peckaju prstici:D:D
obarila sam je i proprzila sa mladim lukom i jajima i bilo je mljac mljac a mm je davno jednom spremao tj dinstao sa mlev.mesom i bila je super!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koprive
28.3.2014 22:32:21   
degu
Nisam ni ja spremala, a baš bih probala. Gde je berete? Jel ima nekih pravila šta se od nje koristi i kad se koristi?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koprive
29.3.2014 7:49:06   
Biserce
Mi ih imamo po dvoristu, sumici, na tone, kao i zelja, mada ja vise volim blitvu. Ja sam samo listove koristila.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koprive
12.3.2015 19:13:43   
Plavusa34
u dvoristu ih ima ( ne sad ) ja nisam probala nikad u jelo da stvajam mada mnogo sam citala da je dobro ukusno zdravo

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koprive
30.4.2016 12:58:43   
branki*
ja ih koristim.pravim corbu od kopriva,svi volimo,stavljam i u pitu,a super je i caj od koprive,planiram da krenem da pijem redovnije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koprive
30.4.2016 15:29:20   
choopa choops
Mi ih imamo baš dosta u dvorištu, bašti, ali s obzirom da muževljev stric, koji živi u kući do nas, zajedničko nam je dvorište a ima deset mačaka, ja se ne usuđujem da ih berem za jelo nažalost.

Inače najviše volim koprive u piti sa sirom user posted image pa kad odemo u mamino selo naberem, ali to je jako rijetko.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koprive
3.6.2016 22:56:07   
mila83
Ima li neko dobar proveren recept za sok od kopriva?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koprive
28.6.2016 13:01:35   
Khaleesi
Ne znam za sok, ali corbu sam pravila i super je. Mlade koprive se obare, dobro se obare. Pa se lisce odvoji od stable i isecka. Proprzis luk i sargareepicu, malo brasna i nalijes vodu. Dodas neki krompiric i koprivu, zacin C a moze i kocka da se ubaci i to je to. Extra je ukusno a deca vole corbice :D

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here