|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
30.1.2021 18:42:01   
Maraj

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam danas vidjela neku kremicu za zatvaranje pora.Jel iko kotistio neko slicno?



Sta je to emi ? user posted image i mene zanima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Kreme za lice
30.1.2021 18:54:35   
emicaa
Jao Boze,dobro si skontala sta sam napisala.Sad tek vidim greske 😄

Ovo je neka francuska maska Zoé.Mala kremica u tubi,pise za zatvaranje pora.Kosta oko 15 e.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Kreme za lice
30.1.2021 22:31:57   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pih...onda mi se toliko i ne isplati da porucim, jel da?
Ja sam porucivala ranije korejsku kozmetiku. Nisam nista placala. Al sad uveli shiping abnormalan pa ne porucujem


Pa šta znam, Metropoliten ne nabavlja setove a meni je ovaj odličan. I nemaju sve proizvode tako da više volim da poručim. Pisala sam da sam prvu porudžbinu sa Deciema na kraju dobila besplatno. Poručila sam 8.marta, baš kada je kod nas krenula korona. Mesec dana sam čekala da mi stigne porudžbina i na kraju na trackeru vidim da se vratila u UK. Kontaktiram Deciem, pošaljem im screenshot trackera i oni mi refundiraju novac. Međutim, posle nekog vremena meni pošiljka stigne i ja opet kontaktiram Deciem, kažem šta se desilo i pitam kako da im ponovo uplatim novac međutim oni mi kažu da nije potrebno i da zadržim proizvode kao poklon. Tako da više volim da platim i pdv nego da se smaram sa onim nabeđenim devojkama u Metropolitenu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Kreme za lice
31.1.2021 19:42:51   
Maraj
Jao ana. Ubola si u srz. Ja nisam ulazila u metropoliten. Narucujem on line od njih. Jednom sam samo poslala muza tamo, sa fotografijom, sta da mi kupi. Mm se toliko iznervirao. Rekoa mi sad sam bio tamo, vise nemoj da me saljes. Bas to sto kazes, kaze da su nabedjene bas bas.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Kreme za lice
31.1.2021 20:01:09   
Ana RR
Ma one nisu normalne. Kao da im je ispod časti da prodaju The Ordinary jer jer jeftiniji od ostale kozmetike koju drže tamo. Ja nemam živce za to, poručim iz UK i platim ali se ne nerviram.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Kreme za lice
6.2.2021 13:18:10   
emicaa


user posted image
user posted image
Jeste li koristile neku od ovih krema?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Kreme za lice
6.2.2021 21:32:23   
vocicana
Od LRP uzela sam ovu kremu koja je za extremno suvu kozu, namazem serum njiohov pa onda malo te kreme, ma lice blista. Cicaplast baume B5, ali je za suvu kozu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Kreme za lice
6.2.2021 21:46:02   
emicaa
Moja nije suva,onda ona nije za mene.Ja koristim njihovu za akne ali mi nije dovoljno masna.Treba mi posle jos neka da fino umiruje kozu jer ponekad imam neko crvenilo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Kreme za lice
6.2.2021 21:55:49   
vocicana
Ako imas u Swiss, nadji Uriage kozmetiku medicinsku, odlicni su im preparati, malo skuplje, ali dugo traju kreme. Procitaj specifikacije, sigurno ces nesto naci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Kreme za lice
6.2.2021 22:42:41   
emicaa
Voci nju sam kupila i Doboju,trrnutno je koristim nakon vichy.Ima i ovde,cak ke i jeftinija i od vichy i od LRP



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Kreme za lice
7.2.2021 10:51:03   
Duškić
Kreme nikad nisam tako preko neta porucivala.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Kreme za lice
7.2.2021 10:59:16   
emicaa
Zasto ne,narucis ih u apoteci.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Kreme za lice
13.3.2021 20:05:54   
pari
Častila sam sebe Murad kolekcijom i toniranom kremom sa velikim spf koju ovde svi hvale, korejski brend, Missha, preko amazona 8$. Za sad mi se i jedno i drugo sviđa...tek sam počela da koristim...


user posted image
user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Kreme za lice
13.3.2021 20:15:15   
lesli
Pari probaj i brend Andalou.
Ne znam kakve su im kreme za lice, ali samponi i balzami za kosu su im fantasticni.
Mislim da spadaju u prirodnu kozmetiku.

Badger isto ima vrhunske proizvode. Prirodna, organska kozmetika.
Njihova labela su meni nezamenjiva u zimskim mesecima. Krema za ruke im je isto super za ostecenu kozu, mada bas ima tezak miris. I jos neke sitnice sam njihove koristila i svime bila zadovoljna.

Kad vec mozes, isprobavaj 😊

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Kreme za lice
13.3.2021 20:16:55   
pari
Hvala lesli, baš ću da pogledam sad!

Treba mi i nešto za stopala, strašno mi je suva koža...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Kreme za lice
15.3.2021 17:51:26   
mati
Pari, ja koristim Baleinu, za bas suvu kožu za stopala. Zadovoljna sam. Već sam pisala negde, sve kupujem u DM- u. E sad verovatno ga nema tamo gde si ti sada. Puderi, korektori, kreme i svašta nešto za negu lica je uglavnom Alverde, isto prirodna kozmetika. Ruzine vodice, kreme sa divljom ruzom...
Sada sam i tufere za skidanje šminke oko očiju uzela njihove. I tonik za skidanje šminke... Ama baš sve.
Ja nesto ne volim da naručuje. Samo opipljivo i na ruke.
I naravno, Nivea plavu običnu, nju zimi uglavnom, baš mi je suva koža. I ovako, a i ispod tonirane kreme.

< Poruku je uredio mati -- 15.3.2021 18:00:57 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Kreme za lice
11.5.2022 10:49:37   
nata11
Jel koristite Ordinary piling? Koliko x nedeljno?


_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 742
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here