|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kroasan kiflice by UM
2.9.2015 18:02:55   
Maraj
Ijao vrednice! Saljite brzom poštom! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kroasan kiflice by UM
2.9.2015 19:19:59   
emicaa
Kiflice gotovo i skoro pa pojedene.Divne su user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kroasan kiflice by UM
2.9.2015 21:14:38   
wivern
I ja se kanim mesecima da ih pravim, moracu ovih dana. Mljac

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kroasan kiflice by UM
5.9.2015 23:02:09   
dijana1*
Danas sam pravila ove kiflice. Divne suuser posted image
Samo sto sam ih pekla 25 min a mogla sam bar 3-4 min ranije izvaditi. Jaka mi je rerna. Ali su extra!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.9.2015 12:21:06   
Anoniman
ja pravila u cetvrtak vece samo slane, a mislim da cu danas i slane i slatke, predobre su, a najbolje ako ostane neka za sutra, budu i sutradan premekane

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kroasan kiflice by UM
6.9.2015 14:17:19   
Mala Elena
Pre neki dan ih i ja pravila ali izgleda da sam pogresila tip brasna , uzela t 400 ostro i mnogo vise ga je trebalo od 650 g tako da su meke bile samo prvi dan...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kroasan kiflice by UM
7.11.2015 14:28:13   
madre
upravo sam uhvatila sestru da nam napravi kroasanciceuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kroasan kiflice by UM
30.3.2016 18:22:04   
vocicana
E ovako, ceakjuci da porodjaj krene, da krene da me boli jace i drugacije, umesto toga, sve je utihnulo, ja sam se ubacila u kuhinju i napravila, najlepse, najmekanije, najukusnije krosasancine sa sir punjenjem, odusevljena sam i svako ko nije, treba da ih proba.
Danas sam prevazisla samu sebe, s obzirom da sam pre neki dan tako osinula sa buhtlama koje sam pravila, kvasac je bio ocajan, testo se nije pomerilo!
UM bravo za rcpt, mm jede i cuti, a ja se smeskam, jedva cekam da vidim ovog malog kako zvace. Jest dug put, ali bice i toga.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kroasan kiflice by UM
7.4.2016 14:49:28   
IvanaSK RR
Pravila juce. Super su, hvala :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kroasan kiflice by UM
7.4.2016 17:12:43   
borica
Proslog vikenda sam pravila ove kiflice, jedne sa kremom, a duge sa sirom i salamicom. One su fenomenalne, meke kao dusa, pa cak i sutradan, svi smo u kuci odusevljeni. Ovaj recept je zauzeo posebno mesto u mojoj svesci sa receptima, ovih dana cu praviti sa duplim materijalom, i jednu turu zamrznuti.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kroasan kiflice by UM
23.4.2016 16:27:46   
aleksandrici
Ja imam recept gde se zamesi testo i odmah deli na loptice,premazuje margarinom,između,stavljato po 6 loptica jednu preko druge.Zadnju ne premazivati.Razvući veliku koru seći na 16 delova,stavljati fil po želji i motati kroasane.Staviti ih u pleh i ostavite 2 h da narastu.Premazati umućenim žumancetom i peći na 200 C dok ne porumeni.Za testo pomešajte mleko,jogurt,mineralnu,vodu,kvasac,ulje ,jaja i sa brašnom zamesite.Greške nema.Savršene.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 361
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor



Click Here