|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mama će doći po mene!
28.4.2018 22:04:25   
mama Jo
Pa da, bas to - decija posla 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mama će doći po mene!
29.4.2018 4:58:27   
MimaKos
A cija mama dodje prva taj je najveci car, mnogo su smesni.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mama će doći po mene!
11.5.2018 8:11:12   
Dora89

IZVORNA PORUKA: MimaKos

A cija mama dodje prva taj je najveci car, mnogo su smesni.


user posted image

Ja se baš dobro sećam svog boravka u vrtiću, jer sam već imala pet godina. Sećam se da sam ok podnosila ako niko oko mene ne plače, maltene zaboravim na svoju muku, ali čim jedno dete kaže "kad će mamica da dođe", meni se već plače. Tek sam zavolela vrtić kad su deca počela da se igraju međusobno, da uspostavljaju interakcije i da se stiču prva prijateljstva, do tada, dok su se igrali svako za sebe, nisam volela.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mama će doći po mene!
11.5.2018 10:00:46   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: MimaKos

A cija mama dodje prva taj je najveci car, mnogo su smesni.

user posted image da bas tako.
Smesni su jako.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mama će doći po mene!
11.5.2018 19:48:28   
MimaKos
Dora - Pa jeste, dok su manji samo se ko loptice udaraju jedni o druge, a sada kad su poceli jedni sa drugima da se igraju i skupljaju fore (mala ima 4,5 god) sad je vrtic najbolje mesto na svetu! Svaki dan nam neki novi fazon donese :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mama će doći po mene!
15.5.2018 13:00:37   
mama Jo
To je deciji ,,beg" 😊 kod mame je najsigurnije!
Moja mena sad zna kad smo negde zajedno, i nesto joj nije po volji da mi kaze - hajmo kuci 😊 tako i kad su u vrticu, isto 😊


A ovo sto Dora kaze je sigurno tacno, mislim da i vaspitacice izbegavaju rec mama, da ih ne podsete na mame pa da ne bude kuku hocu kod mame user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mama će doći po mene!
26.2.2019 10:28:26   
Sanidej
Ove moje se cude kad dodjem po njih, obicno ih tata preuzme. Juce je bilo pitanje "pa sto si dosla?!", smejala se vaspitacica a i ja..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mama će doći po mene!
21.7.2019 13:02:49   
MimaKos
Moja od srece skace kada mama dodje po nju:) zao mi je sto zbog malog ne mogu cesce, ali znam da joj to bas puno znaci


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mama će doći po mene!
22.9.2020 7:38:15   
mikica88
Smejala sam se pre neki dan u parku, drugarica ima klince i isla po njih u vrtic i htela da uzme od ove nase drugarice dete i svrati po njega a on faca nece , mora da ga uzme mama, na nju je bio ted tog dana.
Zvali na tel video poziv, nece mali da cuje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here