|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Maskenbal
28.12.2015 13:39:17   
Figaro88
Posto smo ja i Andrea veliki obozavaoci HP i naravno imamo stapice,Andrea ima Voldemorov,predlagala sam joj da sasijemo crni plast i kupimo sesir kao tvoj,ali ona nece da se razlikuje od drugarica,sve idu kao neke princeze.Kada dodje kuci pokazacu joj vase maske i kako to super izgleda pa se mozda i predomisli user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Maskenbal
28.12.2015 14:14:58   
lesica
Figaro, i L je na zimovanje nosila gotov kostim princeze, ali sad nije htela, kaže sve će biti iste a ja hoću nešto drugo.

Tako da... taaaadam, naopaka porodica user posted image Htela sam i D da vodim kao malog slepog miša, ali odustah.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Maskenbal
28.12.2015 14:26:33   
Misha i Ljisha
Ja sam Duci sasila majicu tj kostim brace Kret. Bila je Martin (onaj plavi ne zeleni) i rukavice sam joj napravila i mocne diskove za mocno odelo i bila je hit u vrticu. Nazalost je nisam slikala ali se nadam da cu je slikati sad na rodj kod drugarice jer je isto kao maskenbal user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Maskenbal
28.12.2015 14:35:24   
Zemunka85
Jaoj bre zene kako nagovorite decu da budu ista sem princeze. Moja L je uzasna za oblacenje. Prava je devojcica po tom pitanju i bas preteruje. Ne svidja mi se to uopste, Ali ona se 24/7 gleda u ogledalo, trazi sjaj, da joj nalakiram nokte, iz suknji i haljina se ne bi vadila, voli da menja mindjuse da ima frizuru ... za maskembal ja joj predlagala nema sta nisam, ma kakvi - ili vila ili maca. Uopste nzm odakle to njoj, ja se em retko sminkam, em grizem nokte, haljine nemam, nakit ne nosim ...
Ali divne su vam maske, divne. Lesice originalno i predobro.
Nama je sutra maskembal, nista nismo spremili pa sam htela da iznajmimo u maslacku, ali evo temp 39,2 nista od toga ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Maskenbal
28.12.2015 14:40:10   
Trcosava
Lesice, ipak je vapirka. Bolje to nego zombi, reče ti jauser posted image

Ana sanja o nindža kornjačama, ona bi bila ufff neki od njihuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Maskenbal
9.1.2016 9:08:23   
Figaro88
Sinoc sam napravila Andrei suknjicu za vile
user posted image
Dole ce bele hulahoke a gore neku majicu ali ne znam kakvu da joj uzmemo...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Maskenbal
9.1.2016 11:46:11   
IvanaSK RR
Jao, super je. Mozda belu majicu, ako ce bele hulahopke.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Maskenbal
16.12.2016 9:32:21   
Anck Su Nmaun
U sredu nam je maskenbal, ali tema je reciklaza.
Zamislila sam jednu da upakujem u novine drugu u kesu user posted image
Mislim neke haljine od toga. Boli me glava od tih maskenbala ikreno !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Maskenbal
24.10.2017 12:26:51   
Sanjalicaaa
U petak nam je maskembal. Nemam uopste ideju. Pretpostavljam da ce svi decaci biti spajdermeni.
Imate li neki predlog?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Maskenbal
24.10.2017 13:00:02   
IvanaSK RR
Klovn, kralj, mađioničar user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Maskenbal
24.10.2017 13:27:56   
Sarav
Zombi user posted image
Kupiš nekoliko zavoja, malo zamotaš ruke i noge, kreonom išaraš lice i eto maskeuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Maskenbal
24.10.2017 14:06:51   
mama Jo
Dok sam radila u skoli svake godine pred novogodisnje praznike smo organizovali maskenbal i uvek sam bila u ziriju... sa starijim koleginicama, koje su uvek vise volele da daju nagradu kostimima koji se sami naprave a ne onim kupovnim, da se ipak neguje kreativnost i zajednicki rad deteta i roditelja...
Evo probacu da se setim nekih ideja koje smo nagradili:
-strasilo: obuce se u staro i pocepano i malonse nasminka onako vise kao izmaze i stavi ruke ispruzene i tako proseta 😊
- grozdje: dete se skroz obmota.ljubicastim balonima i samo na glavu stavi kao dva velika zelena lista, koja opet napravi.od papira...
- ves masina: kao velika kutija u koju dete udje, viri mu glava iz kutije i noge dole da.moze da.hoda- prakticno je kutoja oko stomaka i nacrta se sve kao za ves masinu, i pobacan ves kao po detetu 😊
-pauk- obhce se u crno, i u crne hulahopke stavis svasta i nasijes na kukove ili ispod ruku da kao ima vise nogu...
-indijanac isto moze super da izgleda...

Ako se setim jos necega.pisacu 😊

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Maskenbal
24.10.2017 14:41:01   
Sanjalicaaa
Mozda, kad bi se ja maskirala.
IZVORNA PORUKA: Sarav

Zombi user posted image
Kupiš nekoliko zavoja, malo zamotaš ruke i noge, kreonom išaraš lice i eto maskeuser posted image


Hvala na predlozima. Razmisljam, razmisljam...


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Maskenbal
24.10.2017 15:54:02   
Mala Elena
Ja bih trebala za vikend da pravim kostim vestice user posted image
Sanjalice, mozda neki mornar, gusar, kralj...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Maskenbal
24.10.2017 16:11:35   
mama Jo
Pa da ili sa tim zavojem mozes i mumiju da napravis 😊
Isto i kostimi bake i deke mogu da budu bas simpaticni 😊😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Maskenbal
24.10.2017 16:16:11   
Sarav
Na mumiju sam i mislila, samo ne znam odakle mi ispade taj zombiuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Maskenbal
24.10.2017 16:16:28   
Anck Su Nmaun
Ja svake god nesto pravim. Pre par dana sam im kupila kostim vestice...valjda sam mirna sad.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Maskenbal
24.10.2017 16:17:59   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sarav

Na mumiju sam i mislila, samo ne znam odakle mi ispade taj zombiuser posted image

Hahahahajaa 😂😂😂 ali moze stvarno i zombi 😂😂

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Maskenbal
24.10.2017 17:50:56   
Sanjalicaaa
Mislilada ce veliki biti vitez. A mali jos ne znam.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Maskenbal
24.10.2017 18:17:18   
Mala Elena
A "macak u cizmama" ? Bas bi bila fora! Mali obuje cizme od starijeg , stavis sesir i nasminkas. Nego, kojim bojama crtati po licu?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Maskenbal
24.10.2017 19:47:49   
mama Jo
Neki lik iz crtanog filma isto... npr Srek moze vrlo jesnostavno da se maskira 😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Maskenbal
25.10.2017 8:04:24   
Sanjalicaaa
ME, svidja mi se! Dobra ideja.
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

A "macak u cizmama" ? Bas bi bila fora! Mali obuje cizme od starijeg , stavis sesir i nasminkas. Nego, kojim bojama crtati po licu?



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Maskenbal
25.10.2017 8:18:14   
Mala Elena
user posted image
user posted image
Anck, gde si.kupila kostim vestice i koliko je?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Maskenbal
25.10.2017 20:14:22   
Sanjalicaaa
Kod kineza ima da se kupe boje za crtanje po licu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Maskenbal
25.10.2017 20:17:57   
Mala Elena
Da, pretpostavila sam, ali meni to kod Kineza nesto bezveze, tj razmisljam da li je stetnouser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here