|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 80 81 [82]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MPR (MMR) vakcina
23.12.2021 11:03:04   
dddaca
Sad cu bas da pogledam u kartonu vakcinacije

Evo, sad sam proverila. Primila je pred polazak u skolu i imala je manje od 7 godina. Verovatno, kao i za sve, razlikuje se od grada do grada. Zdravstveni sistem nam je samo da poludis

< Poruku je uredio dddaca -- 23.12.2021 11:08:38 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: MPR (MMR) vakcina
23.12.2021 22:28:15   
Mirko Svirko
Mi primamo znaci sada u maju 2022.

Ima li reakcija ili ne?Nesto u zadnje vreme svasta cujem. A poale prve doze nije imao reakcija.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: MPR (MMR) vakcina
23.12.2021 22:33:38   
Sanjica26 RR
Mirko, mi nismo imali reakcije. Primili smo je pred skolu, a ovu drugu koja se prima sa punih sedam, nismo primili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: MPR (MMR) vakcina
24.12.2021 9:00:37   
dddaca
Koliko se secam nismo ni mi imali reakcije na tu dozu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: MPR (MMR) vakcina
24.12.2021 11:14:49   
Mirko Svirko
Ovo je ta vakcina koje se plasi vecina roditelja.

Zato i pitam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: MPR (MMR) vakcina
3.3.2024 9:10:42   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: nikolina1

Drage mame, 
zanimaju me Vaša iskustva i mišljenja o MMR vakcini.da li ste vakcinisali svoju decu, ako niste, zbog čega?da li su dečica imala neke reakcije na vakcine i kakve?da li ste primetile bilo kakve promene u ponašanju i kognitivnom razvoju dece nakon primljenje vakcine?
mislim da svi znamo šta vezuju za MMR vakcinu, a to je autizam, sa naučne tačke gledišta "navodno" nema nikakve povezanosti izmedju te dve stvari, ali dosta ljudi tvrdi drugačije....
kakva su Vaša iskustva?



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2031
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 80 81 [82]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 80 81 [82]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here