|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mravi!
23.7.2020 3:07:20   
mama Jo
Ako ih nema bas puno mozda mozes probati da izmazes sa onom kredom? Nama je to pomagalo kad skontamo da se pojavi po koji.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mravi!
23.7.2020 4:20:35   
Mirko Svirko
Nemamo mnogo ali dosadni su.Kupicu i kredu. Sad imam neki rastvor.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mravi!
23.7.2020 9:03:07   
flamingos
Mirko,samo iz higijenskog pozovi i rešiće oni to.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Mravi!
24.7.2020 7:11:07   
Duškić
Moja mama vodi borbu sa letecim nekim mravima. Svasta je probala

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Mravi!
24.7.2020 8:54:20   
Mirko Svirko
Nema kod nas higijenski i to. Mislim da bi to trebao upravnik zgrade da resi. Sta znam,ne znam nisam upucena.. 

A sto se tice mravica nekad ih bas imam a neka ih nema.Sinoc npr nasla sam u kabini kod krova kabine sigurno 10ak. Sta li tu rade.. ja nemam pojma. U kuhinji mi nekako i logicno da ih ima jer je tu hrana.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Mravi!
24.7.2020 9:17:12   
flamingos
Mirko,možeš i sa upravnikim zgrade da vidiš.Duškić,mislim da je najbolje rešenje kako sam pisala.Neka proba.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mravi!
25.8.2020 13:05:20   
Queen Lady


IZVORNA PORUKA: Duškić

Moja mama vodi borbu sa letecim nekim mravima. Svasta je probala



Mi smo ove godine takodje imali problem sa letecim mravima u kuci. Stavljali i sodu i kredu, ali ih je bilo sve vise. I velikih letecih i malih sitnih zute boje. Jedan dan doje neki covek kod nas u firmu, postavlja neke zamke protiv miseva i stavljao neko sredstvo protiv insekata po coskovima. Pitam ja njega jel ima nesto protiv letecih mrava, da ih imam u kuci. Probacu da nadjem papiric na kojem mi je napisao sredstvo protiv mrava. Kupuje se u poljoprivredoj apoteci, mala bocica od 10-20 ml i kosta oko 200-300 din. Suprug kada je isao da kupi, nisu imali taj sto nam je on napisao, ali su mu dali neki drugi, isto mala bocica i ona kosta oko 200-300 din. Cela ta bocica se razmuti u cini mi se 2L vode (pise na bocici) i sa tim se poprskaju mesta na kojima ima mrava. Mi smo sa celom kolicinom poprskali dnevni boravak, hodnik, napolju na dva mesta blizu temelja i plus dali komsiji koji je imao napolju najezdu tih mrava. Od tada da kucnem u drvo nema ih vise. Mi smo u kuci prskali ispod lasjni (ne znam gde ih vi imate) - nam su ispod lajsni izlazili.

Za ovaj preparat sto nam je napisao ovaj covek (sto je dolazio u firmu) da se prska 5cm od zida po podu i 5 cm od poda po zidu. Kaze da nije stetno za decu, ali on preporucuje da bar dva sata ne budu u prostoriji u kojoj se prska. Na ovoj bocici sto su dali suprugu umesto te, pise da se poprska i da 2h ne treba da se bude u prostoriji. Mi smo jedan vikend isli u selo, poprskali kada smo krenuli, tako da ceo vikend nismo bili kuci. I od tad ih stvarno vise nema.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mravi!
25.8.2020 14:19:56   
Andjelcicc
Mi smo imali zute mrave, uzasni su, bilo ih je svuda...

Zvali smo neke ljude koji se bave time, poprskali stan, cini mi se da je taj prasak bio u kesici, naravno zapisala sam, zove se vilotrin, od tada ih nemamo, ali ako se pojave znam cime da prskam... U poljoprivrednoj apoteci se kupuje, pa eto mozda nekome pomogne 

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mravi!
25.8.2020 16:16:54   
Mirko Svirko
Andjelcicu,hvala. 

Flamingos, nemamo upravnika zgrade. Svi se nesto bune. A mravici izlaze li izlaze i iz kupatila i iz cevi i po hodniku. Ovo je vec zona sumraka.

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mravi!
25.8.2020 16:27:50   
Sanjica26 RR
Mirko, uzmi ono sredstvo sto je Von postavila. Ja sam na terasi isprskala. Nemam ih vise 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mravi!
25.8.2020 16:33:20   
Mirko Svirko
Sanjice, jel ima jak miris? 

I da li je bezbedno? Mogu da prskam i dok smo u prostoriji ili da isprskam pa da izadjemo?Ali moram nesto da kupim..Svaku casu (cistu) proveravam i sve zivo jer imam osecaj da su svuda.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mravi!
27.8.2020 3:28:06   
Sanchy
Raid kucice za mrave...stavi ispod kuhinje,ili gde ti se vec pojavljuju,brzo ce nestati..Samo jednom sam imala problem sa mravima i sa ovim sam resila....



_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mravi!
10.9.2020 9:57:15   
mikica88
Hvala za ovaj savet , pojavili su se mravi u kuhinji.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mravi!
19.9.2020 8:05:52   
branki*
Nama je prethodno srwdstvo radilo posao skoro godinu dana.ali ja ne znam tacno sta sam uzela.mozd bih prepoznala bocicu kad bih je videla.mm uzeo isto u poljoapotwci pre 2 meseca nesto,ali nikakva vajda.mrava koliko hoces.cim mrva hrane ima.poslala ga da kupi drugo,jace i on se vraca sa ovim.cisto sumnjam da ce da ih ubije.ali,da probam.javljam.


user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mravi!
19.9.2020 15:20:40   
mikica88
Moji dodju pa odu. Fini neki gosti.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mravi!
19.9.2020 15:24:45   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Sanjice, jel ima jak miris? 

I da li je bezbedno? Mogu da prskam i dok smo u prostoriji ili da isprskam pa da izadjemo?Ali moram nesto da kupim..Svaku casu (cistu) proveravam i sve zivo jer imam osecaj da su svuda.



Nisam videla ranije Mirko tvoju poruku. Jeste, bezbedno. Time prskaju iz zavoda. Ti isprskaj, pa izađi. Te kucice kod nas nisu vrsile posao

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mravi!
15.12.2021 23:40:28   
Mirko Svirko
Uradili smo kompletnu dezinfekciju zgrade. Dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija.

Nema nijednog mrava napokon 😊😊😊😊.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mravi!
16.12.2021 9:52:14   
flamingos
Super Mirko.To je i bilo najbolje rešenje.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mravi!
16.12.2021 10:22:51   
Mirko Svirko
Jeste. Nego dok smo dobili upravbika zgrade pa dok se pokrenulo sve. Ali napokon. I bas me raduje sto ih nema.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mravi!
16.12.2021 10:44:59   
flamingos
Verujem da ti je laknulo.Bogu hvala mi nemamo tih problema.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 145
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here