|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
22.9.2014 11:02:00   
majared
Da li smem da pijem Zlatnu maku ako dojim dete koje ima 17 meseci i sisa jednom do dva puta dnevno. Napominjem da imam vrlo malo mleka, da je sisanje vise stvar navike nego obrok

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
4.10.2014 17:48:13   
rošula
Draga dr. Olga, da li je tačno da Zlatna maka povećava vlažnost kože, tj. hidrira kožu? Imam izrazito suvu kožu, a kozmetičarka mi je između ostalog preporučila i maku.
Unapred hvala

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
6.10.2014 11:02:00   
Zlatna maka

IZVORNA PORUKA: majared

Da li smem da pijem Zlatnu maku ako dojim dete koje ima 17 meseci i sisa jednom do dva puta dnevno. Napominjem da imam vrlo malo mleka, da je sisanje vise stvar navike nego obrok


Postovana,mozete slobodno da koristite ,zlatnu maku jer nema kontraindikacija. Narocito ,zato sto to nije dojenje, koje je svaki obrok, nego vise stvar navike i nacin da se ostvari taj prisni kontakt izmedju majke i bebe. Dakle slobodno koristite zlatnu maku i uzivajte u odrastanju svoje bebe !

Sve najbolje vam zelim. Dr Olga Murgaski

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
6.10.2014 11:02:59   
Zlatna maka

IZVORNA PORUKA: rošula

Draga dr. Olga, da li je tačno da Zlatna maka povećava vlažnost kože, tj. hidrira kožu? Imam izrazito suvu kožu, a kozmetičarka mi je između ostalog preporučila i maku.
Unapred hvala


Postovana zlatna maka je biljka koja stavlja u ravnotezu sve endocrine zlezde u nasem telu.Zato je i jedana od blagodeti ove biljke sto podmladjuje ,kozu,kosu i sluzokozu. Hormoni su ti ,od kojih zavisi stanje nase koze, pre svega tako da je suvoca koze pored genetske predispozicije ,posledica slabiljeg lucenja odredjenih hormona. Zato se i preporucuje zenama da koriste zlatnu maku ,zbog niza dobrobiti u stanjima koji su izazvani disbalansom hormona(oni nekada nisu vidljivi i nema vidljivih siptoma) . Prijace vam maka ,jer ce vitalizovati vase telo,uravnotezice sve funkcije hormona i poboljsati vlaznost koze.U nekim zemljama zlatnu maku koriste i kao masku za lice ! To mozete pogledati na yutubu.

Sve najbolje vam zelim ! dr Olga Murgaski

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
19.11.2014 2:06:00   
dunja RR

Naša korisnica pita:

"Draga dr. Olga, čitala sam da Zlatna maka pomaže funkciju kompletnog endokrinog sistema. Zanima me da li i na koji način može dovesti do rezultata kod problema sa štitnom žlezdom ( Hipertireoza), starija osoba je u pitanju (svekrva), pod redovnom terapijom? Unapred hvala".

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zlatna maka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
19.11.2014 18:29:25   
Zlatna maka

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Naša korisnica pita:

"Draga dr. Olga, čitala sam da Zlatna maka pomaže funkciju kompletnog endokrinog sistema. Zanima me da li i na koji način može dovesti do rezultata kod problema sa štitnom žlezdom ( Hipertireoza), starija osoba je u pitanju (svekrva), pod redovnom terapijom? Unapred hvala".


Postovana,
zlatna maka je biljka koja stavlja u ravnotezu sve endocrine zlezde u nasem telu. Samim tim poziitivno utiče i na hormone stitne zlezde, dovodeći sve u balans. Kako je u pitanju starija osoba koja je pod terapijom, nikakav problem neće nastati ukoliko i pored redovne terapije bude uzimala i po jednu kasicicu Zlatne make dnevno, odnosno ni na koji nacin uzimanje make nece negativno uticati na rezultate.

Sve najbolje vam zelim! dr Olga Murgaski

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
2.12.2014 9:50:33   
branki*
Postovana dr Olga,
da li zlatnu maku mogu da piju zene u menopauzi,na prelazu,posto citam da pomaze kod uspostavljanja hormonskog balansa,moze li maka pomoci da se sto lakse prebrodi ovaj period?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Zlatna maka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga M...
2.4.2015 15:53:13   
mara marić
Poštovana dr,

Na nekoliko mesta sam pročitala da se kod nosilaca virusa herpesa isti pojavljuje ubrzo nakon početka korišćenja zlatne make.
Šta mi možete reći u vezi toga?

Unapred hvala!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here