|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 15:26:20   
Anoniman
Flert
Čašu ovako drže obično žene, sa prstima nežno i provokativno postavljenim ukoso na staklu. Ona je ponekad "provrti" među prstima da privuče pažnju i uspostavi kontakt očima dok uzima gutljaj. Takođe prelazi prstom preko ivice čaše, a ponekad i umoči prst i poliže ga.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Džordan, Pariz Hilton, Kejt Volš

Trač
I ovo je obično žena koja se okupila sa svojim društvom. Ona može da priča o drugim ljudima i bude kritična. Čašu vina drži za gornji deo i koristi je za gestakulaciju i da ukaže na određene momente u konverzaciji. Ona naginje ka tome da se presavije iznad svog pića, ispred drugih, kao da priča nešto poverljivo. Ovakva osoba već ima usku grupu poznanika, sa slabom potrebom da je proširi, pa stranci obično nisu dobrodošli.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Kejt Mos, Sedi Frost.

Ljubitelj zabave
U ovoj grupi nalaze se podjednako žene i muškarci. Oni su društveni, gostoljubivi i vole smeh. Brzo potežu svoja flaširanih pića kako ne bi propustili dobru konverzaciju sa prijateljima. Bocu drže labavo, kod ramena ili uz telo. Ovakve osobe uvek će rado proširiti svoj krug prijatelja. Najbolji način da im priđete je započinjanje konverzacije uz dobru dozu humora.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Sara Harding, Helen Čemberlen

Cvet

Ovde se radi o stidljivoj, poniznoj osobi, koja svoju čašu drži zaštitnički i ne pušta je, kao da se plaši da će je neko odneti. Dlanovi su skriveni, a čaša se koristi kao izgovor za društvo – osoba ovog tipa nikad ne popije svoje piće do kraja, ostavljajući gutljaj na dnu za hitan slučaj. Piće je količinski malo, na primer mala krigla piva, ako je u pitanju muškarac. Osoba ove grupe napiće se preko slamke koju dobije uz piće i koristiće je da ga promeša između gutljaja. Stil i brzina ispijanja je odraz onih oko njih – veoma malo pokreta inicirano je od strane takve osobe. Ovakvoj osobi treba prići nežno, možda sa nekoliko komplimenata kako bi pojačali njihovo samopouzdanje.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Skarlet Johanson, Natali Portman

Ledena kraljica

Ovo je uglavnom žena, koja je prirodno hladna i defanzivna. Ona pije iz vinske, ili kratke čaše, koju čvrsto drži u ruci položenoj preko tela, kao da hoće da otera druge od sebe. Prilaziti ovakvoj ženi obično je gubljenje vremena.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Viktorija Bekam, Debra Bar

Plejboj

Ovo je muškarac, aktivan i samopouzdan, tip zavodnika. On koristi svoju dugu čašu ili bocu kao falusni simbol, igrajući se njome sugestivno. Naginje posesivnosti i osetljiv je na dodire.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Rasel Brend, Dejvid Volijams

Mačo

Ovaj "paun" svestan je svog izgleda i pije flaširano pivo. Samopouzdan je i arogantan, gestikulira naširoko, širi se koliko god ima prostora, odguruje svoju čašu i ljulja se na stolici. Ako pije u društvu, neće se oduševiti prilascima nepoznatih ljudi, ukoliko mu oni ne podilaze i ne hrane njegov ego.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Piter Andre, Dejvid Kameron, Džejson Statem. Lili Alen bila bi ženska "verzija" ovog muškog tipa.

Siledžija
Uglavnom muškarac, voli velike čaše ili flađe, koje može da koristi kao simbol oružja, čvrsto ih drži u ruci i gestikulira njima na preteći način, unoseći se u lice. On misli da je "sveznalica", može biti pomalo neprijateljski nastrojen, čak i u toku rasprave, ili se šaliti na račun drugih. Treba mu prići veoma pažljivo, ili bolje nikako.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Džon Preskot, Rasel Krou, Gordon Braun. Naomi Kembel bila bi njihov ženski ekvivalent.

"Jednostavno držanje čaše pokazuje o nama mnogo više nego što mislimo, ili što želimo da otkrijemo. Kada se nalazite u prenatrpanom, bučnom baru, sve što imate je govor tela. To je nešto što radimo nesvesno i odražava nas kao osobe, ali i govori o tipovima društvenih veza kakve imamo. Sledeći put kada odete u bar, razmislite kakve poruke šaljete ljudima oko sebe samo načinom na koji držite čašu", upozorila je Vilson.

Izvor: Blic.rs
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 15:28:40   
Anoniman
Ljubitelj zabave
U ovoj grupi nalaze se podjednako žene i muškarci. Oni su društveni, gostoljubivi i vole smeh. Brzo potežu svoja flaširanih pića kako ne bi propustili dobru konverzaciju sa prijateljima. Bocu drže labavo, kod ramena ili uz telo. Ovakve osobe uvek će rado proširiti svoj krug prijatelja. Najbolji način da im priđete je započinjanje konverzacije uz dobru dozu humora.

ima me i ovdje user posted image

Mačo
Ovaj "paun" svestan je svog izgleda i pije flaširano pivo. Samopouzdan je i arogantan, gestikulira naširoko, širi se koliko god ima prostora, odguruje svoju čašu i ljulja se na stolici. Ako pije u društvu, neće se oduševiti prilascima nepoznatih ljudi, ukoliko mu oni ne podilaze i ne hrane njegov ego.


Lenka mačo tip user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 1.6.2009 15:37:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
1.6.2009 15:29:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 15:32:41   
Ana RR
Flert
Čašu ovako drže obično žene, sa prstima nežno i provokativno postavljenim ukoso na staklu. Ona je ponekad "provrti" među prstima da privuče pažnju i uspostavi kontakt očima dok uzima gutljaj. Takođe prelazi prstom preko ivice čaše, a ponekad i umoči prst i poliže ga.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Džordan, Pariz Hilton, Kejt Volš

Trač
I ovo je obično žena koja se okupila sa svojim društvom. Ona može da priča o drugim ljudima i bude kritična. Čašu vina drži za gornji deo i koristi je za gestakulaciju i da ukaže na određene momente u konverzaciji. Ona naginje ka tome da se presavije iznad svog pića, ispred drugih, kao da priča nešto poverljivo. Ovakva osoba već ima usku grupu poznanika, sa slabom potrebom da je proširi, pa stranci obično nisu dobrodošli.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Kejt Mos, Sedi Frost.




Mešavina ova dva, sem onog dela o lizanju prsta, to ne radim user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 15:34:52   
sneza24
Pa ja sam onda visestruka licnost.user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 15:36:30   
prolece
ja mu dodjem "ledena kraljica".user posted image user posted image user posted image nisam se dosad videla tako. pijem iz vinske ili kratke case, jer pijem ili crno vino ili nesto zestoko u zavisnosti od toga kad sam jela i sta.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 15:39:38   
bebać
IZVORNA PORUKA: Ana80

Flert
Čašu ovako drže obično žene, sa prstima nežno i provokativno postavljenim ukoso na staklu. Ona je ponekad "provrti" među prstima da privuče pažnju i uspostavi kontakt očima dok uzima gutljaj. Takođe prelazi prstom preko ivice čaše, a ponekad i umoči prst i poliže ga.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Džordan, Pariz Hilton, Kejt Volš

Trač
I ovo je obično žena koja se okupila sa svojim društvom. Ona može da priča o drugim ljudima i bude kritična. Čašu vina drži za gornji deo i koristi je za gestakulaciju i da ukaže na određene momente u konverzaciji. Ona naginje ka tome da se presavije iznad svog pića, ispred drugih, kao da priča nešto poverljivo. Ovakva osoba već ima usku grupu poznanika, sa slabom potrebom da je proširi, pa stranci obično nisu dobrodošli.
Slavne ličnosti koje pripadaju ovom tipu: Kejt Mos, Sedi Frost.




Mešavina ova dva, sem onog dela o lizanju prsta, to ne radim user posted image



e i kod mene je ovako,bez tog lizanja,naravno


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 15:54:58   
Anoniman
Ja sam ljubitelj zabave! user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
1.6.2009 20:06:40   
afrodita
ja sam siledzija, uvek pijem iz krigle
a ponekad i iz serpe kad su sve case prljaveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
3.6.2009 9:36:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

ja sam siledzija,



user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
3.6.2009 9:40:25   
guppy RR
ja pijem napolju kao ljubitelj zabave, a kod kuće uvek iz krigle - siledžija user posted image user posted image
(jadan muž)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
30.10.2014 18:44:48   
Kata90
Mesano...flert i trac user posted image ima po neke istine....ali bez lizanjauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Način držanja čaše otkriva vašu ličnost
31.10.2014 6:07:58   
mali_mis
Flert. Ali ne brkam prste u casu user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here